Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Rejtélyes hangokat hallottak...

Rejtélyes hangokat hallottak Budapesten! A HAARP volt a hangok oka?

Figyelt kérdés

“Kimentem az erkélyre, tökre be van borulva, néztem a hang irányába, ami Pest belvárosa felől jöhetett, de semmiféle fényhatás nem volt, csak a dörgő hang, olyan, mintha tűzijáték lenne, csak sokkal durvább és mélyebb dörgések, de fényt nem láttam” – írja egy újságíró.


a hangok sokkal ritkábbak és hangosabbak voltak, mint egy tűzijátéknál szokott lenni, és az is teljesen szokatlan volt, hogy még Pilisborosjenőn és Rákoscsabán is hallották. Ilyen távolságba nem hallatszik tüzijátékhang, viszont a HAARP lehetett ez, hiszen a világszerte hallottak mindenhol HAARP aktivitást nyomait [link]


Döbbenetes fültanuk : Én a 16ik kerületben lakok, s zengett a ház, a tv mellett is simán hallottam, lehúzott redőnyökkel is.

Először azt hittem tűzijáték, de több mint fél órán át hallottam, s az erkélyre is kimentem családostól, hogy megnézzem mi a fene ez.

Magasan lakom rálátok a belvárosra is, de semmi fényjáték nem volt, csak a nagy sötétség, s a dörgések intenzitása is jobban hasonlított folyamatos villámlásra, egyszóval szupercellára.Lehet hogy magasan felettünk nagy égi játék volt, nem tudom, de hogy lefelé a föld irányába semmi ez biztos.

Fél óra elteltével, ismét füleltem, s akkor olyan érzésem volt, mintha távolodna a hang forrása, s akkor már tudtam hogy ez nem emberi tevékenység, ráadásul ahogy jött úgy távozott is, nyom nélkül.

Reméltem hogy mára kiderül mi a hang forrása, de ezek szerint senki nem tudja :) , s ez számomra örömhír!


2014. febr. 4. 18:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is hallottam. Még ki is néztem, azt hittem tüzijáték, de fényeket nem láttam sehol. Aztán rájöttem, hogy nem lehet tüzijáték, mert ritmikus volt, és olyan mély, topma. Nem tudom meghatározni. Igazából nem tudtam mi az, de nem is érdekelt. Nem lettem ideges tőle.
2014. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak azt fejtené ki nekem valaki,hogy egy az ionoszférát vizsgáló antennaegyüttes ,hogy a Q életben tudna hangot gerjeszteni a több km-re alatta fekvő troposzférában?
2014. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Möbiusz-szalag: azt hittem, ennél jobban ismered a konteós gondolkodásmódot :D

Teljesen lényegtelen, hogy van-e akár a leghalványabb valóságalapja a HAARP-os agymenéseknek, nem az a fontos. A fontos az, hogy a "hivatalos verzió" az hazugság, hülyeség, félrevezetés. Mert hát ennek is "ők" állnak a hátterében. Természetesen.

2014. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!