Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit tennétek egy olyan helyzet...

Mit tennétek egy olyan helyzetben, mint például a Támad a Mars! Című film volt? Mondjuk, ha megtámadnának minket a földönkívüliek és ki akarnának írtani minket ti mit tennétek meg az életbenmaradásért?

Figyelt kérdés
Konkrétan nem az érdekel, hogy ez miért ne történne meg csak kíváncsi vagyok kinek milyen terve van, amivel megmenekülhet a gonosz kis idegenek elől? :D
2014. máj. 19. 11:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
10%

#6-os válaszoló, régóta figyeljük tevékenységét. Ön túl sok információt addott ki rólunk, ezzel veszélyeztetve ambícióinkat, ezért felszólitjuk, hogy szüntesse be ilyen célú tevékenységét.

Tisztelettel:

Fasiszta Annunaki SZövetség

2014. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Feltennék egy Zámbó Jimmy lemezt. (Ha a filmet vesszük alapul.)


;)

2014. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

#9 Már megint eltérsz a kérdéstől. diator arra még nem gondoltál, hogy a nők nem akarnának veled menni? Az egyes és hármas számú terv logikus a többi butaság.

Ui: A nők nem tárgyak ugyanolyan fontosak és egyenrangúak velünk semmivel sem kevesebbek nálunk tán még nagyobb értékkel bírnak mint, a férfiak fajunk fennmaradása is tőlük függhet. Tehát, ha ön diator ügynök úgy döntene, hogy háremet üzemel én hivatásos ügynök legyen bármilyen invázió a nők segítségére sietek és megmentem magától azokat, mivel ez az ügynöki kötelességem.

2014. máj. 19. 16:42
 14/32 A kérdező kommentje:
#12 Nem hiszem, hogy egy pocsék zeneszámtól bármelyik földönkívüli kimurdelna talán Pataky Attilától, de Zámbó Jimmy-től nem. Úgy hallottam, hogy neki remek hangja volt.
2014. máj. 19. 17:01
 15/32 anonim ***** válasza:
54%

Azonnal beállnék az idegenlégióba, az amcsiknak vannak terveik ilyen helyzetekre (meg minden másra is amit eddig Hollywood kitalált).

Ha a filmeket vesszük alapul olyan lesz mint a 2.vh elején

Lengyel lovasság vs Orosz tankok + Légierő összecsapás

De ilyenkor minden szem lőszer javít az esélyeken.


Egyébként én hiszem, hogy az idegenek barlangember szinten élnek valami fényévekre lévő bolygón és ezer év múlva rettenetesen meg fogjuk szívatni őket. (Igen Avatar koncepció)

2014. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Kis előszó a kérdés megválaszolása előtt:

1. 15-ös normaaaalis? Te malac az idegenlégió a franciáknak van nem az amcsiknak :D :D

2.nem hiszem hogy megtámadnanak most nem ismétlem az előttem szólókat.

V:en bizos harcolnek a halalomig bármilyen kicsi is az esély ra - falling sky sorozatot ajánlom kérdező- valami hadsereg alapú kis szetvezet felesegbe beállnak és gerilla harcot folytatnek amivel évekig tudnám szivatni őket (irak-amcsi).De valószínűleg egy nátha kinyirna az egész idegen inváziót

2014. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

A nátha akkor írtaná ki őket, ha leszállnának. De minek? Ha egy faj idáig tud jönni, akkor a Hold távolságából szétbombázhatják az összes várost, és mindent.


A mi legjobb rakétáinknak NAPOK kérdése a Holdig eljutni. összeszerelni se igazán tudjuk őket két perc alatt.


Én ha fejlett fajként bolygót akarnék pusztítani, nem veszélyeztetnék semmit. Pár millió km távolságban pályára állni, és lebombázni minden jelét a civilizációnak :D Mi semmit sem tudnánk tenni egy ilyen ellen.

2014. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

11# Köszönöm, hogy értesített, ne aggódjon a mi szervezetünk is figyeli Önt és kedves társait .

Tisztelettel :

Piszkeszörpöt Ivó Nemkókler Annunakik szövetsége

2014. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

16os vagyok.

17es: teljesen igazad van ha ki akarnak irtani minket ideb@nak egy aszteoridat,vegyi fegyver,űrböl kiirtas stb en csak azt a szálat vittem tovább aminél "testi erintkezeses" harc van.

2014. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:

ha erre kerülne a sor akkor lenne vmi terv hogy hogyan győzzük le az idegeneket. Mi magyarok csak azt csinálnánk amit a nagyhatalmak mondanak.


Amerika, Orosz, Nagy-Britannia, Német, Francia, Kína ...


Az emberiség összefogna !!!

2014. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!