Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFO aktákat több országban...

Az UFO aktákat több országban is nyilvánosságra hozták, miért nem kapott ez a médiában nagyobb hírverést?

Figyelt kérdés

A nemzetközi hírközlési hatóságok miért nem találják ezt fontos hírnek?

A magyar UFO aktákat mikor szándékozzák a nyilvánosság tudomására hozni?



2014. márc. 7. 15:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Azért nem kapott hírverést, mert semmi extrát nem tartalmaznak az azonosíthatatlan repülő tárgyakkal kapcsolatos észleléseken kívül.

Magyar UFO akták sajnos nincsenek, ebben is le vagyunk maradva.

2014. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
61%

Azért mert a magyar bulvármédiát nem ez érdekli, hanem hogy éppen melyik sztár hova sz*rt, az sokkal érdekesebb a nagyközönségnek.

Magyar UFO akták pedig vannak, UFO=azonosítatlan repülő tárgy. Minden évben van bejelentés, szemtanúk láttak valamit, szóval valamilyen aktáknak kellene lenniük - még ha ezek nem is utalnak földönkívüli eredetre. Az már más, hogy nem adják ki őket.

De a magyar Ufó Kutató szövetség hiába kéri ki ezeket a Honvédelmi Minisztériumtól közleményben, nem adhatják ki. Nekik is vannak fejeseik, akik fölöttük állnak, majd azok fölött is vannak fejesek. Ha ezek nem engedélyezik a nyilvánosságra hozatalt, akkor nem adhatják ki az aktákat a H.M., még ha ki is szeretnék. Knoll Gyulával beszéltem - volt repülőezredes - a hétvégén, ő mondta el ugyanezt. Kicsit neki azért több rálátása van erre és tudja mi hogy működik, nem úgy mint egy civilnek vagy egy ide kommentelőnek...


George Adamski

2014. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

"Kicsit neki azért több rálátása van erre és tudja mi hogy működik, nem úgy mint egy civilnek vagy egy ide kommentelőnek"

Akkor meg ha szerinted az ide kommentelgetők hülyék, minek jársz ide? Írod ezt úgy, hogy magad sem tudod, hogy valójában kik azok, akik ide írnak. Hivatkozni én is tudnék, hogy kivel beszéltem. Magyarországnak olyan kiadható formában nincsenek UFO aktái, mint ahogy egyes országok (állítólag) a sajtó rendelkezésére bocsájtották a sajátjaikat. Azokat kell megkeresni, akik magukat ufológusoknak tartják, nekik vannak vastag anyagaik az ufo esetekről.

2014. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
0%

Linkek? Így akárki állathat bármit. Pl:"rengeteg ország(pl. az USA) nyilvánoságra hozta a Nagy Spagettiszörny aktákat, de mégse foglalkozik vele a kutya sem."

UFO akták nincsenek. Ki a halál vezetne arról listát, hogy mely repülő objektumokat nem azonosították? Maximum GA.

2014. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy vannak akták, hiszen úgy tudom, hogy 1990-ig Ózdon UFO megfigyelő központ működött, az lehetetlen, hogy ne legyenek akták.
2014. márc. 7. 17:27
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor meg ha szerinted az ide kommentelgetők hülyék, minek jársz ide?"

Légyszives ne forgasd ki a szavaimat, értve vagyok?

Nem azt írtam, hogy hülyék, hanem azt, hogy ők honnan tudnák. Óriási különbség.


"Magyarországnak olyan kiadható formában nincsenek UFO aktái, mint ahogy egyes országok (állítólag) a sajtó rendelkezésére bocsájtották a sajátjaikat. "


"UFO akták nincsenek. Ki a halál vezetne arról listát, hogy mely repülő objektumokat nem azonosították? Maximum GA."


Nem állítólag, hanem tény. Csak gondolom rákeresni luxus, de a köpkölődés megy, ha valaki nem ért egyet veletek. Keress rá a gugliba megtalálod egy csomó országét. Ne várd hogy a sült csirke magától a szádba repül.


A kérdezővel értek egyet. Egyszerűen lehetetlen két okból is hogy ne legyenek akták:

1. Egy csomó más országnak is vannak, nyilvánosságra hozták egy részét, bárki megtekintheti, kizárt hogy majd pont M.o. maradjon ki ebből is

2. Mint írtam minden évben látnak UFO-kat, már ha csak itt az oldalon rákeresel lesz olyan kérdés, hogy " Mit láttam az égbolton?", nem is egy, hanem sok. És ez csak egy töredéke. Ennél fogva NULLA az esély arra, hogy egy sem lett jelentve az országban.


De látom meghagytátok szokásotokat: az ostoba gyerekes lepontozás továbbra is érvényes :)

Először kutakodjatok utána szóljátok le a másikat.


George Adamski

2014. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
60%

A lepontozásról csak annyit, hogy valószínűleg rengetegen olvassák az egyes kérdéseket, ahogy ezt is. Sokan csak a a pontokat osztják, nem a válaszokat.


"de a köpkölődés megy, ha valaki nem ért egyet veletek"

Mert az elvakult ezósok nem ezt teszik...


Igen, rá lehet keresni és lehet találni rengeteg ezzel a témával foglalkozó weboldalt. Ezekkel csak a a gond, hogy szinte mind egymásról másolgatnak, és nem nevezhetők hiteles forrásnak. Sajnos egyik sem.


Az a bizonyos ózdi ufo megfigyelő központ is egy legenda. De ha már legenda, aszerint is orosz megfigyelőbázis volt, nem magyar. Ha igaz is volt, akkor is az oroszok kezébe kerültek az ott keletkezett dokumentumok.

A szokásos kockák által üzemeltetett paranormális oldalakon bővebben lehet a témában olvasgatni (fantazmagóriákat).


Nem oltogatni akarok, csak kihámozni az igazságot a megtalálható információkból és sajnos az alig akad. Ellenben nagyon sok egymásnak ellentmondó információ van (tehát fals), nyilvánvaló hülyeségekből pedig még több.

2014. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Utolsó, a paranormalon és társain mégcsak nem is igazi dolgokat írnak. Rengetegszer volt már, hogy rákerestem egy-egy tudós, helyszín, vagy egyéb dolog nevére, de érdekes módon, csak az indulási pontokat, és a paranormalos cikk szó szerinti változatára akadtam. Hmm, elgondolkodtató... GA, neked pedig csak annyit, hogy tanulj meg fogalmazni, és utána használj kettős mércét, és forgasd ki mások szavait. Köszönöm.

névte2en

Ui: Irónikus, hogy az egyik legnagyobb hazudozó nevét használod nickname-nek.

2014. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

"Azért mert a magyar bulvármédiát nem ez érdekli, hanem hogy éppen melyik sztár hova sz*rt, az sokkal érdekesebb a nagyközönségnek. "


Ez az egy mondat tökéletesen meg is fogalmazza a választ . Elég ha csak megnézel egy híradót egy kereskedelmi csatornán, kb vicc ("új kispandák születtek az állatkertben" "Kiszel Tünde kiadta legújabb naptárát stb) Az már senkit nem érdekel, hogy tűzvész volt Olaszországban és 20 ember benn égett, nem, a celebhírekkel (amik egyébként lassan már főcímekké válnak), egyszerűen nem lehet betelni . Már komolyan ott tartunk, hogy a Story4 igényesebb híradót közöl, mint a RetekKlub és a TelAviv2 .

2014. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
Annácska, te pedig bebizonyítottad, hogy tökéletesen tökéletlen a szövegértésed.
2014. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!