Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegenek? Vagy csak Őrült vagyok?

Idegenek? Vagy csak Őrült vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintem, elraboltak az idegenek. Előző hét pénteke, egy átlagos napnak indult, és úgy is fejeződött be. Ám lefekvés után arra ébredtem, hogy egy fehér szobában, pontosabban egy átlagos kórházi szobában, a 4 ágyból az ablak mellettin feküdtem, nagyon erősen leszíjazva. Tőlem balra, a szoba végén egy ajtó alatt a résen, mozgolódást láttam. Mellettem az orvosi gépek pittyegtek, mellkasomon azok a tapadós valamik, és persze lélegeztető gép. Sajnos csak ennyi emlékem maradt. Másnap reggel, úgy kezeltem, mintha álom lett volna, mert őszintén bevallva, nem nagyon hiszek az ilyen elrablásokban, ám erős fájdalomra lettem figyelmes... A csuklóimon és a bokáimon horzsolás, és lila foltok voltak. Ekkor már eléggé de beparáztam... Próbáltam utalni a barátomnak az idegenekre való gyanúra, de ám mint én, ő sem foglalkozik az ilyen elrablás dolgokban.

Amit furcsállok az egészben, hogy az eddígi ilyen bejelentéseknél mindenki azt állította űrhajón volt. Nos én nem. Egy átlagos kórházi szobában ébredtem.


Őrült vagyok? Esetleg lehet-e köze az idegeneknek?

Normál véleményeket kérek!

Előre is köszi! :)


2014. jan. 7. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Nyugi, őrült vagy .
2014. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyik sem, kamus:D
2014. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez esetben pschiológushoz fordulok. Azért köszi :)
2014. jan. 7. 22:11
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom az idegenek nem kórházi szobának álcázzák az űrhajót csak álmodtad. Egyébként hallottam már olyan esetrõl, hogy egy ilyen elénk álom után fizikai tünetek jelentkeztek egy személynél.
2014. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Veséd tájékán nincs vágásnyom?
2014. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Shai-Hulud ***** válasza:
81%

Valóban kórházi szobában ébredtél, az elmeosztályon. A dühöngőket le szokták kötözni (nehogy kárt tegyenek magukban), ettől voltak a horzsolásaid.

Ne aggódj, ha kiengedtek, nem lehetsz közveszélyes... Bár... Mit lehet tudni, inkább ne közelíts!

2014. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy ôrült! Velem is megesett 2x. Ezt csak egy módon lehet megállítani!


"súgás: Szokj le a halucinogén szerekrôl."

Üdv.: Egy profi UFOlógus.

2014. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Őrült vagy! :D
2014. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem hazucc
2014. jan. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De miért téged vittek el?
2014. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!