Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor fog valaki egyértelmű...

Mikor fog valaki egyértelmű bizonyítékokat adni a földönkívüliek létezéséről végre? Ki gondolkodik még hasonlóképpen?

Figyelt kérdés
Hiszek bennük, nem arról van szó. Láttam is 'érdekes' dolgokat. De annyian jönnek a kamu videokkal, képekkel, kitalált mesékkel, krixkraxiakkal, lumbulábiakkal, és még sorolhatnám mennyi baromsággal, hogy egyszerűen megőrjítik az olyan ufo hívőket, mint én. Gyerekek, a szemeteknek higyjetek!

2013. szept. 6. 19:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
A NASA szerint sok jel mutat arra, hogy a Marson valamikor léteztek egysejtű, esetleg primitív többsejtű életformák, de még keresik erre a közvetlen bizonyítékot. Ha ez megvan, akkor meglesz az egyértelmű bizonyíték a földönkívüli életre.
2013. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Egy járműről készült felvétel meg akármilyen éles, sosem lesz egyértelmű bizonyíték. Az simán lehet emberi eredetű, amíg konkrétan egy lényt nem mutatnak be.
2013. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Hehe :) Köszi, de nem pont erre gondoltam, bár a válasz helytálló :P :)
2013. szept. 6. 19:50
 4/31 anonim ***** válasza:

Sokféle bizonyíték létezik, csak nyitott szemmel kell járni .

Itt egy példa :

[link]

2013. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Prödl Annácska


ezek nagyon jó bizonyítékok, ilyeneket én is ismerek. DE...

ezt sajnos ezekben nem hisz mindenki :( Én ennél egyértelműbb dologra gondoltam :))

2013. szept. 6. 19:58
 6/31 anonim ***** válasza:
24%

Úgysem lesz soha egyértelmű bizonyíték, semmit nem fognak elfogadni a szkeptikusok, csak ha előttük száll le egy földönkívüli űrjármű, de lehet még akkor sem.

Te nem gondolod így?


Nézzük csak mik mennek itt a GYK-n is. Ha valaki rossz minőségű videót linkel be, akkor a szkeptikusok kérnek egy HD videót. Ha valaki olyat mutat, akkor azt mondják rá hogy kamu, mert túl tiszta és CGI...

Aztán nézzük csak...mindig elmondják, hogy miért mindig csak h*lye parasztok látnak ufókat, idegeneket, a "magasabb"berkekből miért nincs bejelentés? Erre nemrég volt az a hír amikor az egyik exminiszterelnök szólalt fel ebben a témában. Ez már nem magasabb és hivatalosabb dolog. De ezt is ugyanúgy csak elpoénkodták, meg elbagatelizálták azzal hogy " ez hülye".

Hát mikor a hívők a NASA volt űrhajósaival jönnek, hogy UFO-t láttak? " Jajj ezekből miért nincs videó, most ilyet bárki kitalálhat, írni mindent lehet". Aztán mikor eléjük tolod a rádiózásokról szóló eredeti hanganyagot, csak az űrhajóssal készített filmet, akkor meg ráfogja hogy " jajj ez id*ióta lett, jajj csak a pénzért csinálja"


100%-ra biztosra venném, hogyha maga Barack Obama jelentené be, akkor sem hinnék el.

"obama meghülyült, Obama csak a pénzt látja benne, Obama csak lézer showt látott nem ufót".


Sajnos úgy vélem, hogy a földönkívüliek direkt nem adják mindenki tudtára hogy itt vannak, s meg is van az okuk rá, hogy mi az nem tudni, csak ők tudhatják. Ha min.60 éve nem tették meg, a közeljövőben sem fogják megtenni valószínűleg, pedig ez lenne az egyetlen egy egyértelmű bizonyíték.

2013. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
A legegyértelműbb bizonyíték egy közvetlen kapcsolatfelvétel lenne, de annak az esélye, hogy ez a közeli jövőben bekövetkezik elenyésző. Pedig én is nagyon örülnék valami bizonyítéknak, hogy nem mi vagyunk az egyetlen intelligens faj a galaxisban.
2013. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Al Bandy már lefényképezte őket, de sajnos a film előhívásánál valami gikszer történt.
2013. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
2032. 08. 17. 20:32
2013. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy azt terjesztem a falumban, hogy Orbán Viktor titokban oda szokott járni a falu melletti erdőbe gombát szedni. Persze ezt senki nem hiszi el, és bizonyítékokat akarnak. Erre én bemutatok fényképeket, amin idegen autók látszanak (kis falu, mindenki ismeri egymást és a másik kocsiját), de azt nem látni, ki vezeti, és azt mondom: itt a bizonyíték, hogy Orbán ide szokott járni gombászni. Ez nyilvánvalóan nem elegendő bizonyíték, ezt az állítást csak az bizonyítaná, ha bemutatnék egy fényképet Orbán Viktorról gombaszedés közben.


Ugyanez a baj az UFO-felvételekkel: egy járműben ülhet akárki, simán lehet, hogy ezek a fotók titkos orosz, amerikai, kínai stb. kísérleti repülőket ábrázolnak. Amíg nem látjuk, hogy kik ülnek benne, nem mondhatjuk biztosan rájuk, hogy földönkívüli járművek.


Ezért mondom, hogy magukról a lényekről kellene egy fotó, vagy be kéne mutatni egy lény holttestét, vagy felvenni velük a kapcsolatot. Egy repülő járműről szóló felvétel nem bizonyít semmit.

2013. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!