Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Erről ki mit gondol?

Erről ki mit gondol?

Figyelt kérdés
szerintem elég hihető [link]

2014. ápr. 30. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Abszolúte.
2014. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen meggyozott! Nem is ertem miert voltam idaig szkeptikus!
2014. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Forrás: Hír Ma

Innen elég sok kamu hír van,bár én hiszek a szűrkékben.

2014. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak nem szarkasztikusan mondtátok!?..különben azt mivel magyarázzátok akik résztvettek az ásatásokban azok megőrűltek vagy meghaltak ? na és a csontváz ?
2014. ápr. 30. 20:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy kamu ásatásra rámondhatnak egy rakat kamuembert, akik megőrülnek. Hol van hivatalos orvosi papír az illetőkről, akik megőrültek? Egy hivatalos lista a project-ben résztvevőkről? Hol tekinthető meg a csontváz? Van-e akármilyen információ a csontváz hollétéről?

Mert így a nagy semmiből ott volt egy csontváz, páran megőrültek, ufó, aztán meg sehol semmi?

2014. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az adatok valószínűleg a KGB birtokában vannak de a fotók régiek,a régi fotók általába nem hamisítványok.
2014. ápr. 30. 22:00
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
A régi fotók általábaN nem hamisítványok... Adamski fotók? Slendermanos photosoppolt képek? Rengeteg hamis régi kép van. A cikk viszont nagyon meggyőző, főleg az elmosódott szemcsés képek és a homályos megfogalmazás miatt... Mostantól felhagyok az ésszerűséggel, és elhiszek mindent, amit a cikk zseniális írója mond!
2014. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy el kell hinni de engem elgondolkodtat
2014. ápr. 30. 22:25
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
hol a kekszem
2014. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azok a legjobb hazugságok, amelyeknek van igazságalapja. Tényleg voltak ásatások és tényleg találtak múmiát, (bár nem földönkívülieket kerestek és nem az oroszok végezték,) sőt, az is igaz, hogy sokan meghaltak az eset után. Azonban a halál oka nem egy átok, vagy egy földönkívüli méreg. Egyszerűen az akkori emberek nem voltak felkészülve arra, hogy egy sír kinyitásával több ezer éves kórokozókat szabadítanak magukra, melyek ellen való védekezésről már rég elfelejtkezett az emberi test. Remélem tudtam segíteni!
2014. máj. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!