Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO élő adásban! Erre mit léptek?

UFO élő adásban! Erre mit léptek?

Figyelt kérdés

Rengeteg UFO jön ide nap, mint nap. Nem mulna el egyetlen nap sem youtubos feltőltések nélkül és most a szkeptikusok régi álma bevállt.


UFO élő adásban ! Ehhez mit szólsz ? Mit akarhattak ? Melyik faj volt az? [link]


2014. márc. 8. 18:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanahhoz a fajhoz tartozott amihez a többi ufonauta is. A földi emberekhez. Céljuk az hogy titokban akarják tartani ezt a földön készült korongrepülő típust. Ennek egyik eszköze a néphülyítés: Progériás (korai öregedés) gyerek boncolása, földönkívüliek, stb.

De ha mégsem így van, akkor édesapám a háborúkor ufonautákkal borozgatott amikor német tanyán dolgozott. Csak azt hazudták neki hogy ők német katonák és a titkos korongrepülő bázisukról nem beszélhetnek még részegen sem.

2014. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ma eltűnt egy repülőgép is Malaysia-ban.

Azért érdekes hogy sehol se találják...nem furcsa?

2014. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy már én is láttam régen gyerek koromban..én abszolút hiszek benne.
2014. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%

Vannak UFO-k. Csak egyesek érdekesebbnek tartják az igazság helyett olyan baromságokat kitalálni hogy földönkívüliek.

Pápán is lezuhant egy. Hogy emelhető legyen, szemes csavart kellett belecsavarni a gyárilag készült menetes furatba, ami a gép megfelelő helyein volt. Ámde úgy tűnik hogy a Szíriusz meg mit tudom én milyen bolygón is az Amerikában szabványos Withwort menetű furat szokásos, ezért az idehaza szabványos metrikus menetűt nem tudták belecsavarni. De nem ez a lényeg, hanem az hogy mennyi baromságot összehordanak az emberek földönkívüliekről.

2014. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
aha kedves szkeptikus az akkor nem ufo volt.de vannak földönkívüli ufo-k is..
2014. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Szokás szerint a helyesen írni nem tudó, trollkodó, ezerszer elkergetett kérdezőről van szó ismét. Nagy hiba volt a bezárni a diliházat.

Mennyit fizet a parafos neked?

2014. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A paranormal az egyiklegigényesebb,legjobb hírportál a világon. Bár politika lapok adnának ennyi valós hírt !


Nem hiszem, hogy azt butának kel nézni, aki nem hiszi hogy az egész világon csak itt van értelmes élet. Pont az az ostoba, aki szerint senki sincs rajtunk kívál


Jó a video

2014. márc. 8. 20:20
 8/23 anonim ***** válasza:
És megcsinálta! Az ember aki nem tudja,hogy 2 l van a "kell" szóban bebizonyította, hogy léteznek földönkívüliek.
2014. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 DarkLantern ***** válasza:
A paranormal annyira hiteles mint a való világ című reality show. A videó egy fos, semmit nem bizonyít csak annyit hogy az ufo hívők bármibe belemagyarázzák a repülő csészealjakat.
2014. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Na ne viceljetek már ez egyértelműen UFÓ


Nincsenek ilyen repülési tulajdonságai egy földi repölőnek

2014. márc. 8. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!