Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy mi igazából...

Lehetséges, hogy mi igazából csak telepesek vagyunk ezen a bolygón?

Figyelt kérdés

Sok midnenre magyarázatot adna. Például hogy miért pusztítottunk el ennyi fajt.


Mi van, ha valójában mi csak telepesek vagyunk, akiket egy másik bolygón élő faj szállított ide, azért, hogy benépesítsük a bolygót? Mondjuk még a mostani feltételezett kialakulásunkkor egy csapatot küldtek ide, akiken valami lobotómiaféleséget végeztek el, hogy ne emlékezzenek semmire. Lehet, hogy ezzel az evolúciót vizsgálják gyakorlatban, vagy valami furcsa verseny. És azért hagytak itt ennyi nyomot, hogy segítsék a kontrollcsoportot a kísérletben.

Neked mi a véleményed?



2014. ápr. 4. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet. Bármi lehet. De a lobotómiát ne keverjük ide. Láttál már olyat, akin lobotómiát hajtottak végre? Motiválatlan, csak úgy van magának. Egy zombi. Nem tupikus telepes.
2014. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
A szürkék telepítettek minket ide, hogy termeljünk.Például zöldséget, gyümölcsöt, szarvasmarhát.A marhákból állítólag visznek, de hogy a paprikát mikor szállítják, azt nem tudom.
2014. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

"Lehet, hogy ezzel az evolúciót vizsgálják gyakorlatban, vagy valami furcsa verseny. "


De amúgy gondolkozz!Ha "valakik" idetelepítettek minket, akkor ezek szerint ők alkottak, így nyilván jóval fejlettebbek, tehát eleve tisztában lehettek a földi evolúcióval, annál is inkább, hogy az alkotóink.

Ez a feltevés tehát kilőve.


Versenyezni...

Kivel?Minek?És még hány millió évig?


Hogy annyi fajt pusztítottunk el, az egyedül az emberi ostobaságot bizonyítja.

2014. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1-es, igazad van. Ezért írtam, hogy lobotómiaféleséget. Valamit, amitől sok emléket elfelejtenek.

#2-es, honnan veszed? Te is beszállító vagy? Nem kértem trollkodást.

#3-as, azt mondtam, hogy mi is közéjük tartozunk, csak egy kísérlet, vagy egy verseny alanyai vagyunk. És általunk próbálták/próbálják megérteni az evolúciót.

Ha pedig verseny, akkor valószínűleg vagy "csak egy maradhat" alapon megy, vagy pedig más módon. Ez tőlem csak egy feltételezés.

2014. ápr. 4. 20:45
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez szerintem kiváló kérdés, ha megtudnánk rá a választ, akkor a létezésünk legnagyobb titkaira derülne fény.

A Föld szerintem nagyon vegyes képet mutat, valószínűnek tartom, hogy nagyon sok faj megfordult már itt, de nem mindenki használta a bolygót ennek az úgynevezett "kísérleti helynek". Valószínűnek tartom azt, hogy voltak olyan fajok, civilizációk, akik mint "menekülők" települtek be ide, mert a saját bolygójuk elpusztult valamiért, és emiatt elhagyni kényszerültek azt. Ezek a fajok akár a mi Naprendszerünkből is érkezhettek, és/vagy máshonnan. Végül egy nagy háború, vagy természeti katasztrófa miatt már nagyon régen elpusztultak itt is, vagy esetleg nagyon kevesen életben maradtak, primitív körülmények közé kényszerülve.

De szerintem nem ezek az előbb említett "menekülő betelepülők" hoztak bennünket létre, legfeljebb hordozzuk az ő genetikájukat is. Véleményem szerint nagyon árulkodó dolog az, hogy a mai emberiség nagyon sokszínű képet mutat a kinézete, testfelépítése alapján, a kulturális sokszínűségről nem is beszélve.

