Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valaki hallott az 1989-es UFO...

Valaki hallott az 1989-es UFO "invázióról"?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2014. ápr. 25. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most is van ufó invázió. És még legalább 4 évig lesz is.
2014. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

úgy látom akkoriban is ment a dezinformáció!

mutatnak egy fekete alapon egy fehér valamit, és mindjárt jönnek az idegenek.

legalább manapság a jutyubon jobb féle hoax videók vannak, azok se eredetiek, de ha már kamu ufot akarok nézni, még mindig jobbak, mint ezek az elmosódott ezeréves képek.

2014. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

Azért látszik a "fantasztikus" hozzáállás.

Máris elkönyveli kamunak. Rögtön.

Nem azt mondtam, hogy egetrengető képek, de 1989-ben vaksötétben csinálj már nekem HD-s jól kivehető képeket ember...főleg, hogy azt sem tudjuk milyen gépe volt szegény parasztembernek.

De ez még hagyján - mert tuti a cikket el sem olvastad - az összes észlelőt hazug betyárnak nézed. Összefogott az egész Dunántúl több községben is, azt a betyárját!

Kit érdekel, hogy a youtube tele van hoaxokkal? Senkit.

Az esetnek ahoz semmi köze.


Kösz kérdező, hogy megmutattad, levéltárban valószínűleg ki is fogom nyomtatni az eredetiről.


George Adamski

2014. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=c5Gg9xkOlT4 ez elég érdekes. Simán lehet kamu, de elvileg eredeti NASA bár akinél az is kérdés hogy leszállt e a holdra... mondjuk hogy eredeti.
2014. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

"Azért látszik a "fantasztikus" hozzáállás."

A te részedről is.Valaki ír egy hozzászólást, és már osztogatod a jelzőket, mintha olyan nagy szakértő lennél.

Pontosan tudom ki vagy, jobban mint gondolnád, figyelemmel követem a munkásságodat ebben a témában.


"Máris elkönyveli kamunak. Rögtön."

Dezinformációt írtam, ha jól tudom.A képekre írtam a kamut, de azok még kamu képnek is rosszak lennének.

Valami elmosodott foltok inkább.


"Nem azt mondtam, hogy egetrengető képek, de 1989-ben vaksötétben csinálj már nekem HD-s jól kivehető képeket ember"

Abban az időben is készültek jó minőségű képek, bár a képhamisítás is más lábakon állt mint manapság, amikor is elég hozzá egy program és egy kis számítógépes tudás.


"De ez még hagyján - mert tuti a cikket el sem olvastad - az összes észlelőt hazug betyárnak nézed"

Elolvastam, nem nagy kaland!Látszik még a gyerek rajongásod a téma felé.Miért olyan nehéz dolog elhinni, hogy emberek állíthatnak valótlant.leírnak pár betűt , adnak az egésznek egy kerettörténetet, sztorit csinálnak , hogy van tanú névvel meg hasonlók, és egyből hinni kell?

Ez azért kevés ehhez.


"Kit érdekel, hogy a youtube tele van hoaxokkal? Senkit."

Lehet téged nem érdekel, mert ezek éltetnek, ha találsz valami újat, máris kigyűjtöd, időpontra csoportosítva elmented, és nézegeted mint valami elképesztő dolgot.Pedig csak otthon szórakozik valaki a ps programmal.


"Az esetnek ahoz semmi köze."

Azért mert kis hazánkba kicsit (pár évtized) később jött el a hoax korszak, ami akkora már amerikában kitombolta magát, nem kell egyből idegeneket látni, mert pár újságíró írt pár sort egy újságba, valami kitalált dologról.és már ez akkor alapot is ad, ahhoz, hogy hinni kell benne.

Azért ha ez ilyen egyszerűen működne, nagyon sok ufo hívő lenne, de még sincs!


"Kösz kérdező, hogy megmutattad, levéltárban valószínűleg ki is fogom nyomtatni az eredetiről. "


Ez is csak azt bizonyítja, amit feljebb írtam, és feltételeztem, de akkor ezek szerint nem csak feltételezés, ha találsz valami újat, egyből gyűjtöd, kategórizálod, és utána nézegeted mint valami "huha de nagy dolgot".

2014. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

"Valaki ír egy hozzászólást, és már osztogatod a jelzőket, mintha olyan nagy szakértő lennél. "

Nem vagyok szakértő, de ettől függetlenül a hozzáállásod igaz. Kapásból lehúztad a mélybe az egészet. Ez nem szkepticizmus, ez ostobaság.


"A képekre írtam a kamut"

Ó igen? És miből is állapítottad meg? Hogy állapítottad meg? esetleg hasra ütéssel? Bár teljesen mindegy, bármilyen képre egyből benyögnéd hogy kamu.

