Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Rejtélyes hangokat és fényjele...

Rejtélyes hangokat és fényjelenségeket észlelnek észak Londonban. Te hallottál eről? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Highate, egy észak londoni külvárosi terület lakói hangos zajokra lettek figyelmesek, melyek robbanásokra emlékeztetnek. A hatóságok nem tuják meghatározni a robbanások forrását, de egy helyi újság, a Ham & High egy helyi szavazást készített az ügyről, melyből az állapítható meg, hogy a lakosok vagy egy hibás energiaellátó állomást, vagy UFO-kat okolnak.


Highgate ugyanakkor népes része Londonnak, mindamellett több médiasztár otthona is. Ez nem az a hely, ahonnan különös anomáliákról szóló híreket várnánk. Habár a hangokat már 19 hónapja észlelik és több lehetséges forrás után is nyomoztak, még nincs válasz arra, honnan jönnek a zajok.



Az egyik legújabb észlelés április 7-én történt este 10 óra körül. Egy helyi lakos, Will Wheatcroft arról számolt be a Ham & Highnak, hogy éppen a díványon ült a vőjével, amikor egy nagyon hangos robbanásra lettek figyelmesek. Teljesen olyan volt, mintha egy autó vagy egy töltőállomás robbant volna fel. Körülnéztek és tanácstalanul álltak az eset előtt. A szemtanú szirénákra számított ezt követően, de semmi ilyesmi nem történt. Egyes lakók jelentették azt is, hogy a házuk remeg, vagy nagyobb fényvillanásokat is észleltek.


highgate-village


Carrie Kilpatrick TV producer, aki az ügyben nyomoz, szintén hallotta már a hangokat és igencsak rejtélyesnek nevezte azokat. “Néha előforul, hogy több mint egy hétig nem hallani őket” – mondja. “Úgy tűnik, hogy péntek éjszaka a leggyakoribb a jelenség. Olyankor főleg este 10 és éjfél körül hallani.” Carrie Kilpatrick azért is nyomoz az ügyben, mert a robbanásokra mindig felébred kisfia éjszaka.


Will-Wheatcroft Carrie-Kirkpatrick-investigating


Az április 10-i robbanásokat egy pár jelentette is a rendőrségnek. A szomszédos Haringey-i Önkormányzat vállalta, hogy a lakosok a rendőrség helyett inkább nekik jelentsék az észleléseket. A hatóságok kizárták azt, hogy a robbanásoknak köze lehet töltőállomásokhoz, vagy a helyi elektromos állomásnak. Nem találtak összefüggést vihar és villámlással kapcsolatban sem. Kizárták azt is, hogy javítómunkákat végeznének a szennyvízhálózaton, vagy hogy robbanással járó munkákat végeznének a metróállomáson.


Highgate_station_northbound_look_south Highgate_station_entrance


A hangos robbanások tehát a figyelem központjába kerültek, de a Közlekedési Felügyelet szerint sokkal nagyobb területen hallani azokat. Az egyik önkormányzati tag szerint lehet, hogy gyerekek robbantanak tűzijátékokat az erdőben, de még konkrét választ várnak. A lakosoknak megvan a maga elmélete. A Ham & High továbbra is kérdezi az embereket, vajon mi okozhatja a hangos robbanásokat. Szó esett már hangoskodó partyzókról, földrengésről, időjárási anomáliáról, épület munkálatokról és bombáról is.


A szavazás jelenleg így néz ki:


UFO 20% eLEKTROMOS zavar 20% építkezési zörej 20% egyéb 20%


Látható, hogy sokan földönkívüli tevékenységet okolnak a robbanásokért. A mellette azonos eredménnyel rendelkező áramszolgáltatót, mint lehetőséget, kizárták a hatóságok. Remélhetőleg a hangok forrásáért nyomozó csoportnak hamarosan sikerül kiderítenie, mi okozhatja ezeket a hangokat, ha azonban valóban földönkívüli tevékenységre utaló jeleket találni, akkor az ellen nem sok mindent lehet tenni. Ebben az esetben a szándék megállapítására kell az időt szentelni.


Továbbá az is könnyen elképzelhető, hogy a világszerte hallható rejtélyes hangokkal, morajlások egyik példája van előttünk.


Rejtélyes hangokat és fényjelenségeket észlelnek észak Londonban. Te hallottál eről ? Mi lehet ez?


2014. ápr. 17. 21:47
 1/7 Robert127 válasza:

Véleményem szerint csak pár fiatal szórakozik,vagy valami olyan munkát végezneka környéken, amit nem szeretnének az emberel orrára kötni.

De ez csak az én véleményem...

2014. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hallottam erről, meg videót is néztem róla. Nagyon furcsa, én simán el tudom képzelni, hogy valami nem hétköznapi dolog, ill. nem akarjàk, hogy kiderüljön, pontosan mi is ez...de állítólag máshol is hallották a hangokat, pl Németországban.

2014. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem hallotam "eről", ez nekem még új, Zoltánka.
2014. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt tudtad, h a NASA atombombát robbantott a világűrbe

amit, természeten robaj, s a sarki fényhez hasonló

jelenség kísért? Gondolhatod milyen arcot vágtak az ottaniak..BO


A válasz 98% ban hasznosnak tűnik!

2014. ápr. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rejtélyes hangokat és fényjelenségeket észlelnek észak Londonban. Te hallottál eről? Mi lehet ez?
2014. ápr. 28. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Katonai repüéőket küldtek ki mert orosz gépeket észleltek.Lehet ez.
2014. ápr. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Áhhhh, csak jövő őszig nem lesz új Doctor Who, és többeknél jelentkeztek az első elvonási tünetek.
2014. ápr. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!