Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet hogy találkoztam földön...

Lehet hogy találkoztam földön kívüliekkel (vagy talán csak egy álom volt)?

Figyelt kérdés
Szóval ez úgy volt, hogy egyik este kint voltam az udvaron és egy vakító fényt láttam,a lehetséges űrhajóban zöld füstöt láttam.Egy asztalon feküdtem és kb 2 percig bámult engem egy UFÓ. Megvizsgáltak azután pedig elkábítottak.Sajnos a többire nem emlékszem.

#földönkívüli #UFO #elrablas #ez Budapesten történt
2013. jún. 12. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen pontosan emlékszel, akkor csakis Földön kivüli lehetett. Vizsgáltasd meg a véredet, hátha lecserélték (tudvalevöleg ez nagyon gyakori!!) Ha lány vagy (korodtol függetlenül!!) terhességi teszt! Ha fiu, terheltséges pszichologiai vizsgálat nagyon fontos!
2013. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

de jó elkezdődött a nyári szünet, és egyre több ilyen kérdés lesz.

segíts inkább szüleidnek a házi munkában

2013. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:
40%

Francba a részletekkel!

Leszοptak vagy te szοptad le őket?

2013. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy ugyanilyen könyvet olvastam, és abban kiderült hogy a srácot is elvitték, és hasonló körülmények voltak, mint nálad.. meg is van a könyv, de nem találom..
2013. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nos, ha nem trollkodsz és nem vicc, akkor ajánlom a regressziós hipnózist. Ezzel az elnyomott emlékeket felszínre lehet hozni. Sok pszichológus alkalmazza. És most nem rossz értelemben írom, hogy keress fel egy pszichológust.
2013. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csabitch válasza:
nekem is volt már ilyen, de reggel kiderült hogy csak álmodtam :D
2013. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!