A kép minősége nem függ attól, hogy valódi-e avagy sem.

Ha csinálok itthon egy rossz képet az ujjamról, attól még nem lesz kamu kép.


"Abban az időben is készültek jó minőségű képek,"

Így van, vannak olyanok is. Viszont én ha most fogom a sima fényképezőgépemet, a sötétben lósz*r sem fog látszani, ugyanilyen lesz mint a cikkben szereplő kép.

De ha jól sejtem a jó minőségű képekre is hoaxot kiáltanál kapásból.


"Miért olyan nehéz dolog elhinni, hogy emberek állíthatnak valótlant.leírnak pár betűt , adnak az egésznek egy kerettörténetet, sztorit csinálnak , hogy van tanú névvel meg hasonlók, és egyből hinni kell? "

Ez nem így működik, max te akarod ezt látni.

Ha különböző községekből, különböző emberek jelentenek be egyszerre egy észlelést, már minimum igaznak kell lennie, bármi is van a levegőben még ha egy lufi is az.

Tehát akkor állításod szerint az egyszerű állampolgárok is hazudnak, a radarkezelők is hazudnak, ráadásul pont egyszerre villant be az agyukba ugyanaz a kitalált história kilométereket átszelve mi? Na ne röhögtess.


"Lehet téged nem érdekel, mert ezek éltetnek, ha találsz valami újat, máris kigyűjtöd, időpontra csoportosítva elmented,"

Látom nagy összeesküvés hívő vagy, mert máris fabrikáltál egyet. igazi fantaszta!


"Azért mert kis hazánkba kicsit (pár évtized) később jött el a hoax korszak"

Látod látod, hozzáértés és tájékozottság egy nagy NULLA.

Ufó cikkek már egy 1947-es magyar magazinban is megjelentek, de már a 60-as években is szinte minden második újságban, napilapban volt róluk írás.

Ez pedig egy 89-es cikk. Ennyit a nagy késedelemről


"nem kell egyből idegeneket látni"

Senki nem írt idegenekről, UFO-król van szó.

Nem kell egyből hoaxokat látni ;)


"mert pár újságíró írt pár sort egy újságba, valami kitalált dologról"

Aha aha na persze. Ilyen alapon ne higgy el semmit, amit bárhol közölnek, még tudományos lapban sem.


"ha találsz valami újat, egyből gyűjtöd, kategórizálod, és utána nézegeted mint valami "huha de nagy dolgot"."

Az előző feltétezésednek ehez semmi köze és továbbra is alaptalan, ellentétben veled én veszem a fáradságot és megpróbálok mindent megtudni a dologról, utánajárni, nem pedig egyből kiabálni mint egy őrült hogy "hoax hoax"!


George Adamski

2014. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 nemelfogult ***** válasza:
66%

"A képekre írtam a kamut, de azok még kamu képnek is rosszak lennének."


És miért vagy olyan biztos benne? Ha elmosódott, akkor ez a baj, ha éles, akkor pedig az. Ezzel nem azt mondom, hogy ami a képen látható 100% nem kamu, de elég jó eséllyel nem az.

Láttam nem egyszer ufokat amik visszaköszöntek nem egy esetben olyan YT felvételeken amiket te 100% kamunak tartanál. Megint nem azt mondom, hogy földönkívüli űrhajót láttam, de mindenképpen olyan anomáliát, amit te YT-ról fölényesen elutasítanál.


"Ez is csak azt bizonyítja, amit feljebb írtam, és feltételeztem, de akkor ezek szerint nem csak feltételezés, ha találsz valami újat, egyből gyűjtöd, kategórizálod, és utána nézegeted mint valami "huha de nagy dolgot".


Elég rosszindulatú vagy 52%-os (bár sejtem kinek a neve van a százalékok alatt).

Szóval mi a probléma, ha valakit mindez érdekel és igen, gyűjti, kategorizálja? A "huha de nagy dolgot" persze te tetted hozzá.

Te, ahogy látom, simán úgy állsz hozzá, hogy bármit amit látsz, ha meg tudod ítélni, ha nem, csak tagadod.

Tudod, ez a legtipikusabb különbség egy igazi szkeptikus és egy rosszindulatú tagadó között. Te sajnos az utóbbi vagy, ahogy látom.

Nem megyek bele, hogy a többi megalapozatlan mondatoddal foglalkozzak, mert adamski, ahogy látom ezt már megtette.

2014. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nemelfogult!


Lehet jól sejted ki vagyok, bár nem tudom arra gondoltál-e aki valójában is vagyok, vagy itteni pár írásomra.

