Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tárgyi bizonyíték az ufok...

Tárgyi bizonyíték az ufok létezésére! Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

2014. máj. 2. 17:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs rossz a link írjátok be googlbe hogy szíriuszi aranylemezek :D
2014. máj. 2. 17:25
 2/10 anonim ***** válasza:
Hiszek neked engem könnyű meggyőzni.
2014. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ó, Nem Kókler...
2014. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmit sem találtam és azt sem értettem meg :/


Leírnál valamit kérdező vagy közvetlen linket ? Valami olyant olvastam, hogy az idegenek a sziriuszról érkeztek és ősmagyarok. Mi magyar nép is tőlünk származunk, azért akarnak más népek kiírtani, minket mert irígyek a nemes idegen származásunkra. Mi van még?

2014. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem találom sehol a cikket légyszíves linkeld be a cikket és ne hidjetek #3-nak ezek a szkeptikusok márcsak ilyenek nem bíznak senkibe. :D
2014. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most nézem hogyha rá kattintok a linkre akkor ki írja hogy nem található de alatta látom hogy hasonló találat arra rá kell kattintani és ott lesz :) amúgy erről nem hallottam hogy a magyarok a szíriusziaktól származnának és ki akar ki írtani ?
2014. máj. 2. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez az aranylemez-téma valóban egy rendkívüli dolog, és még egy könyv is jelent meg erről jó néhány évvel ezelőtt, csak már nehéz megszerezni. Sajnos nekem sincsen meg egyelőre.

Ami ezt a "kiirtást" illeti, itt nem arról van szó, hogy sorba állítanak 10-15 millió magyar embert, és sorban lelőnek, kivégeznek minket, ahányan csak vagyunk a világon, mert ez nyilvánvalóan lehetetlenség.

Messzire vezető téma ez, de megpróbálom összefoglalni.

Nekünk valóban jócskán lenne mire büszkének lennünk, ami a származásunkat és az őstörténetünket, hagyományainkat, kultúránkat illeti, és ezt nemcsak az aranylemezek kozmikus szimbólumai támasztják alá. Természetesen itt most nem egyfajta nacionalista önteltségre gondolok. Nekünk mindezek alapján, fontos szerepünk lehet a Föld lelki felemelkedésében, mert sokra vagyunk hivatottak. Már maga a Kárpát-medence is egy fontos hely energetikailag nézve.

A világot uraló hatalmi elitnek sajnos teljesen szembemegy az érdekével mindez, és az elmúlt évszázadokban a legkülönfélébb, legaljasabb és legrafináltabb eszközöket vetették be ellenünk. Egyik ravasz terv követte a másikat. Mi ugyanis veszélyt jelenthetünk az ő hatalmukra nézve, de persze nemcsak mi.

Ha tehát egy népet úgymond "ki akarnak irtani", akkor először el kell venni a hagyományait, igazi történelmét. Ez sajnos nagyon jól sikerült nekik. Ha belegondolunk, ennyit még nem sok nép szenvedett az elmúlt kb. 500 év folyamán, mint mi. De ez a folyamat még ennél is régebbre nyúlik vissza.

A területi, fizikai szétszabdalás már szinte egy betetőzése a folyamatnak. Ha pedig megnézzük az adatokat, akkor sajnos azt látjuk, hogy tényleg fogyunk évtizedek óta, ezen a csonka területen belül, és a határon túl is. Tehát már nem is kellenek fegyverek, fizikai eszközök, mert egy népet lelki eszközökkel is meg lehet nyomorítani, le lehet zülleszteni, elbutítani.

De a változások elkerülhetetlenek, és ez mindenkinek az érdeke, nemcsak nekünk, hanem a Föld teljes népességének is. A hatalmi elit is tudja ezt, és lehet, hogy már érzik a vesztüket, látják a jövőt. Máshogyan fogalmazva: a spirituális ébredés hajnalán járunk, legalábbis a lehetőségek adva vannak. Tehát változtatni kell minden tekintetben, mert ha ez nem így történik, akkor annak az egész bolygó, és az egész földi népesség a kárát fogja látni, rámehet az egész civilizációnk. De a rossz folyamatok már régóta megfigyelhetőek, ezt tapasztalhatja mindenki.

2014. máj. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Erre nincs kifogás ? a többi ufo kérdést már rég bombáznák a szkeptikusok. :D
2014. máj. 4. 14:04
 9/10 anonim ***** válasza:
vót fen a padláson ,de el attam a csávóknak akik jöttek ócska ságokat venni,nem tudtam hogy keltvóna néked.
2014. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebben a műsorban látható egy konkrét tárgyi bizonyíték egy magyar ufóesetben. A hetedik perctől van róla szó, ajánlom megnézni: https://www.youtube.com/watch?v=iE6aqc7Jz_A
2014. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!