Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek miatt kellett...

A földönkívüliek miatt kellett meghalnia Marilyn Monroe-nak? (Top Secret dokumentumal)

Figyelt kérdés

Újabb bizonyíték, a híres amerikai szépség vitatott haláláról? Ezúttal lehetséges, hogy valóban előkerült egy perdöntő dokumentum az üggyel kapcsolatban. Mindenesetre újabb hitelesnek tűnő digitalizált CIA jelentés került nyilvánosságra, ami erre utalhat.


Top secret papírokkal a teljes anyag : [link]


2014. ápr. 17. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Sőt! El is vitték magukkal.

Nem kell minden ostobaságot elhinni.

2014. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha én válogatom meg mit akarok elhinni, akkor a tudományt se kell mert összefonódik a hatalmon keresztűl a politikával, azokmeg sikkasztanak, haudnak éjjel nappal, lopnak, korruptak stb


nem?

2014. ápr. 17. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:

újra tudtál regisztrálni??

mert tavaly végig nyomattad az évet pár reggel, és állandóan csak a paranormal oldaladat reklámoztad...

2014. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most regisztráltam először. paranormalt olvasok azért linkeltem azt, mivel abból merülnek fel bennem kérdések amit olvasok.


szerinted egy ezotéria és ufó kutatás iránt érdeklődő ember honnan linkeljen, Népszabadségból vagy Népsportból ?


Ostoba választ nem kérek

2014. ápr. 17. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt valahol én is olvastam, csak már nem ugrik be, hogy hol. Én sem tartom kizártnak ezt a lehetőséget, ami felvetődik, azt mindenképpen figyelembe kell venni. Sok híres ember halt meg furcsa, rejtélyes körülmények között, és az is lehetséges, hogy neki éppen ez a téma állt a halálának a hátterében. Az UFO-témakörben úgy általában, sajnos eleve szokás a hallgatás, titkolózás, ami szintén növeli ennek a lehetőségnek az esélyét.
2014. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ha én válogatom meg mit akarok elhinni, akkor a tudományt se kell mert összefonódik a hatalmon keresztűl a politikával, azokmeg sikkasztanak, haudnak éjjel nappal, lopnak, korruptak stb


nem?"


Nem.

2014. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ha én válogatom meg mit akarok elhinni, akkor a tudományt se kell"


A tudomány nem is tart igényt a hitre. Pont ettől tudomány. Amit állítanak, az úgy is van, függetlenül attól, hogy hiszel-e benne, vagy nem.

De letesztelheted, hogy hazudok-e:

Menj ki a háztetőre és ugorj le. Földbe csapódás lesz a vége, akár hiszel a gravitációban, akár nem.

2014. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!