Szóval, elég fiatalak vagytok hozzám képest, főleg adamski.

Én sok mindennel foglalkozom, írással, kutatással(pont ebben a témában)mily meglepő ugye??, és ezt fel is használom az írásaimhoz.Meg sok egyéb dologgal is foglalkozom, ahogy nemelfogult válaszíróval erről már régebben itt váltottunk pár sort.

Szóval ha úgy tetszik hivatalos hoax gyáros vagyok!

De ezt ne úgy képzeljétek el, mint aki a youtube -ra gyárt képeket és videókat, majd ezeket megvágja.

Ismerek ilyet is.

Olyan jól csinálják, hogy sok műve szerepelt már a hazai ufo élet egyik fellegvárának számító UFO magazinban és Hihetetlen magazinban is.

Pl én már akkor gabonaköröket csináltam, mikor adamski válaszíró még nem volt.

De már akkor érdekelt ez a téma.

Hitetlen nem vagyok én sem, de semmit nem hiszek el attól, hogy valamiről írnak, mert az semmi.

Az csak egy állítás, és még írnak hozzá mesét, hogy ez meg az mit látott és így nagyon hiteles , tutira!

Én az anyagi helyzetem miatt pl külföldön is sokat jártam, ismeretség is van ebben a témában.

És amikor azt írtam hogy ezek nagy része hoax és kamu történet, akkor így van, mert ezek mögött ált pár csoport áll, akik ebből üzletet remélnek, és még sok egyéb dolgot.

Biztos hitetlen vagyok ha jártam a piramisoknál, dél -amerikában és közép-amerikában, a maja, inka, és azték kultúrát megnézni, már ami maradt belőle.

De ez nem azt jelenti hogy az idegenek segítették őket, vagy a piramisok idegenek által épültek.

Aki nem sajnálja a lovét, olyan helyekre is lejuthat pl a piramisoknál amit kevés helyen mutattak meg.És ott festmények vannak, meg hieroglifák arról, hogy emberi kézzel miként csinálták ezeket.

Adamski említi hogy már a 50 es évektől van írás az ufokról hazai újságokban.

Na és?

írtak egy cikket?

Ez nem az amit én mondtam és külföldön addigra már lecsengett, és kishazánkba csak a 80as évek végén ért el, a nagy ufo hoax láz.Amikor minden napra jutott egy eltérítés.

Ha még fiatalok vagytok , akkor nem nagyon emlékeztek erre, de sok műsort néztem akkoriban és újságot is olvastam, mikor ezeket úgy állították be mintha jönnének az idegenek.

Pedig nem.

Két dolog van ezek mögött.

Az egyik katonai kísérletek, azokat látják emberek repülni, és ezek vannak lefotózva.

A másik exopolitikai körök, és azok holdudvara.Magyarul olyan írók és filmekhez kapcsolód emberek, akik ebből hosszútávon anyagi hasznot remélnek.

és nevető 3.ként ott vannak az amatőr hoax gyártók, akik történeteket, képeket és videókat csinálnak, majd lesik, hogy ezek által hogy nő az adott honlapjuk népszerűsége.

Szóval lehetne erről írni, sokat , mert jó téma.

Kicsit fura, hogy ált ez a 3 ember, minden komolyabb ufo kérdés alatt kiköt.(adamski, nemelfogult, és szerény személyem).

Mert engem is érdekel ez a téma, csak nem úgy mint titeket.

Adamski írására már külön nem reagálok, ahogy nemelfogult írta, hogy ő már szétszedte amit írtam, előtte meg én csináltam azt.

Szóval külön arra már nem akartam időt pazarolni.

A végére a hazai hoax gyártókról.

Nem tudom ti honnan szeditek az infókat, de a hazai oldalak mögött is ilyen gondolkodású emberek vannak mint én, egy kettőt ismerek is,a céljuk a félrevezetés, és szenzációkeltés.

Röviden ennyit erről.

2014. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 nemelfogult ***** válasza:

"Lehet jól sejted ki vagyok, bár nem tudom arra gondoltál-e aki valójában is vagyok, vagy itteni pár írásomra."

Igen. Te is tudod, mert jól felismerhető az írásod:) Nem akarlak meggyőzni, mert ismerem a hozzáállásod és valószínű tényleg azt hiszed, hogy erről a témáról mindent tudsz ...és persze (szerintem) messze nem. csak ezt a kissé lekezelő, nagyképű stílusodat nem kedvelem.


"Pl én már akkor gabonaköröket csináltam, mikor adamski válaszíró még nem volt."

