Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy az ufoknak a...

Lehetséges, hogy az ufoknak a holdon van a földmegfigyelő bázisuk?

Figyelt kérdés

#Hold #UFO #bázis #föld megfigyelés
2013. dec. 14. 19:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Minden bizonnyal
2013. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges h nem normális vagy?

lehetséges h nem szedted be a gyógyszereket, és már keresnek is a fehér ruhában az ápolók?

ha mindkét kérdésre igen a válasz, bújj el, mert nem csak az ufok fognak megtalálni, a földmegfigyelő bázisuk által, hanem az ápolók is:)

2013. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit pattogsz, utolsó! Hallottam, hogy a holdon vannak épületszerű dolgok! Biztos nem az usa asztronauitái építették, mikor ott voltak a 60-as években!

Akkor miért ne lenne lehetséges, hogy ott van a bázisuk?

2013. dec. 14. 19:15
 4/20 anonim válasza:
Miért lenne a Holdon? Mármint ha a Holdra tudtak építeni, akkor miért nem építettek egyből a Földre? És mi van a piramisokkal?
2013. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
a földre azért nem építenek megfigyelőbázist, mert itt rögtön lebuknának! hacsak nicns olyan technológiájuk, hogy láthatatlanná tegyenek mindent!
2013. dec. 14. 19:23
 6/20 anonim ***** válasza:
na ebből a gondolkodásból sejtem milyen tanuló lehetsz, vagy milyen munkád van, ha ilyen logikával még szabadon mászkálsz az utcán...
2013. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


1914-ben két francia tudós egy Newton-rendszerű, nagy teljesítményű teleszkóppal észrevett 2 zöld, rezgő mozgást végző pontot a Hold felületén. Idézve őket: "Uramisten, valami van ott! Igen, határozottan!"

4 percig volt látható a 2 zöld pont, utána mindkettő eltűnt a Hold sötét oldalán. A két tudós saját tudományos feljegyzései szerint biztosan földönkívüli eredetű jelenségről van szó.


Elhitted? Kár, csak most találtam ki.

Komolyra fordítva a szót. Nyilvánvalóan senki sem tudja, hogy pontosan mi is rejtőzik a Hold sötét felén. A világos oldalon nyilván nincs semmilyen bázis, mert azt már régen észrevették volna. Számos dokumentumfilm készült ilyen témában, továbbá ajánlom Robert Icke, és fia, David Icke munkásságát ezen a téren, ha érdekel a téma. Azt hogy mi igaz, már neked kell eldöntened.


A saját véleményem szerint pedig nem létezik semmilyen megfigyelőbázis. A földönkívüliek (amennyiben léteznek) elég fejlettek ahhoz, hogy ne kelljen egy ilyen állandó bázist létrehozniuk. Meg egyébként is, ott van a jó öreg X-bolygó (Nibiru) elmélet, minden bizonnyal az is igaz, szóval minek építenének két bázist ilyen közel egymáshoz? :o


http://www.youtube.com/watch?v=HO0EVygto5g Amiért a NASA soha nem tér vissza a Holdra


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4660.. Ezt ajánlom olvasgatásra.


Az X-bolygó elmélet, röviden: [link]

2013. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én is sok mindent hallottam már ebben a rovatban.
2013. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

7es


belinkelted az én kérdésemet, pedig még írtam is, h szkeptikus vagyok a témában...főleg most:)

2013. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
üdv: 2es
2013. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!