Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok! Ha titeket...

Szkeptikusok! Ha titeket elrabolnának az UFO-k el mernétek valakinek mondani? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én leborulnék előttük, s sírva könyörögnék, hogy ne kelljen ide visszajönnöm.
2013. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja bocs: Ha mégis visszazavarnának, akkor nem mondanám el senkinek, csak reménykednék, hogy egyszer mégis visszamehetek.
2013. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el senkinek félnek attól, hogy gumiszobába zárnak csak neked merném elmondani Anna, de én nem is szkeptikus vagyok, hanem filozofus ... :)
2013. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Megosztanám facebookon és felnyomnék egy képet ahogy bulizunk az idegenekkel. Utána meg felébrednék.
2013. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
barnamacik előjönnének, de nem csak egy bocs, hanem az egész falka köszönne egyet a gatyában...:)
2013. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én mindenkinek elpofáznám, aszt meg sok pénzt kaszálnék a sztoriból.
2013. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ! Akkor kiderülne, hogy ez az Anna nem is mond olyan butaságokat :-)


6# Jóuram ! Kendnek is köszönöm embörös, karakán hozzászólását . Csak ügyeljen mán rá kenduram, hogy ne bicskával egye a fagylaltját ! :-)

2013. dec. 14. 19:33
 8/14 anonim ***** válasza:

Miért téged elvittek a földönkívüliek?

Persze józan állapotban.

2013. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Minket nem rabolnak el Max téged! van nekik jobb dolguk annak, hogy elraboljanak bárkit is. De minek magyarázom, amikor megszállott vagy láttál már valaha is egy árva ufót? fogadok, hogy nem elvagy a google tudományoddal biztos sok cikket olvasol?GYÜMÖLCS-PALÁNTA!! xDDD
2013. dec. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nos, ilyen nem történhet meg.


De a játék kedvéért tegyük fel, hogy mégis. Ebben az esetben először is magamnak kéne meggyőződnöm róla, hogy tényleg UFO-k voltak, nem csak valami kandikamerás szívatás pl., vagy esetleg csak hallucináltam az egészet. Ha valamilyen módon meggyőződnék róla, bizonyítékot tudnék szerezni, hogy valóban elraboltak, akkor természetesen el merném mondani másoknak is, hiszen lenne rá bizonyítékom.

2013. dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!