Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mit láthattam?

Szerintetek mit láthattam?

Figyelt kérdés
Szinte minden este 10-11 óra körül különös dolgokat tapasztalok az égen. Alacsonyan szálló világító égi járművek, amik nem úgy repülnek, mint egy átlagos repülő, hanem van, hogy gyorsan, van, hogy lassan, az egyik például egy V alakot írt le, felfelé nagyon lassan ment, lefelé viszont nagyon gyorsan. Nem egy konkrét cél felé megy -legalábbis nem úgy tűnik- hanem össze-vissza. Nem tudom, hogy most ez repülő, műhold, esetleg UFO. Kérem, aki valamennyire ért a témához, mondja el, hogy szerinte mit láthattam, vagy aki esetleg ilyet látott, mint én jelezzen vissza. Köszönöm!

2014. júl. 10. 16:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
14%

Ne haragudj de vagy képzelődsz vagy ostoba vagy, vagy szimplán égi objektumokat látsz (gépek, természeti jelenségek) de hogy minden nap maga ez nevetséges és abszurd


nem vagyok szkeptikus hiszek abban hogy léteznek értelmes létformák a földön kívül is de hogy te nem látsz ilyeneket olyan biztos vagyok benne hogy itt ülök és írok, remélem kielégítő volt a válaszom.

Szép napot!

2014. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
19%
Képzelődsz, hallucinálsz! Mit szívsz?
2014. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
75%
Ilyeneket én is láttam már ismerőseimmel együtt is.Apró sárga fény, minta csillag.Áll, aztán hirtelen elsuhan valamilyen irányba, a sebessége is változó.Senki ne akarja azt mondani, hogy műhold vagy repülő, mert azok nem ilyen gyorsak.Kíváncsi lennék, valójában mi az.
2014. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Szinte! A válaszoddal nem jutottam előrébb,ugyan azokat elsoroltad, amiket én leírtam. A személyeskedést hagyjuk, nem bántott senki, legalábbis én nem. Ha ennyire felidegesít egy kérdés, akkor miért válaszolsz rá?
2014. júl. 10. 17:25
 5/33 anonim ***** válasza:
19%
nem idegesítettem fel magam de nem igaz amit írsz vagyis hazudsz szerintem ezt még egy "elvakult" UFO kutató se hiszi el hogy te minden nap látsz valamit
2014. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%

ja és utolsó vagyok:

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.

2014. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Jó rendben utolsó, köszönöm hogy megtiszteltél az igazán hasznos válaszaiddal, nem szeretnék vitatkozni veled, biztos Neked van igazad, csak álmodtam az egészet.
2014. júl. 10. 17:36
 8/33 anonim ***** válasza:
0%

Hát kérdező fogalmam sincs h mit láthattál.

De lehetséges h csak álmodod.

Vagy szedsz valamit.

2014. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Ha Szinte minden este 10-11 óra körül különös

dolgokat tapasztalsz légyszíves csinálj már róla egy felvételt, mert így látatlanba nehéz megmondani, mivel van dolgod én úgy hiszem, hogy ez gyakorihazugság.hu nem találos kérdéseken alapszik, ha mégis én kérek elnézést. De úgy hiszem, hogy ha valóban komolyan gondolod linkelj már nekünk egy képet, hogy tudjuk nem csak a levegőbe beszélsz valódi kérdésed van, amire valódi választ szeretnél kapni.

2014. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Rosszalkov!


Ezek a vádaskodások annyira viccesek, szerinted mit érek el vele, ha hazudok, most komolyan. Minek tennék fel kitalált kérdést az oldalra?? Nem erre szoktam használni az oldalt, de ha ilyen válaszokat lehet kapni (tisztelet a kivételnek) akkor lehet, hogy kipróbálom és csak kamu kérdést teszek fel. Bár nem tudom mi lenne az értelme. :)

2014. júl. 10. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!