Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi van azokkal akik a 2012...

Mi van azokkal akik a 2012 decemberi világvégét itt hirdették?

Figyelt kérdés
Annyi "értelmiségi" ufólogós professzor és kutató hangoztatta, hogy na most aztán jön a világvége és a sok szkeptikus meglakol, aztán ezek a 2013-as újévvel szépen eltűntek örökre. Mi lett velük szerintetek? Nehéz feldolgozniuk a tudatot hogy az ostoba teóriájuk alaptalan volt?
2014. márc. 31. 15:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja,mert ha lenne bármilyen bizonyíték 60 kilóméterre lévő elmosódott fél pillanatig látszó szarokon kívül, akkor biztos nem ezzel lenne tele a média ...
2014. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem mentek azok sehová csak készülnek a következő világvége összejövetelre, amit majd amúgyis elnapolnak biztos vagyok benne, hogy hamarosan egy új világvégét jósolnak majd és feleslegesen fognak pánikolni én már nem aggódom veteránnak számítok valóságos túlélő vagyok remélem hamarosan eljő már világvége! :)
2014. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem várták meg a világvégét...
2014. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!