Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha van egy ember akit elvittek...

Ha van egy ember akit elvittek, majd az emlékei az esetről fokozatosan jönnek vissza, az mit csináljon? Vannak olyan oldalak, ahol ezzel kicsit tudományosabban foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Reggel furán ébredt, mintha totál kiütötte volna magát, de nem.

Délután felé megjelent az első emlékkép, majd egy csomó kezdett a felszínre jönni.

Erre az ember megijed!

Majd észrevesz magán apró műtéti hegeket, amik eddig nem voltak a testén.

Az ilyen ember mit tud tenni?

Elviszik legközelebb is?



2014. ápr. 30. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak magyar nyelven is ilyen oldalak, keresd a Googleban. Ne vedd figyelembe az utanam kovetkezo hozzaszolasokat amelyek tobbsege minimum ki fog nevetni... Egyebkent ugy tudom, hogy akit elvittek a foldonkivuliek, az tudatalatti szinten valamikor ebbe beleegyezett.
2014. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ezt az egy ilyen oldalt ismerem, de ez nem tudományos, vagyis ez a kategória.

Akivel ilyen történik az különleges ember, nemhiába lett valami alapján szelektálva társadalom többi tagjától, és őt vitték el.

Gondolom nem rólad van, ahogy írtad is.

Az ilyen ember, már tudat alatt biztos foglalkozott ezzel a témával, biztosan nem érte olyan váratlanul egy ilyen eset.

Bár ez inkább megmarad a filmek témájának, mert ugye, mindenki csak hall mástól egy sztorit, vagy olvas róla, de konkrét bizonyíték sajna sehol.

2014. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Ezek a gyökér földönkívüliek évente kábé tízmillió embert rabolnak el kábé 1900 óta. Az azt jelenti, hogy most tartanak kábé az egymilliárd 140milliomodik embernél. De azok a gyökerek még mindig nem voltak képesek végérvényesen kivizsgálni az emberi fajt, mert még mindig csak rabolgatják őket folyamatosan... Úgy látszik, száztíz év és egymilliárd ember után sem jöttek még rá, hogy minden ember egyforma belülről. Kíváncsi lennék, vajon hány milliárd embert kell még elrabolniuk ahhoz, hogy nekik is leessen végre a tantusz... Továbbá azt sem értem, hogy egy ennyire debil idegen faj hogy volt képes a csillagközi utazásra, ha egymilliárd ember elrablása is kevés nekik ahhoz, hogy megismerjenek egy ilyen egyszerű elven működő organizmust, mint az ember.
2014. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Még mielőtt jönne egy két fura válasz, addig még egyszer leírom.

Nem magamról írtam, hanem általánosságban érdekelne, ha van ilyen ember, aki átélt ilyen dolgokat, az hol tud ilyen és ehhez hasonló eseteket olvasni, tanulmányozni?

2014. ápr. 30. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Ezek a gyökér emberek évente kábé tízmillió egeret fognak el kábé 1900 óta. Az azt jelenti, hogy most tartanak kábé az egymilliárd 140milliomodik egérnél. De azok a gyökerek még mindig nem voltak képesek végérvényesen kivizsgálni az egereket, mert még mindig csak kísérletezik őket folyamatosan... Úgy látszik, száztíz év és egymilliárd egér után sem jöttek még rá, hogy minden egér egyforma belülről. Kíváncsi lennék, vajon hány milliárd egeret kell még kísérleteikhez ahhoz, hogy nekik is leessen végre a tantusz... Továbbá azt sem értem, hogy egy ennyire debil ember faj hogy volt képes a Hold utazásra, ha egymilliárd egér kísérlet is kevés nekik ahhoz, hogy megismerjenek egy ilyen egyszerű elven működő organizmust, mint az egér. ;)))


Sceptic, válts nevet hülyére vagy Tagadóra. Ha már a felhasználó névedhez nem tartod magad.


Kérdező:

Az ilyen esetekben fokozatosan tárulnak fel a képek az emberben. Tudom hülye hasonlat, de másnaposság esetén ha felébred az ember nem mindig emlékszik a tegnap történtekre. Aztán egyre jobban villannak be a dolgok. Na ez is ilyesmi lehet, hogy egyre jobban emlékszik vissza az egyén az átélt eseményre, fokozatosan.


