Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az USA titkolja a földönkívüli...

Az USA titkolja a földönkívüliek létezését?

Figyelt kérdés
Íme a bizonyíték a földönkívüliek valóban léteznek ez nem vicc [link] mostanság elgondolkodtam, hogy léteznek-e földönkívüliek és rájöttem, hogy igen léteznek csak idáig hülye voltam, de egy éjszaka alatt teljesen megváltoztam most már képes vagyok hinni szinte mindenben egy nappal ezelőtt én is szkeptikus voltam, de hála istennek, hogy megváltoztam harcoltam a hitemmel szemben, de most már megvilágosodtam. Üdv, J Ügynök ;)

2013. dec. 10. 10:37
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

Ember neked hány személyiséged van? Néha nem tudok rajtad

eligazodni kaméleon vagy? :D

2013. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

szkeptikusok véleményére NEM

vagyok kíváncsi. -.-

2013. dec. 10. 10:51
 3/45 anonim ***** válasza:
Jigsaw mi ez a pálfordulás ? :-)
2013. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Én mindig is ufóhívő voltam csak nem tudtam. Most jöttem rá, hogy hiszek bennük. Üdv, J Ügynök B-)
2013. dec. 10. 11:56
 5/45 anonim ***** válasza:
44%
Nem titkolnak semmit ! Eddig is utaltak már rá a "sorok mögött", hogy nemvagyunk egyedül... Persze, soha semilyen hivatalos szerv nem fogja ezt a tényt nyíltan elismerni, mert tudják hogy "megörülnénk". Gondoljunk csak bele, mekkora botrány lenne, ha a NASA bejelentené : "Nem a mi fajunk az egyetlen az univerzumba"
2013. dec. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

# 5-ös teljesen egyetértek

veled nem is értem eddig, hogy nem vettem észre az összefüggéseket.

2013. dec. 10. 12:06
 7/45 II.Dartheon ***** válasza:

Khm,... ez mikori hír már.. 2posted on 2013/01/25 by Híradmin"

sajnos azóta sem történt semmi, pedig már majd' egy év is eltelt..

Amúgy ha jól emlékszem te nem pont a másik oldalon voltál? :D

csak ez miatt változott meg a véleményed?

Kíváncsian várom válaszodat :)

2013. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Nem ez volt az oka mindig is hittem a

földönkívüliekben csak tagadtam mert mindig másoknak akartam megfelelni, de ennek vége hiszek bennük és bátran ki merem mondani. most már nem érdekel mások véleménye. :)

2013. dec. 10. 12:40
 9/45 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok..

Amúgy meg elvileg a világűr végtelen ! Ha csak fele annyira is végtelen, amennyire mondják, gyakorlatilag tényszerű a feltételezés, hogy valahol a semmibe van egy bojgó, rajta valamilyen élet. Nem tudjuk mi van ott, ahol még nem jártunk.

2013. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

Na és ki írta ezt a cikket....amúgy az Orosz elnök viccnek szánta a videó megtekintését, és hól van a hanganyag amit a bekapcsolva maradt mikrofon rögzitett?

Ettől eltekintve szerintem tele van a világegyetem élettel!!

2013. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!