Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Sikerül készítenem egy interjú...

Sikerül készítenem egy interjút, egy ufo beszámolásról. Mit gondoltok róla? Mi a véleményetek? Ti mit kérdeztetek volna a helyemben? (többi lent)

Figyelt kérdés

(Kérek benneteket hogy ne csináljatok belőle viccet, előre is köszönöm)


SZERETNÉM MINDENKINEK A FIGYELMÉT FELKELTENI ÉS ELMONDANI!


-az interjút egy illetővel készítettem aki elmondja azt ami történt vele ezzel kapcsolatban. szeretném ha tudnátok.

Ez a interjú, véleményem szerint igaz lehet!


KÖSZÖNÖM A INTERJÚT ADÓ SZEMÉLYNEK HOGY ENGEM VÁLASZTOTT!


Arra gondoltam hogy ha most van időd, akkor elkezdhetnénk az interjút!

Innentől kezdve minden dokumentálva lesz, amit majd a gyk-in is közzé fogok tenni!


Én S.Péter vagyok más néven diator, több mint 10 éve kutatok az ufo téma után. Jelenleg is foglalkozom a téma minden részletével.

Egy célom van, hogy megtudjam az igazságot más világokból vagy más bolygókról ide látogató lényekről.


Szeretnélek megkérni, hogy mondj pár mondatot magadról. És hogy-hogyan él benned a idegen lénnyel való találkozásod élménye?


VÁLASZOLÓ: Mint mondtam, kb.8 éves gyerek voltam abban az időben. Ijesztő volt. Balatonberényben nyaraltam aznap, anyukám is nevelőtanár volt(azért mehettem el, a többiek jóval idősebbek voltak nálam, kb.15-16 évesek). Fürödtem a Balatonban, amikor hirtelen tőlem távol ugyan, de a horizonton megjelent egy fényes tárgy, vakított(olyan volt, mintha napfogyatkozás lett volna... de nem...), egyszercsak azt éreztem, hogy iszonyatos fájdalom hasított bele a előbb jobb, majd a bal térdembe. Mindez a vízben történt. Olyan volt(ami persze képtelenség) de érzésre olyan volt, mintha a víz alatt valaki megpróbált volna egy gyufát meggyújtani a térdemnél.Borzalmas!

Ott volt T. Virág és T. Gyuri, anyukám két akkori tanítványa,meg egy kövérebb lány,szintén anyu tanítványa, valamilyen Ági, meg egy csomó ember(balatoni nyaralók... mármint emberek, akik nyaraltak). De róluk adatokat, friss infókat ma már nem tudok... akkoriban pedig még nem volt mobil, meg internet mint ma...más világ volt...persze lehet, utánuk lehetne járni pl. Facebookon, hogy igazoljanak... nem tudom...


KÉRDEZŐ: Ez nagyon érdekes. Amikor történt veled ez-az eset, akkor voltak mások is akik látták ezt, vagy egyedül voltál?

Mi történt ez után, eltudnád mesélni?


VÁLASZOLÓ: Utóbb kiderült: elsőfokú(leggyengébb fokozatú) égési sérüléseket szenvedtem.


KÉRDEZŐ: Értem, Tehát nem volt következő fokozatú kapcsolatfelvétel? Én hiszek neked, úgy gondolom, hogy ha nem volt következő szintű kapcsolatfelvétel, akkor a UFO-ból valamilyen sugárzás érhetett. Engem az érdekelne igazán, hogy találkoztál-e egy idegen fajjal ami inteligens volt és hogy ezzel a fajjal tudtál-e kommunikálni valamiről? Ha igen, beszámolnál róla?


VÁLASZOLÓ: Sugárzás érhetett simán, utána volt több műtétem még(agyi, hasi...)


KÉRDEZŐ: Ez szintén nagyon érdekes, Három kérdésem lenne.

-1:Csak te kaptál ebből a sugárzásból, vagy mások is?

-2:Csak te álltál egyedül a vízben?

-3:Leírnád az űrhajót amit láttál?


MINDEGYIK KÉRDÉSEMRE KÜLÖN VÁLASZÓLT:


VÁLASZOLÓ:

1:Lehet kaptak mások is. Én magamról tudok, az akkori ismerőseim közül senki.


2:Nem, voltak mások is(sokan),de nem ismertem senkit.


3:Fényes,vakító,nagy, hatalmas valami volt. Így utólag olyan volt, mintha napfogyatkozás lett volna(amit persze megéltem 1999. augusztus 11-én),és napba néztem volna... azzal a különbséggel, hogy ott utána csak percekre vakultam meg, míg ha akkor valaki védőlencse nélkül nézett bele, akkor könnyen örökre megvakulhatott...


KÉRDEZŐ: Azt hiszem, hogy nagyából megbeszéltünk mindent.

De lenne még pár kérdésem, melyik évben történt ez az eset veled?

Elmondanád hogy jelenleg hány éves vagy? Én már tudom erre a választ, de az olvasók is biztosan szeretnék tudni. Meg szeretném még tudni, hogy a műtéted a égési sérülésekkel kapcsolatban voltak, vagy más miatt? Ha az égési sérülésekkel voltak, akkor eltudnád mondani, hogy mit csináltak veled a kórházban?



