Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Minél többet tudsz róluk,...

Minél többet tudsz róluk, annál nagyobb az esélye, hogy felfigyelnek rád?

Figyelt kérdés

Ez lenne tehát a kérdésem. Ha például kiskorom óta érdekelnek ők, és egyre többször is látom őket az idő folyamán, vagy szinte a nap 24 órájában rájuk gondolok, néha kényszeresen, akaratom ellenére, az elég ahhoz, hogy felfigyeljenek rám? Illetve ha van mondjuk egy portálom, ahova rengeteg amerikai jön titkosított címekkel, vagy törik fel a gépem, és velük kapcsolatos titkokról, vagy dolgokról beszélek, az ronthat a helyzeten?


Szeretnék értelmes kommenteket kapni. Amennyiben nem olyanokat küldtök, töröltetem. Nem szórakozásból nyitottam a témát...



2013. dec. 11. 22:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
nézd meg a sötét égboltok(dark skies ) című filmet, pont az ufo kontaktokról szól, és hogy visznek el egy gyereket, mert utólag kiderült, őt érdekelte a legjobban ez az idegen kultúra, és erre felfigyeltek...
2013. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Oh, már a címtől is kiráz a hideg. Egyenesen félek kimenni a sötét ég alá éjszakánként, még is valami annyira vonzz benne, magához szólít, de nagyon kellemetlen érzés is. Főleg amikor megpillantottam őket párszor az égen. Na, utána különösen féltem. Az ablak elé se bírtam kiállni. Pedig szeretem őket, nem tudom, akkor ez mégis honnan. Talán valami tudat alatti berögződés?
2013. dec. 11. 22:26
 3/32 anonim ***** válasza:
9%
A paranoia egy súlyos betegség Üdv, Jigsaw J Ügynök10-es Utóirat figyelünk téged! (?_-)!
2013. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
6%
Állj le a droggal.
2013. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
a helyedbe nem aludnék éjjel az ablakböl kukkolnak..tényleg csaj vagy srác vagy?-ha az első akkor nyomass a zöldeknek egy sztripizt :)
2013. dec. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
60%
Ez paranoia.
2013. dec. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Leányzó lennék. Nyáron rendszerint nyitott ablaknál aludtam, egyszer láttam is Őket, arra keltem fel. A kutyám is ugatott Rájuk a távolból. Szóval biztos, nem őrültem meg, mert ő is látta Őket.


A sztriptízzel nem próbálkoztam.

2013. dec. 11. 23:49
 8/32 anonim ***** válasza:
2013. dec. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy. Eleve egy megrendezett show, ha kicsit is foglalkozol ezzel, akkor neked se lehet több eszed.
2013. dec. 12. 07:29
 10/32 anonim ***** válasza:

,,akkor neked se lehet több eszed."

Huuuu. Ezzel kicsit megégetted magad. Rá se ránts.

A kérdésre:

,,ellenére, az elég ahhoz, hogy felfigyeljenek rám"

Hogyha egyszer eljönnének ide, akkor biztos, hogy nem veled állnának le beszélgetni.

A többi lényegtelen, senkit se érdekel.


,,Amennyiben nem olyanokat küldtök, töröltetem."

Látjuk, egy sincs ami ,,olyan". :-D

De mi is jelenthetjük a kérdésed, hogy kitaláció.

2013. dec. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!