Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Videó! Mexikói pilóták filmezt...

Videó! Mexikói pilóták filmeztek le ufókat. Vélemény?

Figyelt kérdés

A videót meg kell nézni és olvasni a szöveget, nincs mit hozzá fűznöm:

https://www.youtube.com/watch?v=-tL2PjAQ2JA&feature=youtu.be

Mi a véleményetek róla?

A csalás és a CGI egyértelműen kizárható.


George Adamski



2014. ápr. 8. 17:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
7%

Egy pilóta elemzése:


[link]


Szerinte távoli olajfúró tornyok fényei.


Teljes (?) videó:


https://www.youtube.com/watch?v=2rXYiR0MHBw

2014. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 nemelfogult ***** válasza:
62%

"De vegyük azt, hogy nem átverés. És akkor most mi van? Láttak 11 azonosítatlan repülő objektumot. Rendben."


Igaza van Adamskinak, téged nem érdekel ez a téma.


És persze senki sem mondta, hogy földönkívüli űrhajók voltak. De az biztos, hogy meglehetősen bizar ufo-k. Kötelékben repültek, szabad szemmel láthatatlanok voltak, műszeresen érzékelhetőek. Gömbvillám nem lehetett és az összes eddig általam ismert magyarázat is sántítana.


Olajfúrótornyok... igen, ez volt a tényleg siralmas magyarázat a TV-ben is. Sehogy sem stimmel, el is hallgattak gyorsan vele.

Végre el kellene fogadni, hogy vannak jól dokumentált, de egyelőre megoldatlan esetek.

2014. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
33%
Lehet rá kismillió magyarázat, de ti úgyis azt akarjátok hallani, hogy földönkívüli űrhajók voltak. Hát tessék...
2014. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 nemelfogult ***** válasza:
51%

“Lehet rá kismillió magyarázat, de ti úgyis azt akarjátok hallani, hogy földönkívüli űrhajók voltak. Hát tessék...”


Mondjuk le is írtam, hogy: „És persze senki sem mondta, hogy földönkívüli űrhajók voltak.”, de ne is zavarjon.

És, ha kismillió magyarázat lehet rá, akkor sorolj fel maondjuk hármat ami meg is állja a helyét.

2014. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

A 11-esnek köszi a teljes videót.


Meg a linket is. Ettől függetlenül az olajfúró fényei magyarázat több sebből is vérzik szerintem.


Jelezhet-e radar az olajfúró fényeket?

Az olajfúró fényei miért gyorsítanak?

Az olajfúró fényei miért mozdulnak el a helyükről, miért haladnak a levegőben előre?

Hogy kerülnek a felhők közé, mögé, az égbe?

Hol a torony füst???

Sehol nem látok se talajt, se vizet, semmit.

Hisz a teljes videóban is látni, hogy olyan magasan van a gép, egy torony se ér fel odáig.

Nagyon csúsztat a képek összehasonlításával.


" Lehet rá kismillió magyarázat, de ti úgyis azt akarjátok hallani, hogy földönkívüli űrhajók voltak. Hát tessék..."

Te meg takarodj már innen a hülyeségeiddel.

2014. ápr. 8. 20:18
 16/31 anonim ***** válasza:
23%
#12: valóban nem érdekel különösebben a téma, pont azért, mert úgy érzem, hogy az érdekességen felül nincs értéke, nem lehet mit kezdeni vele. Arra voltam kíváncsi, hogy az esetleges ufo-hívők, vagy bárki más ki tud, vagy ki akar-e hozni ebből többet.
2014. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
18%

Ez óriási, köszönöm a videót minden érdeklődő nevében! Így képernyőn keresztül is nagyon izgalmas, és szerintem kétség sem férhet hozzá, hogy egy hiteles felvételről van szó!

Minden erőltetett magyarázat, amely rá próbál húzni valami mást, az ezer sebből vérzik. Az "olajfúró torony" magyarázat meg már annyira siralmas, hogy szinte már nevetséges egyben; ez már szerintem kétségbeesett vergődés.

Egyébként én sem értem, hogy akit nem érdekel a téma, és egy kicsit sem hoz lázba semmi ilyesmi, az vajon miért néz be ide, ebbe a rovatba?! Ezt már én sem először írom le.

2014. ápr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
54%

"Egyébként én sem értem, hogy akit nem érdekel a téma, és egy kicsit sem hoz lázba semmi ilyesmi, az vajon miért néz be ide, ebbe a rovatba?"


A kérdező elfelejtette kiírni, hogy csak olyan "véleményeket" kér, amik azonosak az ő véleményével.

Amúgy meg a rovat neve nem "UFO rajongók klubja". Szkeptikusokat is ugyanúgy érdekelhetik az UFO észlelések.

2014. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

>Minden erőltetett magyarázat, amely rá próbál húzni valami mást, az ezer sebből vérzik


Mármint mihez képest mást? Mi az a magyarázat, amihez képest ezer sebből vérzik minden más?

2014. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 nemelfogult ***** válasza:
56%

“A kérdező elfelejtette kiírni, hogy csak olyan "véleményeket" kér, amik azonosak az ő véleményével. “


Kétlem, hogy így lenne, de ezt a kérdző kell megválaszolja.

Viszont én ezt a válaszolót: „Lehet rá kismillió magyarázat, de ti úgyis azt akarjátok hallani” megkértem, hogy, ha van kismillió, akkor legalább három épkézáb magyarázattal jöjjön elő.

Mert tényleg érdekelne, mivel az olajfúrótorony délibábján túl erre az esetre eddig senki nem adott alternatívákat.

Mégis, úgy tűnik, hogy a kismillióból egyelőre még egy hipotézis sem született...miért?

2014. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!