VÁLASZOLÓ: 1990 nyarán történt.

32 leszek idén.

Direktben nem az égés miatt,de szerintem - bár ezt nem mutatták ki azóta sem, de egy bizonyos jellegű sugárzást szenvedhettem tőlük.


KÉRDEZŐ: ÉRTEM, megkérdezhetem a neved kezdőbetüit, hogy valamilyen képet kapjanak az olvasók rólad!

Szeretnél még valamit elmondani, amit fontosnak tartasz? És amit nem kérdeztem meg de már nagyon megakartad említeni?


VÁLASZOLÓ:

A nevem: Széles L. Gábor.

A kórházban csak hűtöttek, nem mertek hozzám nyúlni. Később szó volt róla, hogy megműtenek, de később kiderült, nem feltétlen szükséges, így inkább eltekintettem tőle.


Az ufót a fantáziámban kicsit ugyan kiszinezve, de meg is alkottam digitálisan, kellene az a rajz? (ERRE A VÁLASZOM AZ VOLT HOGY IGEN!)


a űrhajó amit Gábor digitálisan szerkeztett meg, ha egy ilyet tud készíteni, akkor egy okos emberről beszélhetünk : [link]



______________________________________________


A válaszoló a facbook oldalát is megatta tehát ezt is közzé teszem, az ő engedélyével:


-------Értem, hogy ha akkor nem szeretnél többet mondani akkor a interjúnak lényegében vége van!

Nagyon köszönöm, hogy engem kértél meg erre a feladatra, remélem megvoltál elégedve a kérdéseimmel.

100%-an megtiszteltetés számomra!

Ha esetleg valami fontos dolgot kihagytál szívesen fogom várni a következő leveledet és közzé is fogom tenni.

Ez egy remek interjú lett, és remélem hogy sok ember is így fogja ezt látni.


2014. máj. 12. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

404=Széles gábor?


Kitűnő ufó interjú diator, grtula ! Csak így tovább, jó úton jársz az igazság keresésében, előbb utobb David Icke leszel te is.


Mit jelet a diator szó?

2014. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ha elmondanám a diatorral kapcsolatos jelentést akkor dolgokat tudnátok meg amit nem szeretném, hogy megtudjatok egyenlőre.



annyit még, hogy a nevet csak úgy kitaláltam még sok évvel ezelőtt.


A név már levan védetve


üdvözlette diator.

2014. máj. 12. 17:49
 3/11 A kérdező kommentje:

ennél azért több véleményt vártam


de igaz, egy átlagos ufó észlelés.


nincs elrablás sajnos :( meg ufoktól kapot hírek..


ha valakinek van ilyen interjút csinálok vele.

2014. máj. 12. 18:17
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

De utálom ezt a csávót...

Nem, nem hinném, hogy tíz éve bármiben kutatsz, legfeljebb ha 3 éves korod óta érdekelnek az ufók, mert idősebb ilyen írással, fogalmazással és gondolkodással nem lehetsz.

Nem, a linkelt facebook-lap egy alkotóművész oldala, az ufós kép csak egy a sok közül, amit készített, eltérő témákról. Bár úgy tűnik Nem Kókler is megtalálta a kérdést, mert odakommentelt egyet a képhez...

Mellesleg valami, ami nagyon szúrja a szememet:

"a űrhajó amit Gábor digitálisan szerkeztett meg, ha egy ilyet tud készíteni, akkor egy okos emberről beszélhetünk :"

1) A művészek nem feltétlenül okosak. Pl. Van Gogh minden indok nélkül levágta a saját fülét.

2) Egy ilyet kb. 10 perc alatt el lehet készíteni a megfelelő online programmal, amivel tükörrajzolásban lehet képeket készíteni. Elég, ha jól kezeli valaki az egeret, és máris összedob egy ilyen "remekművet". Nem kritizálom az alkotót, csak azért ez egy kicsit távol áll pl. a Mona Lisától, vagy az Angyali üdvözlettől. Bár azért neki is van egy-két jó alkotása Deviantarton.

2014. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem értem mi köze a kérdésnek az általad belinkelt fb-n posztolt képhez? :D engem nagyon érdekelne milyen programmal csinálta azokat a képeket.

J ügynök

2014. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Köztudott tény, hogy az ufók elsődleges feladata közterületen fürdőzők csoportos lenyomorítása.
2014. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Boldi11 ***** válasza:
Nekem tetszett, korrekt interjú csak így tovább ! :)
2014. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


nekem is szemet szúrt a uforól készült rajz


egy kézzel készített rajznak sokkal több értelme lett volna, és itt nem a interjút adó személyt akaom minősíteni!

2014. máj. 12. 21:18
 9/11 anonim válasza:
100%

"A művészek nem feltétlenül okosak. Pl. Van Gogh minden indok nélkül levágta a saját fülét."

Mint kiderült krónikus középfülgyulladása volt ,és a fájdalom elviselhetetlen volt számára,ezért vágta le a fülét. Semmi köze az intelligenciához.

2014. máj. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Sikerül készítenem egy interjút, egy ufo beszámolásról."

Remélem a következő interjúd egy magyartanárral készül majd.

2014. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!