Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A gyk kérdezői és válaszolói,...

A gyk kérdezői és válaszolói, benne lennének egy közös meditációban? Azért hogy az ufoknak üzenjünk! (többi lent)

Figyelt kérdés

Az időpont legyen 2014.Május.22! órában: 20:00-kór!!


meditáláskor erősen koncentráljunk és egyessüljünk

gondoljatok arra, hogy az összes gyakori kérdezővel és válaszolóval eggyé válok és kzösen meghívjuk földönkívüli látogatoinkat hogy vegyék fel a kapcsolatot az emberiséggel nyilvánosan akkor ha békések


És ezt ismételjük mondjuk 5 percig magunkba, fontos hogy a jelet amit mondasz az űrbe küld el monjuk a sirius rendszerbe!



SZERINTEM EGY PRÓBÁT MEGÉR, LEHET SIKERÜL!


iRJÁTOK MEG HOGY IGEN VAGY NEM.



2014. máj. 21. 21:42
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
a meditáció othonaitokban vagy olyan helyen ahol ti szeretnétek lenni, tehát nincs gyűlekező hely meg bandázás!
2014. máj. 21. 21:44
 2/48 anonim ***** válasza:
VAGY
2014. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

aha , értem utolsó....-_-


Megy a zöld pacsi!

2014. máj. 21. 22:15
 4/48 A kérdező kommentje:

Várom továbbra is a visszajelzéseket!


csináljunk egy közös meditációt

2014. máj. 21. 22:17
 5/48 anonim ***** válasza:
Jó az elgondolás, én benne vagyok! Veszítenivalónk nincsen vele. Ők, a jó szándékú idegenek nagyon jól tudják azt, hogy itt a Földön csapnivalóan mennek a dolgok, csak azt nem tudom, hogy a beavatkozás törvénye milyen mértékben köti őket. Bennem még él a remény, hogy majd fel fogják venni velünk a kapcsolatot nyilvánosan is, mert lehet, hogy ezt a bolygót már csak általuk, a jó szándékú idegenek segítségével lehet megmenteni. De természetesen ezért nekünk, embereknek is tennünk kell.
2014. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 Boldi11 ***** válasza:
felolem :)
2014. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
Szólni kéne 404-nek hogy ő is legyen benne, nagyon erős a meditációs ereje és ha már beszélsz vele, mond meg neki jöjjön fel gyk-ra
2014. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:
Fatál értékeit!!!
2014. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
Igen mehet! :) jólesz! Én inditottam a kezdeményezést csatlakozzunk minél többen :)
2014. máj. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

Ah...ezegy folyamat most mit szolsz bele...

Üdv K ügynök

2014. máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!