Kitapostál pár kamu gabonakőrt, OK. Nem tudom, hogy ez, hogy jön ide? Vannak olyan (sokkal több szempontból, mint talán gondolod) kifinomult gabona piktogrammok, amiket hiába mondanád, hogy te (vagy ti kis csapatotokkal) csináltad, úgysem hinném el. De hagyjuk ezt, mert már megvitattuk és nem jutottunk akkor sem A-ról B-re.


"Olyan jól csinálják, hogy sok műve szerepelt már a hazai ufo élet egyik fellegvárának sz ámító UFO magazinban és Hihetetlen magazinban is. "

És mi van, ha azt mondom, hogy a felsorolt magazinok mindegyikében Adamskinak is jelentek meg cikkei? elhiszed? jobb, ha igen, mert ez könnyebben bizonyítható mind bármilyen kamu ufo fotó:)


Meg jössz többször is az anyagi helyzeteddel, utazásaiddal... Miért gondolod, hogy ebben olyan egyedülálló lennél? Hátha Adamski vagy jómagam szintén megjártuk ugyanezeket a helyeket vagy egész másokat is. És mit reméltél, hogy a régi kultikus helyek automatikusan választ adnak dolgokra?


"...de a hazai oldalak mögött is ilyen gondolkodású emberek vannak mint én, egy kettőt ismerek is,a céljuk a félrevezetés, és szenzációkeltés."

Ez nem valami pozitív rád nézve, nem gondolod?


Szóval értem én, arra akarsz kilyukadni, hogy te olyan idős, tapasztalt insider vagy, aki mindent tud és mi itt össze-vissza kapkodunk, mikor mindenre megvan a válasz... természetesen a tiéd. Bravó, itt tényleg elakad a szavam...

2014. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%

Mond már, neked alapból jön ki ennyi hülyeség a kezeid közül vagy tanulod valahol?


"Olyan jól csinálják, hogy sok műve szerepelt már a hazai ufo élet egyik fellegvárának számító UFO magazinban és Hihetetlen magazinban is.

Pl én már akkor gabonaköröket csináltam, mikor adamski válaszíró még nem volt. "


És ezt miért kéne elhinnem?;) Ha már te nem hiszed el amit írnak az újságok. Folyton csak a rizsát nyomod.

De örülök, hogy tisztában vagy a korommal, ezt is biztos akkora hasraütéssel állítottad, mint a belinkelt cikkek "hoaxolását.

Egyébként ez nem nagy dolog. Egy fotót bárki küldhet be, az ufólapok utolsó oldalainak kis kereteiben kapnak helyet és nem a címlapokon. Lehet beszámolnak róla. És? Nem mennek el minden helyet kivizsgálni épp ezért nincs is álláspontjuk ez ügyben. Csak érdekességként teszik be a lapba.


"Ez nem az amit én mondtam és külföldön addigra már lecsengett, és kishazánkba csak a 80as évek végén ért el, a nagy ufo hoax láz."

Blabla bla. Hogy csengett volna már le mikor kb. a 40-es évek közepétől kezdődtek sűrűsödni az észlelések? Amerikában is és még számos országban bőven volt ufóészlelés minden évtizedben. A 60-70-es években is.

Már csak azért is tudom cáfolni az írásod, mert kishazánkban napilapok folytatásos cikkeket jelentettek meg a témáról és a magyar észlelésekről. Akkor miről beszélsz, hogy a 80-as évek végén érte el a hazánkat??

Meg is vannak ezek a cikkek nekem szépen itt a dossziéban, úgyhogy ennyit a nagy tájékozottságodról.


Folyton csak azt vered hogy ez csaló, az csaló, ez kamu. Ha kutakodnál a témában normálisan akkor nem csak ezt írnád, hanem ezek mellett megtaláltad volna a valódi eseteket is. Erről ennyit.


Nem is reagáltál külön mert nem is tudsz mit. Egyből azt mondtad ez csalás. Bármiféle alátámasztás nélkül. Ha így vizsgáltál külföldön eseteket is, akkor ahoz "gratulálok". De ne hogy azt hidd, hogy csak neked vannak ismerőseid ebben a témába ;)


Sőt, a legszánalmasabb dolognak tartom azt, ha egy ember úgy akar magának igazat adni, hogy folyamatosan csalásokat kezd gyártani a valódi észlelések mellett. Ez valamiféle önigazolás akar lenni?

Ezzel csak egy hamis képet alakítasz ki magadban.

És az ilyen ember köpködi a többi észlelést és észlelő személyt, hogy az biztos csalás és hazug ember. Csak "gratulálni" tudok.

És még fel is vágsz vele. A képemről sülne le a bőr a helyedben.


George Adamski

2014. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!