Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha az űrhajóddal lezuhannál...

Ha az űrhajóddal lezuhannál egy bolygón, és azt vennéd észre hogy majmok vesznek körül és az emberek a rabszolgák, akkor mit tennél? (többi lent)

Figyelt kérdés

tegyük fel hogy egy olyan bolygón landoltál ahol az evulució fordított,


A majmok az urak! És az emberk az állatok, az emberek nem tudnak beszélni, értelmesek mivel rabszolgaként takarítanak vagy a földön kapálnak, vagy más egyébb népalja munkát végeznek!


A majmok írányítanak mindent, magasan fejlettek! És rendelkeznek a beszéd képességével.


A bolygón tehát a mi fejlett civilizáiónkhoz hasonló majom civilizáció él!


A űrhajóval amivel lezuhantál, csak te egyedül élted túl, most mit fogsz csinálni?


2014. jún. 14. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem még egyszer a majmok bolygója filmet.
2014. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hú de eredeti történet, még véletlen sem gondolnám hogy a Majmok Bolygója megnézése után jutott mindez az eszedbe.
2014. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Keresnék egy lakatlan szigetet és ott bújkálnék.
2014. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne a kábeltévét nézd, hanem a netes torrentet, mert a TV-ben mindent ismételnek :P
2014. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Bebizonyítanám a majomtudósokat, hogy értelmes lény vagyok. Plusz elcsábítanám valamelyik majomlányt, hogy később segítsen megszökni. A Szabadság-szobrot is megkuksiznám.
2014. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az űrhajóm olyan fejlett lenne, hogy átalakítana engem is majommá, aztán hajtanám a majomcsajokat. És időnként pár rabszolgacsajt is beújítanék.
2014. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Érdekes ötletek.


Én nem tudom hogy mit csinálnák :(

2014. jún. 14. 19:55
 8/15 A kérdező kommentje:

Most belegondolok abba, hogy ott vagyok egy bolygón, teljesen egyedül értelmes emberként!


És majmok vesznek körül, ha elárulom magam akkor lehet hogy kisérletezni fognak rajtam, lehet hogy békések lesznek!


De lehet hogy nem érdekelnék és engem is bedobnának rabszolgának!


NA mindegy,

2014. jún. 14. 20:00
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha azon a bolygón értelmes majmok élnek, akkor úgy néznek ki mint mi, tehát emberek, mivel az értelmi képességek növekedésével az emberi test optimálisabb.


Ha mégis értelmes majmok lennének, akkor pedig olyan mintha a Földön lennél. Csak természetesen.

2014. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nézd meg a majmok bolygóját,


te egy természetfilmről beszélsz!

2014. jún. 14. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!