Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok? Megdöbbentő...

Mit szóltok? Megdöbbentő felvétel, ufo leszállás/kiszállás/elszállás ról.720P HD.

2013. dec. 27. 23:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Rendkívül életszerű.
2013. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
nagyon mesterkéltnek tünik a felvétel
2013. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nyílván életszerű mivel megtörtént esemény.Utolsó,nyisd ki a szemed jobban,úgy néz ki fárad már.
2013. dec. 28. 00:25
 4/19 Apocalypse. ***** válasza:
84%

Fikció.

Bár léteznek földönkívüliek, de nem ilyen formában.

Másrészt, ha igaz lenne biza isten, hogy nem lenne fent YouTuben se sehol.

Ez a videó egy ügyes animátor munkája.

2013. dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
96%
A felszállásnál tisztán látszik, hogy a videó manipulált, kamu.
2013. dec. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%
Ilyet én is csinálok.
2013. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

#4 irónia. Ismerd fel.

Nekem is van bizonyítékom:


hussssssss

^^^^^

[UFÓ]

WROOOOOM

2013. dec. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem hamisítvány.


A kamerázó érthetetlen hogy elkezd futni mikor felszáll a hajó.. Nem tovább venné egy ember normális esetben? Miért kezdett el futni? Pont akkor mikor elmennek...bezzeg amíg a talajon van a gép és az E.T.-ik akkor megközelíti.

Ez olyan mintha egy oroszlánt megközelítesz 5 méterre, de amikor az állat elfut ellenkező irányba te akkor kezdesz el futni, mert megijedtél tőle... logikátlan.


A gép körül bóklászó idegenek életlenek, ellenben a gép tű éles. Valószínűleg a CGI programozó nem dolgozta ki a földönkívülieket rendesen, de ez a hiba nem látszik, ha életlenek a figurák.


Az űrhajó túl gyorsan repül fel. Nincs fokozatos gyorsulása, egyszer csak "berobban". Ami persze lehetetlen. Gondol el ezt rakétával: az is először "lassan" indul a kilövésnél, majd felgyorsul.

Így akkora nyomás nehezedne a benne ülőkre, hogy kilapulnának. Tehát a fokozatos gyorsulás lenne ésszerű.


Elmarad a lökéshullám is, amit a kamerásnak érzékelnie kellett volna, vagy látni a füvön ahogy elnyomódik mintha fújná a szél erősen.

2013. dec. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
eddig szkeptikus voltam, de ez most meggyőzött. hogyne.
2013. dec. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Húú! meggyõztél arról, hogy paranormális vagy!

Üdv, A családomnak

2013. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!