Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Videó! Mexikói pilóták filmezt...

Videó! Mexikói pilóták filmeztek le ufókat. Vélemény?

Figyelt kérdés

A videót meg kell nézni és olvasni a szöveget, nincs mit hozzá fűznöm:

https://www.youtube.com/watch?v=-tL2PjAQ2JA&feature=youtu.be

Mi a véleményetek róla?

A csalás és a CGI egyértelműen kizárható.


George Adamski



2014. ápr. 8. 17:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
9%
Kb semmi sem látszik az egészből. AfterEffectsel 1000% hogy jobb fényeket csinálok bármikor mint ez xD
2014. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Ez hivatalos felvétel így nem éppen after effektel készült, míg ha nem is HD minőség.

Amúgy minden látszik, ami egy ilyen repülőgép infravörös kamerájától elvárható, szóval vedd fel a szemüveget.

2014. ápr. 8. 17:47
 3/31 anonim ***** válasza:
9%
Nem az infravörös kamerát vontam kérdőre, hanem ami a videón látható, konkrétan néhány fényfolt... Most, ha te ettől azthiszed, hogy ufók akkor hidd, de valószínűleg átvernek. Majd ha látok egy rendes ufot, akkor elhiszem h igazad volt.
2014. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 nemelfogult ***** válasza:
84%

@#1


Csak tudod, ez nem After Effectsel készült.


De azt hozzá kell tenni, hogy nem vizuális észlelés volt, hanem műszeres, tehát a pilóták két szemükkel nem látták csak érzékelték a dolgokat. És elmondásuk szerint eléggé be voltak sz*rva.

Nem katonai gép volt mint a video feltevője írja a YT-ban, hanem drugra specializálódott valamilyen szervezet kis repülőgépe.

De a hamisítás ki van zárva. Láttam riportot a pilótákkal és majd minden US TV társaság is kénytelen volt leadni a hiradóiban. Persze később soha nem tértek vissza a témához.

Az eredeti felvétel több mint 20 perces, nem tudom az is fent van-e YT-on?

2014. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
13%

Tudom mire akarsz kilyukadni. Ezek Reptoid anyahajók voltak, nemsokára jön a megszállás !


Éleslátásod megdöbbent

2014. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
23%
Áh szerintem krixkraxi vagy lumbulábi űrhajók voltak, és mentek éppen lézerágyúzni
2014. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

#5-6 hülyeséget nem kértem

#3 mint írtam átverés nem lehet.

Ha szerinted nem UFO/földönkívüli jármű, azért valamit írhattál volna, hogy micsoda. Mondjuk vadlúd :))


eredeti hosszú felvételt megnézném, én nem találtam sajna!

2014. ápr. 8. 18:21
 8/31 anonim ***** válasza:
57%

1# Csináljál, csak rajta . Holnapra kész lesz Mr. Nagymenő ?


Egyébként ez egy teljesen hiteles UFO észlelés, amit ráadásul hivatalos személyek rögzítettek . Persze lesz olyan aki még ebbe is beleköt .

2014. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
45%

>mint írtam átverés nem lehet


De, lehet. Nem mondom, hogy az, nem tűnik átverésnek, de így nem lehet kizárni.


De vegyük azt, hogy nem átverés. És akkor most mi van? Láttak 11 azonosítatlan repülő objektumot. Rendben. Nem tudjuk, hogy mik voltak azok. Ennyi. Mi akkor a következő lépés?

2014. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

"Megértem", hogy valakit az ilyen nem hoz lázba kicsit sem, de az akkor mit keres az ufo topicba? =)


Továbblépés nincs, csak hát furcsa, hogy légtérbe vannak valamik, repkednek, amit nem tudnak elkapni, azonosítani stb.

Ez több szempontból is érdekes.

2014. ápr. 8. 19:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!