Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hányan hisztek az ide látogató...

Hányan hisztek az ide látogató idegen, kis szürke, reptoid flotta eljövetelébe?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 08:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

értelmesebb dolgokban kell hinni, pl magadban.

hogy tudsz a környezetedért vagy magadért valami jó tenni, és nem az ilyen gyerekek által kitalált dolgokban.

2014. máj. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Én nem hiszek magamban még azt sem tudom ki vagyok, vagy miben hiszek azért próbálok abban hinni, amiben mások is, ha nem léteznek reptoidok akkor miért hisznek bennük annyian? úgy gondolom, ha abban hiszek, amiben mások beilleszkedhetek a halandó emberek közt.

20/D :D

2014. máj. 3. 10:50
 3/20 anonim ***** válasza:
35%

Hárman már biztosan: 404, Szenthelyi Árpád, diator

2012 óta várom hogy jöjjön a reptoid, krixkraxi meg lumbulábi flotta gyarmatosítani a Földet,hisz 404 megígérte, őt elrabolták a lumbulábiak és megbecstelenítették

Ja és Orbán Viktor is titokban lumbulábi ügynök, titokban tárgyalt a lumbulábi birodalom küldötteivel, hogy a gyarmatosítás után Magyarország lumbulábi érdekövezet lesz, a krixkraxiak és a reptoidok megkapják Amerikát és Európa többi részét, a poloskoid nagybirodalom pedig betelepül Ázsiába mert ők az oroszokkal szimpatizálnak

2014. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
78%
Hagyjátok már magatokat b..zdmeg! Ha lèteznek más lények a világűrben,akkor se lépnének velünk kapcsolatba,köszönhetően az ilyen csiicskáknak mint ti! Hordjátok el magatokat a Vénuszra(ja,ott egyből megsültök hoppá :$$) és máris 0.00000001%-al nő az esélye a "látogatásnak". ;)
2014. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem Kételkedő = Ifjú sátán = jigsaw = goku :-)
2014. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem kételkedő nem ifjú sátán sem jigsaw ezt már megkérdezték páran nem tudom miért, de hidegen hagy, hogy kicsoda ez a személy # 4 viselkedj és gondolkodj mielőtt megszólalsz a lehetetlen nem létezik csak a lehetetlen az, ami lehetetlen sztem van alapja a dolognak, ha sokan hisznek benne akár valóságos is lehet én úgy gondolom, hogy maga a hit teremtő lehet, ha a mi világunkban nem lehetséges egy párhuzamos valóságban igen tehát a reptoidok létezhetnek a mi világunkban is, ha képesek egy anomáliát létrehozni a két világ közt.
2014. máj. 3. 13:25
 7/20 anonim ***** válasza:
60%

A reptoidoknak van ilyen anomália generátoruk?

Mondjuk a lumbulábiaknak meg van neutrínós hűmicsoda-izé védőpajzsuk. Csak azt nem értem ha ennyire fejlettek, miért nem jönnek gyarmatosítani a Földet

2014. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Mert éppen az anomália generátor által generált anomáliákat védik a neutrínós hűmicsoda-izé védőpajzsukkal. :)
2014. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ez szerintem nem vicces feltételezhető, hogy a reptoidok, kis szürkék egyéb lények létezése, mint azt már mondtam egy párhuzamos univerzumban és anomáliákat tudnak nyitni a világok közt igazából bármi lehetséges hisz az eszmék száma végtelen és, ha azt vesszük alapul, hogy maga a gondolat teremtő lehet bármi lehetséges.
2014. máj. 3. 15:24
 10/20 anonim válasza:
Sokan darwint is kinevették hülyének tartották aztán ma benne hiszünk. Olyan ember állitását rakjuk magunk elé akit elődeink le hülyéztek, lehetetlennek tartották az elméletét és pár év múltával a lehetetlen lehetséges lett?! Mert általába van olyan aki a kort meghaladva gondolkodik és a többi embert maga mögött hagyja akik hülyének nézik ezért közbe ő maguk a vakok. Ilyenek az emberek halandók, mulandók, és csak annak hisznek amit látnak vagy amit a tudomány bebizonyít, és mint tudjuk a tudomány nem sok mindenről számol be! Plusz azért a földönkívülies történetek eléggé megnövekedtek az utóbbi időben ezt is figyelembe kéne venni! Nem zörög a haraszt ...
2014. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!