Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegen lények térítették el a...

Idegen lények térítették el a Hill házaspárt (Betty, Barney), Ufo-ra vitték fel őket, megvizsgálták. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Több elismert szakember is foglalkozott a témával, ők sem tudták kizárni, hogy idegenek térítették el a házaspárt.

Két linket mutatok, egy magyart, ahol összefoglalva írnak róla, de egy angolt is, ami komolyabb, és világszerte olvasott.Akit érdekel a téma, jobban is utána tud olvasni, nem csak ezeken az oldalakon írtak erről.

Előre megkérném, a szkeptikus hozzászólókat, ha az ellenkezőjét szeretnék bizonyítani, hitelesen támasszák alá, és kerüljék a személyeskedést, mert a moderátornak jelentem.


[link]


[link]



2014. márc. 23. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Csak nem egy ufovizsgáló professzor a köbön doktor:D vagy?!?!?! ÉN HISZEK, ÉS SZERINTEM BENNE VAN A KORMÁNY IS, ENYJE BENYJE MIÉRT NEM MONDJÁK EL NEKÜNK AZ IGAZSÁGOT... BRÜHÜHÜ
2014. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1. hozzászóló.

Ezért vagy ezen az oldalon, hogy értelmes válasz nélkül, csak ilyen ökörségeket írjál.Neked is van egy kategória, humor.Ott gyűlnek a hasonló gondolkodásúak.

2014. márc. 23. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem értem, hogy mi értelme van:

1) feltenni ugyanazt a kérdést nyolcvanadszorjára,

2) és miért kell "megkérdezni" mások véleményét, ami igazából annyiból fog állni, hogy a szkeptikusok leírják a véleményüket, az ET-hívők úgyszintén leírják a véleményüket, hogy a szkeptikusok ostobák és szűklátókörűek, és szépen kialakul a "vita"(*köhömveszekedésköhöm*). Inkább et a kérdést kéne jelenteni a moderátornak.

De az én vélményem: nem, nem űrléyek voltak.

névte2en

2014. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem nagyon olvastam még ezen az oldalon, erről az esetről, nagy ritkán felteszi valaki.

De akkor úgy látom, normális esetet itt nem szeret senki nem megvizsgálni, csak a szokásos, troll kérdéseket, amikből rengeteg van itt.

Értem, azokat biztos jobb megválaszolni, szellemi kihívást biztos kevesebbet jelent.

Aki érdekel a téma, úgy is hozzászól, a többi ember, meg nem értem miért ír, ha nem érdekli.

2014. márc. 23. 16:26
 5/9 nemelfogult ***** válasza:

"Tényleg nagyon unatkozhatsz... nemrég beírtad az újabb kérdésed:

"Szkeptikusok! Ha szerintetek nem igaz az UFO dolog, mutassatok már olyan embert, aki bevallja, hogy direkt hoax és fake dolgokat csinál, hogy megvezesse az UFO hívőket?"


A legtöbben félreértik, mert azt hiszik nagy ufo hívő vagy. Kezd az egész tényleg zűrös lenni, úgy látszik a "pszichológusok" mint te túlkomplikálják a dolgokat...


Most mire akarsz kilyukadni? Ha beleveszem a gabonakörös, mindent tudó alien akitől kérdezni lehet, Ph.Corso meg a legújabb kérdésed... nem gondolod, hogy ez több mint zavaros?

Mindenkit hülyíteni akarsz és a végén mindenkit kinevetni... Nem vagyok pszichoógus (mint te:), de valami ilyesmi jön ki. Meg sok idő feleslegesen eltöltve"


Ezt beírtam a Corso kérdésedre, de kérdéseid szaporodnak mint a nyulak, ez már tényleg unalmas. Csak a hülye nem veszi észre, hogy mindegyiket te kreálod valamilyen perverz okból...pszichológus. Jigsaw/goku, stb. is jobb volt, mert legalább röviden írtak, csak trollkodtak.

2014. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"De akkor úgy látom, normális esetet itt nem szeret senki nem megvizsgálni, csak a szokásos, troll kérdéseket, amikből rengeteg van itt. "

Még korábban(többször) ki volt írva a kérdés. Akkor ki lettej tárgyalva. Nem tudom, hogy miért luxus a keresőt használni...

"Értem, azokat biztos jobb megválaszolni, szellemi kihívást biztos kevesebbet jelent. "

Dehogy. Ez is érdekes kérdés, csak egyszer elég volt róla beszélgetni. Sajnos a legérdekesebb témák lesznek a legkönnyebben lerágott csontok. Mondom, keress rá, ott megtalálod a vitá(ka)t.

"Aki érdekel a téma, úgy is hozzászól, a többi ember, meg nem értem miért ír, ha nem érdekli."

Mert senki nem szereti a provokációt.

névte2en

2014. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Áruljatok már el valamit!

Itt egy csomó ember, aki hívőként vagy ellenzőként ebben a témában írogat.Akkor ha van néha, napi szinten egy két kérdés, azt miért nem jó kitárgyalni, de mikor a századszorra feltett troll kérdések jönnek, vagy 30válasz megy rá egyből, és az tuti provokációnak írják ki, de senkit nem érdekel, de ha véletlenül, egy normális , összeszedett kérdés van, mindjárt jön a kiabálás.

Igen, látom, van egy vagy két ilyen kérdés ezzel kapcsolatban, de nekem nem elégséges, amit ott írtak, ezért írtam ki, gondolom, akit érdekel, hozzászól.De ha valakit nem érdekel, miért ír ide, ezt már nem értem.

2014. márc. 23. 16:42
 8/9 nemelfogult ***** válasza:
45%

"...Akkor ha van néha, napi szinten egy két kérdés, azt miért nem jó kitárgyalni"


Mert ez nem kitárgyalása a témának, hanem valami ego-trip a részedről.

Érdekes, a gabonakörök kérdésedben még fő-szkeptikus voltál, de ott se lehetett semmit "kitárgyalni". Na mindegy, én kiszállok ebből, inkább ápolom a párkapcsolatomat, ahogy te, mint pszichológus mondanád. Bye.

2014. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Fura az utolsó!Milyen gabonakörökről írsz??

Engem ez érdekel!Vagy nem ide akartál írni?

2014. márc. 23. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!