Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek h érhető el az...

Szerintetek h érhető el az idegenekkel a kapcsolat teremtés?

Figyelt kérdés
Gondolom most off-oló jön de hátha akad aki komolyra veszi a figurát

2014. máj. 4. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

pár házzal arrébb az utcába költözött egy idegen család.

egy összetartó településen élek, mindenki ismer mindenkit.

amikor megláttuk őket, tényleg kicsit idegennek tűntek, de megbarátkoztak velünk, és már könnyen ápoljuk így a kapcsolatot.

mi így csináltuk!

2014. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
amúgy rossz helyre írtad a kérdést, mert az idegenekkel történő kapcsolat érdekel, akkor az emberek kategória/szomszédok vagy társasági élet alkategóriába kell tenni, ott van a helye!
2014. máj. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fel kell adni egy hírdetést a magyar nemzetbe
2014. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Telefonon előtte beírod a körzet számot pl. +404 / +36 utána a (telefonszám). figyelem! ne használja a készüléket telefon betyárkodásra.
2014. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 tubifex ***** válasza:
szerintem lehetetlen. gondolj csak bele.. hány olyan ufo-kutatóról tudunk aki komolyan gondolja és találkozott már velük?
2014. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

tubifex!


Jó az irány! De honnan veszed, h nem?

Jordano Bruno, Nicola Teslah............

Ők is erről voltak híresek!

Igaz az egyiket eretnekségért tűzre dobtak, a másikukat

pedig dilisnek neveztek!


Én megértem azokat akik, nyilvánosan ezt nem ordítozzák..

2014. máj. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%

Kedves Kérdező!


Rengeteg tudós, és felkészült amatőr foglalkozik a témával...

azt már nagy biztonsággal tudjuk, hogy létezhetnek, csak a kontaktus egyre valószínűtlenebb...nagy sebességgel tágul az Univerzum, ezért szinte kivitelezhetetlen, hogy minket űreszközzel megtaláljanak.Lehet, hogy valamilyen módon figyelnek(sőt biztos, mert már voltak itt) de a nagy távolság már leküzdhetetlen még fénysebességen túli gyorsasággal is...


most annak örülünk, hogy ebben a galaxisban is lehetséges több tucatnyi bolygón hozzánk hasonló élet..csak hát a távolság, az macerás.. lehet, hogy fogjuk a jeleiket is, csak nem tudjuk megfejteni..

akármilyen fejlettek lehetnek,(mert már voltak itt, mint jeleztem) nem tudnak velünk érintkezni, mert hozzájuk képest mi eccerűek vagyunk...


ez van.


szerintem.

2014. máj. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Előző: azt írtad, hogy a távolság miatt a kapcsolatteremtés szerinted lehetetlen. De azt is írtad, hogy már voltak itt. Akkor mi a véleményed, hogy akik már voltak itt, azok ezek szerint kivételek? Hogyan tudtak idejönni? Szerinted kik ők, melyik faj járt már itt a Földön, és mikor, ha erről is van véleményed?

Szerintem egy nálunk fejlettebb faj ezt meg tudja oldani valamilyen módon, és ehhez még nem is kell feltétlenül fizikailag itt lenniük, hogy velünk földiekkel kapcsolatba lépjenek.

2014. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát szerintem is meglehetne oldaniuk a kapcsolatteremtést...bár lehet nem ugy ahogy mi gondolnánk...akár gabona körökben elrejtett symbolumok formájában stb

köszi a kommenteket :) sokat lehetne erről beszèlni...az első kommentelőknek is köszi ,jót nevettem :D

2014. máj. 8. 22:23
 10/15 A kérdező kommentje:

Érdekel ez a téma nagyon... steven greer rol hallotatok már?

Ja és mit szóltok a Pataki beszámolóihoz?

2014. máj. 8. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!