Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit tennétek egy olyan helyzet...

Mit tennétek egy olyan helyzetben, mint például a Támad a Mars! Című film volt? Mondjuk, ha megtámadnának minket a földönkívüliek és ki akarnának írtani minket ti mit tennétek meg az életbenmaradásért?

Figyelt kérdés
Konkrétan nem az érdekel, hogy ez miért ne történne meg csak kíváncsi vagyok kinek milyen terve van, amivel megmenekülhet a gonosz kis idegenek elől? :D
2014. máj. 19. 11:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
2014. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Anna neked az a terved egy földönkívüli invázió esetén megnézed azt a youtube videót? Hát nem mondom elég merész terv elárulom neked nem sokat fog segíteni rajtad. :D
2014. máj. 19. 12:11
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Erdő, messze az emberektől (tőlük jobban félnék ilyen helyzetben...), meghúzódni valami félreeső barlangban, fedezékben - végső esetben fák alatt, befúrni magad egy idősebb fa gyökere alá. Ha bárhol megtalálnak, úgyis mindegy, ha nagyobb emberi gócokra vadásznak, akkor meg nagyobbak az esélyek.


Pláne erdőben könnyebb túlélni, mint egy rommá lőtt városban.

2014. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Az "invaders must die" című videóval arra akartam célozni, hogy harcolnék az idegenek ellen, de szerintem ezt tenné minden normális lelkületű ember :-)
2014. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
#3 Egyetértek veled egy ilyen helyzetben valóban jobb a várostól minél messzebb lenni mondjuk egy lakatlan területen a barlangokban, erdőkben stb. Anna a legtöbb normális ember menekülne látván, hogy nincs semmi esélye az ellenséggel szemben mégis mit tudnál tenni egy náluk sokkal fejletteb civilizáció ellen? Én biztos menekülnék felhúznám a nyúlcipőt. :D
2014. máj. 19. 13:29
 6/32 anonim ***** válasza:
55%

Ez hogy nem lenne esélyünk teljesen igaz, de a normális emberek inkább harc közben akarnának elesni, mint egy koszos barlangban éhen halni .


"Én biztos menekülnék felhúznám a nyúlcipőt."


Na most ha rosszmájú lennék azt mondanám, hogy többek között ezért voltak teljesen impotensek az olaszok a 2. VH-ban, igaz kedves Nem Kókler ? :-)))

2014. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
62%
A földönkívüliek, ha ide tudtak jönni, akkor biztosan sokkal magasabb technikai fejlődést értek el, mint mi. Ha akartak volna, már rég megtámadhattak volna, de nem tették. Tehát nem ők támadnának meg bennünket, hanem mi mészárolnánk le őket! Nézd csak meg a történelmet, mit művelt az ember a Földön a saját népével! Vagyis, jobban félnek a földönkívüliek tőlünk, mint mi őtőlük!
2014. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Anna én nem tehetek róla, hogy az olaszok balfa...szok voltak a háborúban nem az én saram. Úgy gondolom, hogy jobb menekülni egy invázió esetén, mint harcba szállni tudván, hogy nincs esélyünk az ellenség ellen. #7 Te nem érted a kérdést itt nem egy műveltebb emberről van szó, hanem fejlettebb civilizációról nem tehetnénk ellenük semmit, de gondolom az ember minél tovább szeretem életben maradni és reménykedni a megmenekülésben. :D
2014. máj. 19. 14:32
 9/32 anonim ***** válasza:
A földönkívüliek már itt vannak! Bizony! Nézzél csak jobban utána!
2014. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

1. biztonságba helyezem a családomat és magamat!

2. szereznék sok nőt hogy ne unatkozzak!

3. utána elmennék és sok kaját össze gyűjtenék hogy sok-sok évig elég legyen nekem a családomnak, meg a sok nőnek akiket begyűjtöttem.

4. szurkolnák a marsiaknak hogy legyőzzék az emberiséget amég én és a sok nőm akiket össze gyűjtöttem élvezzük az életet!

5.Néha lelőnék egy marsi űrhajót, de csak úgy hülyeségből! Természetesen olyan fegyverrel amit úgy loptam el pár katonától akik dezertáltak!

6.Én a sok nőm mellé még gyűjtenék még több sok jó nőt, hogy még jobban ne unatkozzak!

7.Miután minden válaszoló itt a gyk-in már legyőzte a idegeneket , utána én és a sok nőm mégjobban elleszünk mint valaha bármikor, és megünepelem J-ügynök társaságában a győzelmet!

8. J-ügynök sajnos az egyik nővel aki egyébként egy marsi hibrid volt össze házasodott!

9.Mondtam neki hogy ne, mivel a marsi nők eléggé harciasak.

10.Miután a marsi hibridnő megbolondult, és miután megette J-ügynököt. Utána sajnos nekem lekelett lőnöm a maris nőt, akiktől 4 hbirid J-ügynök gyerekek lettek



NEM FOLYTATOM TOVÁBB,

kÓD NEVE: 008


D-ÜGYNÖK KISZÁL! J-ügynöknek az utóüzenetem a deneatruálizáló rajtam nem működik!


:) =Mosolygós arc, mivel jól szórakozom!

2014. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!