Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisz valaki ebben a badarságba...

Hisz valaki ebben a badarságban hogy Neil Armstrong és a csapata ufot látott a holdon?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=WD2bADQg6L4


Ok tudom lesz aki biztos le fog hülyézni mert kételkedek de az állítólagos ufó dolgokra sosem volt tényleges bizonyíték,bár tudom ilyenkor jön a duma hogy a kormány meg bla bla bla de ezt én akkor sem hiszem e.Na meg majd csak így ki is tudják szivárogtatni,ok a videóban szavakban leírják de se egy fotó se egy konkrét videó,pont mint a többi ufo észleléses dolog.



2013. dec. 23. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Mit szeretnél hallani? (...azaz olvasni)?
2013. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Abban sem hiszek, hogy jártak a Holdon, érdekes módon erről is csak hangyás videók meg homályos fotók vannak...
2013. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Hogyan tudnád te azt kézzelfoghatóan bebizonyítani, hogy egyáltalán jártak a világűrben? Oda még nem jutott el senki!
2013. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Volt a discoveryn egy műsor MythBusters amiben pl cáfolták az árnyékokat hogy valósak a képek tehát volt holdra szállás,de nem tudom vannak akik a fényekről beszélnek hogy nem valósak,van aki cáfolni próbálja
2013. dec. 24. 00:05
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
A mai modern technikával ugyan miért ne járhattak volna a Holdon? Mi akadályozta volna meg őket? Ha már vagy 10 ezer műhold van a világűrben, akkor miért ne mehettek volna ki emberek is? Ha mi még a Holdig sem vagyunk képesek eljutni, akkor az idegen lényekkel mi van (akik hiszen bennük)? Ennyi erővel az atombomba is csak egy hazugság, hiszen egy olyan kis tárgy hogy tud ekkorát robbanni? Azonkívül nekem az is gyanús, hogy ilyen hamar újjáépítették azokat a Japán városokat. De ne féljetek, tudom a megoldást: minden csak kamu, át vagyunk verve, nem volt holdra szállás, második világháború, a föld üreges, és az ufók onnan jönnek. Ugye mennyivel tisztább?
2013. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Peti7 ***** válasza:
50%
5-ös,kihagytad hogy a föld laposXD
2013. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
szetintem a hold egy ufo földmegfigyelőbázis, szerintem az asztronauták talákoztak az ufokkal! és akkor be is avatták az asztronautákat illuminátusnak, de persze erről titkolóznak!
2013. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, de akkor a kérdésre válaszolva:


Biztos van aki hisz benne, én nem hiszek. Mert ha már az első holdra szálláskor ufóval találkoznak, akkor ott hemzsegniük kéne az ufóknak. De miért is? Valójában ez is csak egy megszállt elme szüleménye.

2013. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

nem muszáj hinned benne, de én 99%-ra biztos vagyok, hogy a holdon van az ufok fölfmegyfigyelő bázisa!

csak a komrányok természetesen titkolják! armostrong is titkolja, mert be van avatva és meg van fenyegetve!

2013. dec. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
jaj, tényleg meghalt armostrong a tavaly, csak én elfelejtettem! szóval addig amíg élt, addig titkolta, hogy ufokkal találkozott a holdon!!!
2013. dec. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!