Mit tud tenni? Semmit. Egy fejlettebb faj kihasználja(?) a primitívebbet.

Esetleg elmegy pszichológushoz, regressziós hipnózist is alkalmazhatnak, hogy több emlék táruljon fel.

Ezek után magában kell lerendeznie a dolgokat.


Hogy hol olvashat ezekről? Ajánlom Don Crosbie Donderi pszichológus könyvét, aki a Chicagoi egyetemen volt évtizedekig sikeres tanár és szakértő. Majd az ilyen esetekkel kezdett el foglalkozni.

Vagy ajánlom a magyarul is megjelent Budd Hopkins könyveket, ami szintén ilyenekkel foglalkozik.


George Adamski

2014. máj. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg elfelejteni.

Az az idegen akivel találkozni szoktam hasonlít a klasszikus szürke idegen képére, zöldes színű derengés veszi körül, a feje felett a klasszikus atom jelölésből ismert elektronok keringenek kirajzolva a pályák nyomvonalát, ez egy holografikus korona, rangjelzés náluk. Nem is feltétlenül a test érdekli őket, hanem a lélek. Rájöttek, hogy egy másik univerzumból jött ide egy látogató, aki szerintük emberi testbe költözött. Őt keresik és ha vannak, a társait. Módszeresen szűrik az embereket az alapján, hogy számításuk szerint hol és kik lehetnek a legvalószínűbb hordozók, mert nyilvánvalóan nem vihetnek el mindenkit tesztelésre. Hogy megtalálták-e azt nem tudom, azt sem, hogy velem miért találkozgatnak. Azt tudtam meg, hogy csökkent az aktivitásuk, már nem dolgoznak olyan intenzitással ezen a projekten.

Aki benne van, hiszi, aki nem, nem hiszi, nekem mindegy.

2014. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nemelfogult ***** válasza:
100%

"Az ilyen ember mit tud tenni?

Elviszik legközelebb is?"


Az a szerencse, hogy csak egy kis hányada veszi komolyan azok közül, akikkel ilyesmi megtörténik. A legtöbben (érthetően) egy ideig félnek, fennakadnak a dolgon, de aztán az élet kell menjen tovább és elkönyvelik valami rossz álomként.

Aki ezt nem tudja így lerendezni, annak eléggé sok problémája lesz. Tudja, hogy valami anomália történt vele, de senki nem fog hinni neki.

Ha családi élete és munkája megsínyli, akkor mondjuk elmegy pszichiáterhez aki 99.9% megnyugtatja, hogy csak tévképzetei vannak stresszes életéből kifolyólag és felír nyugtatókat. Ha vannak más, tényleges pszichiátriai tünetei, akkor azokkal egybemossák vagy ördögi kőrbe kerül. Elvégre egy enyhén skizofrén embert is elvihetnek az alienek...

Ha elmegy ufo egyesületekbe, akkor többnyire erőltetett nézeteket fognak ráerőszakolni vagy sugallni. Kevesen vannak ezeken a helyeken olyanok, akik beismernék, hogy egyenlőre nem tudjuk, mi történik ilyenkor... sajnos.


Tehát tényleg saját lelki alkata, intelligenciája szintjén magában kell helyére raknia a dolgokat.

Ebben segíthet a család (legjobb esetben, ha más családtag is észlelt legalább az elvittet igazoló anomáliát). Lehetnek jóbarátok, akik csak kritika nélkül meghallgatják.


Hogy elviszik-e újból? Erre nem lehet biztosat mondani. Van akit igen, van akit nem. Van akit igen, de többet emléke nem marad róla csak az első traumatikus esetről.


Adamski ajánlott két szerzőt. Én még hozzátenném John Mack, Dr.D.Jakobs és Jacques Vallee nevét. Ők kimondottan ezzel a témával foglalkoznak és nem laikusok (pl. Mack Harvard pszichiáter volt). Witley Strieber könyvei is érdekesek, de nincs bizonyíték, hogy vele tényleg megtörténtek a dolgok, különösen, hogy úgy mint a könyvben. De regényként olvasva is érdekesek az egész pszichológiájával kapcsolatban.

2014. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!