Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi történne a Földel ha...

Mi történne a Földel ha publikus lenne, hogy földön kívüliek léteznek-e?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Én nem olyan régen kommentelgetek ide, ez valami vicc vagy mi? Létezik, hogy ennyi "írástudatlan" létezik - e vagy nem - e?
2013. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Semmi.

Maximum néhány rémhírterjesztővel kevesebb lenne (vagy kénytelenek lennének valami egyéb marhaságot kitalálni).


Pedro

2013. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
akkor nem tennéd fel ezt a hülye kérdést.
2013. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy kérdés hogyan lehet publikus?
2013. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Minden gondolkodó embernek nyilvánvaló tény, hogy nem a Földön vam egyedül élet az univerzumban. Ha a NASA kijelentené hogy földönkívüli civilizációra bukkantak, valószínűleg pár hónapig tele lenne vele minden, és nagy változások lennének hiszen készülnünk kell arra hogy felvegyük velük a kapcsolatot, de a hétköznapi ember életét nem változtatná meg különösképpen, de az átlagember világnézetét alapjaiban rengetné meg.
2013. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az se mindegy milyen típusú életet jelentene be : bakteriálist vagy összetett életet, nálunk fejletlenebb intelligens életet vagy egy szupercivilizációt .
2013. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Készülne egy csomó földönkívüli témájú film:)
2013. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Publikus? Miért most privát?
2013. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kicsit jobban is körülírhatnád a dolgot..

- Pl. kiderülne, hogy x fényévre tőlünk életet találtak?

Ebben az esetben valszeg tele lenne vele a média néhány napig, aztán jónapot, lecsengene a nagy szenzáció hamar.

- Vagy esetleg kiderülne, hogy felvettük a kapcsolatot egy értelmes civilizációval? Nos, ennek biztos nagy hatása lenne a világra, jóval nagyobb és hosszabban tartó szenzáció lennne, mint az első verzió.

- Ha kiderülne, hogy a sok holdkóros ufómániásnak igaza van, és tényleg itt van a bolygónkon egy fejlett földönkívüli faj? Hát nem tudom, ebből biztosan nagy balhé lenne, csomóan biztos el akarnák kerggetni őket, mások barátkozni akarnának velük, szóval eléggé felkorbácsolná az indulatokat, úgy hiszem. De persze ilyesminek a kiderülésére az esély kb. 0, mert annak is az esélye kb. 0, hogy földönkívüliek vannak itt.

2013. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne olyan hatalmas változás. Az emberek egy része most is hisz a földönkívüliekben, ők csak annyit mondanának: na én megmondtam. De nem változik számukra semmi. Azok számára, akik amolyan ingadozóak, hisznek is, nem is, vagy befolyásolhatóak, elsőre nagy dolog lenne, pár hétig ez folyna a csapból is, aztán megszokottá válna, lecsengene. Azok pedig, akik élből elutasítanak mindent, akkor sem hinnék el, mikor az orruk előtt áll egy földönkívüli...kimagyaráznák valamivel :) Szóval úgy istenigazán nem rendítené meg a világot, hamar tudna az emberiség alkalmazkodni a megváltozott világképhez...kb. mint amikor felfedezték, hogy a Föld gömbölyű...mostmár mindenkinek töktermészetes, nem?
2013. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!