Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez lehetséges? Nem hiszem el...

Ez lehetséges? Nem hiszem el hogy megtörtént.

Figyelt kérdés

Az úgy történt, hogy tegnap este elmentünk sétálni a barátnőmmel majd egy nagy fényes csíkot láttunk az égen majd az egyre közelebb jött és amikor közelebb ért akkor láttuk, hogy egy csészealj. A barátnőmmel nem vettük komolyan csak ráfogtuk hogy valaki így poénkodik (valami távirányítású kütyü). Tovább sétáltunk mikor a vállamat megérintette valami hideg kéz. Hirtelen megfordultam és láttam a 5 éve halott nagymamát (a barátnőm is látta). Ezután mögötte emberek jelentek meg (nagyon fehér volt a bőrük és jól öltözöttek úgy néztek ki mintha színházból jöttek voltak). Azt mondta nekem, hogy "Ne félj nem lesz semmi bajom.". Megfordultak és elmentek. Nagyon megijedtünk (én és a barátnőm is), és gyorsan futni kezdtünk haza. De úgy éreztük, hogy valaki követ minket. Szerencsére nem mentünk messzire sétálni ezért gyorsan haza értünk. A szobámban ültünk az ágyon, mikor halljuk és látjuk hogy az ablakomhoz kövek csapódnak (valaki dobálta), ez oké csak a 8. emeleten lakunk. Ekkor már nagyon féltünk. A barátnőm ki akarta nyitni az ablakot de én nem engedtem neki. Aztán rávett hogy kinyitja és szól annak aki dobálja a köveket, hogy hagyja abba. Amikor kinyitotta jó pár kő be esett, azt mondta hogy nincs kint senki csak nagyon erősen fúj a szél. Akkor megnyugodtunk és lefeküdtünk aludni.


Ez nagyon furcsa este volt és tuti hogy megtörtént mert mindketten emlékszünk rá és itt vannak a kövek is.



2014. ápr. 28. 16:08
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
16/L
2014. ápr. 28. 16:10
 2/24 anonim ***** válasza:
24%
a barátnőddel alszol? neki nincs családja ... biztos a szülei dobáltak kavicsokkal, hogy menjen már haza
2014. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem, csak nálunk aludt mert megengedték neki...
2014. ápr. 28. 16:40
 4/24 Hengerelőhereverem ***** válasza:
82%

Logikailag nem értem a dolgot, az 5 éve halott nagymamád(isten nyugaltassa nem akarom megsérteni) UFO volt?

Egy csészealj ami képes átrepülni egy galaxisnyi távolságot annak energia kell, akik utaznak benne élelemre és életfunkciókat ellátó berendezésekre van szükségük és ha a nagymamád is azon a hajón volt akkor feltételezhetjük, hogy a hajó nagyobb volt egy átlag repülőgépnél, így elég nagy távirányítású játéknak vélhettétek a repülő csészealjat.

Ha már leszálltak a nagymamádék és hozzád ért, akkor miért fordult egyből vissza ha már lehetősége lett volna kommunikálnia a rég nem látott unokájával?


Gyanús nekem, hogy unatkozol ezért kitaláltál egy történetet bár azt nem tudom milyen célból, pár év múlva próbálkozz újra, ez most elég gyenge volt :/

2014. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 borokagyopar válasza:
54%
Hát ezt a történetet én sem hiszem el,esetleg ha álmodtad.
2014. ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
Nyugi,én sem hiszem el hogy megtörtént..
2014. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Milyen cuccot szedtetek? :D Szedném én is, tök jó, h közös volt a flash. :DDD
2014. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 meggybefőtt válasza:
86%
Nem tört be az ablak?
2014. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

vége a sulinak és kezdődik a délutáni trollszezon!

Egy kitalált történet, semmi más ez!

ettől még a paranormal linkek is jobbak, mert legalább valami vizuális effekt is van, itt meg csak szavak, amik leírnak egy szép mesét.

2014. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ez nem hazugság... Nagyon pontosan elmesélte
2014. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!