Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tudtok mondani olyan embereket...

Tudtok mondani olyan embereket akik azt állítják magukról hogy elrabolták az UFO k?

Figyelt kérdés
Elemezgetném egy kicsit

2014. ápr. 26. 22:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
36%
Prödl Annácska
2014. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
38%
Pataky Attila
2014. ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
A kiválasztottság-tudat jellemzi őket igen gyakran. Nincs keret a kezelésükre. No meg számuk oly tömeges, hogy fel sem merül ilyesmi. Így itt járnak, köztünk. Miért vagy kíváncsi rájuk?
2014. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Miért elemezgetnéd? Én a fizikatanáromat is meg tudtam zavarni a gimiben! Attól még a fizika törvényei nem változtak meg!
2014. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

george adamski(de nem az aki itt itt ír ezen az oldalon, az csak a virtuális klónja)

orfeo angelucci

billie meyer

meg még sok van, ki is guglizhatsz párat, és nem kell akkor írkálnom.

2014. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 nagylzs ***** válasza:
Tudok. Mi célod van az elemzéssel?
2014. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
22%

Kedves Sceptic !

Linkelj már be olyan kommentemet vagy privát üzenetemet ahol én ezt állítottam volna :-) Ja és hozzám ne jöjjön semmilyen földönkívüli, mert páros lábban rúgom ki őket a hálószobámból !

2014. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Sokan mondják ezt magukról névtelenül igazából sok nevet nem tudnék mondani, vagy csak most nem jut eszembe semmi mivel már aludnom kéne holt fáradt vagyok kikészíti az ügynöki meló, de inkább nem mondok semmit, ha viszont valóban neveket kell mondani én 404 nevű felhasználót mondanám na neki tényleg elgurult a gyógyszere.

Agent J

2014. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat jöhetnek még ! azért elemezném mert érdekelnek a földönkívülek meg ha engem is elrabolnának tudjam hogy mire számítsak és ne f0ssam össze magam :)
2014. ápr. 26. 23:06
 10/27 anonim ***** válasza:
#5 asszem vagy legalábbis úgy gondolom, hogy Orfeo Angelucci nevű felhasználóval már beszéltem párszor, de nemtom, hogy pontosan valóban ő volt az régen volt már nekem normálisnak tűnt és egyszer sem írt hülyeséget.
2014. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!