Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok! Ha titeket...

Szkeptikusok! Ha titeket elrabolnának az UFO-k el mernétek valakinek mondani? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 15:23
1 2
 11/14 Grielean ***** válasza:

Nos, mivel jómagam is szkeptikus vagyok, valamiképpen azon ügyeskednék, hogy bizonyítékot szerezzek a szavaim alátámasztására, amikor elmesélem, mi történt velem.

Ha erre nem lenne módom, ez esetben legalább tudnám, hogy legkevesebb egyetlen alkalommal már biztos jártak itt, ennek ismeretében meg talán már el tudnék indulni valamerre a bizonyítás útján. Ha mást nem, legalább már tudom, mi is az pontosan, amit bizonyítani kéne.

2013. dec. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szkeptikusok? Ennek semmi értelme. Egy ilyen topicot egy szkeptikus valószínűleg nem látogat, mert nem érdekli. Akkor a kérdés értelmetlen?
2013. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Má méne látogatnánk?
2013. dec. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hát, itt kezdődnek a bajok. Engem ha valami nem érdekel, mert mondjuk nem hiszek benne, akkor nem keresem azt a társaságot, ami arról a dologról beszél, ami engem nem érdekel.
2013. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!