Akik pedig létrehoztak minket valamilyen formában, nyilvánvalóan nagyon fejlett lények lehettek, minden tekintetben, lelki értelemben véve is. Valamire mindenképpen kíváncsiak voltak ebben az egész óriási méretű kísérleti folyamatban, amit a vallási írások "teremtésnek" neveznek, és szerintem nekik már nem számít az idő sem, mert másképpen értelmezik ezeket a dolgokat.

Nekem az a véleményem, hogy az emberiségnek a lelki evolúciójára kíváncsiak elsősorban, miután már megteremtették az ehhez szükséges természeti feltételeket ezen a még mindig gyönyörű szép bolygón.

2014. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5-ös, akkor lehet, hogy az általunk kriptidnek nevezett lények is egy másik bolygó szülöttei, csak ez a mostani ideális tátalaj volt a továbbfejlődésünkre. Köszönöm, tied az első jó komment.
2014. ápr. 5. 09:39
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
Nem telepesek vagyunk, hanem őshonos, génmódosított, laborokban kikísérletezett és kitenyésztett rabszolgafaj . Ezek voltunk több tízezer éve, manapság pedig azért küzdünk, hogy továbbra is agyatlan szolgák maradjunk vagy végre önállóan lábra tudunk-e állni .
2014. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Grielean ***** válasza:

Már miért adna magyarázatot arra, hogy haltak már ki miattunk élőlények? Csak hogy tudd, a történelem egyik legnagyobb kihalása a cianobaktériumok megjelenéséhez köthető, ugyanis ők dúsították fel oxigénnel a légkört és a vizeket, ennek köszönhetően jöhetett létre pl az ózonréteg, ennek köszönhetően indulhatott rohamosabb fejlődésnek egy ilyen változatos élővilág és végső soron ennek köszönhető a te létezésed is. Csakhogy a maga idejében az oxigén halálos méreg volt szinte minden más egysejtűnek, ergo ezek a bacik a puszta létezésükkel kiírtották szinte a teljes korábbi élővilágot. Nos, hol vagyunk mi hozzájuk képest? ;)


Szóval közel sem valószínű az a magyarázat, amit remélnél az elmélettől.

Ráadásul nem csak hogy nem ad magyarázatot, még csak meg sem áll az elmélet a maga lábán, tekintve hogy biológiailag semmilyen lényeges különbség nem létezik ember és állat között. Ugyanolyan sejtek állnak ugyanolyan szövetekké, amelyek ugyanolyan szerveket alkotnak, amelyeket épp ugyanolyan DNS kódol, mint más állatoknál is, és természetesen ugyanúgy is működik a testünk minden eleme, mind a sejtek, mind a szervek szintjén.

Másrészről pedig elég sok fosszília támasztja alá, hogy az ember, az ősember, az előemberek is mind-mind itt éltek és itt fejlődtek.


Ezeket mivel magyarázod?

2014. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nyilván valószínűleg voltak ősemberek, ezeket szerintem nem is tagadja a kérdező, meg én sem. A biológiai, testi létezés állatokhoz való hasonlóságát szintén nem.

De ha már a fosszíliáknál tartunk, rengeteg olyan lelet is van, amelyet sehogyan sem lehet beleilleszteni az eddig elfogadott nézetekbe. Civilizált tárgyak tömkelege került már elő sok millió éves fosszilis rétegekből.

2014. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

És még mindig nem teljes a kép: ugyanilyen, elképesztően idős emberi lábnyomokat is találtak már.

Ami az evolúciót illeti, az úgynevezett "hiányzó láncszem" problémája egy nagyon lényeges kérdés szerintem továbbra is. Maga az evolúció egy rendkívül hosszú, lassú folyamat, viszont a mai ember nagyon, képtelenül rövid idő alatt fejlődött ki. Évmilliók alatt alig volt fejlődés, aztán egy bizonyos pont után alig telt el néhányszor tíz, vagy pár százezer év, és máris itt vagyunk a mai modern korban.

2014. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!