Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívülit őriznek Magyaror...

Földönkívülit őriznek Magyarország területén a Verembe?

Figyelt kérdés

Csefkó Pál már 21 esztendeje alapító tagja a Magyar Ufo Szövetségnek, ezen kívül a civil életben rendkívül fontos, és komoly munkát végez az energiakutatásban !!!!!


A beszámolójában elképesztő állításokat mond a földönkívüliekről, ami talán a hazai ufó kutatást hiteltelenné is teheti. Szerinte bolygónkat 17 faj látogatja, de ezek közül hármat emel ki. A nem túl jó indulatú hüllő idegeneket, a szürkéket, és a fehéreket. Állítása szerint a hüllőknek van köze a globális felmelegedéshez, az Illuminátusuk működéséhez, valamint Diana hercegnő haláláért is felelősek.


Továbbá elmondta azt is, hogy 1996-ban lezuhant egy idegen repülő országunk területére, és pilótája túlélte a balesetet, és egy „verem” nevű helyen őrzik, ahol magyar szakemberek munkáját segíti.



Ezek után felmerül a kérdés, hogy egy ilyen komoly szakember miként állíthat ilyen bizonyíték nélküli dolgokat. A videón sok érdekes kérdés elhangzik


[link]


2014. júl. 10. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Esetleg valami kézzel fogható, szemmel látható bizonyítéka is van?

Naugye.

2014. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos az ilyenek miatt nézik le a komoly kutatókat!
2014. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

"Ufóhívő" vagyok, cikkeztem is már magyar ufós lapba, de az ilyen idióták miatt nézik le a kutatókat és a témát.

Ez egy kókler és amit mond, az is hülyeség.

Az ilyenek miatt is akaratlanul előítéletesek a többiekkel szemben a szkeptikusok például.

2014. júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
" és komoly munkát végez az energiakutatásban !!!!! "
2014. júl. 10. 23:22
 5/14 A kérdező kommentje:
Már éppen azt akartam írni, a lezuhant UFÓ utasát bedobták a Verembe, ettől lett Verem a neve :LOL.
2014. júl. 10. 23:34
 6/14 Shai-Hulud ***** válasza:
82%
Nem, ettől csak egyedül te vered.. :-D
2014. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Makiverem....


Széles Gábor minden nap kínvallatja szegény jószágot, de az antigrav technológia csak nem jut eszébe, mert gyenge volt asuliban.

2014. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Többek között az ilyenek is lejáratják :

[link]


Bár most lehet kacagni fogtok, de állítólag Pataky Attila a "Kék sugár" és a "Keselyű" számait az UFO-król mintázta !

2014. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most, hogy rákattintottam, már sajnos nem láttam semmit, nem megjeleníthető Annácska hivatkozása. De ami Pataky Attilát illeti, rá különösen kíváncsi vagyok, hogy miket látott, kikkel találkozott valójában. Amíg nem tudom, addig nem ítélem el, mert történnek hasonló dolgok világszerte, csak neki van egy olyan felfokozott stílusa, ami nem szimpatikus az embereknek, és nekem sem. Emellett azt is furcsának tartom, hogy szinte úgy beszél az állítólagos élményeiről, mintha a boltba ment volna le kenyeret és tejet venni. Neki ezek szerint ennyire természetes az idegen lényekkel való találkozás? Ez nekem nagyon érdekes, de attól még lehet, hogy igaz, nem lehet tudni, és éppen ezért vagyok rá kíváncsi.
2014. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha Patakyt éjjel elrabolja a róka, reggelre visszahozza.
2014. júl. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!