Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezik az úgynevezett "MIB...

Létezik az úgynevezett "MIB jelenség"?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor kik ők? Kormányügynökök? Hibridek? Földönkívüliek?
2014. júl. 20. 23:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
amikor alszol figyelnek és kitágitják az anus-od ugyhogyvigyázz ne vedd őket a szádra
2014. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Valaki értelmes választ?
2014. júl. 21. 00:31
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik.

Nem földönkívüliek persze, hanem ők is emberek.Nyilván valamilyen kormányszervezet titkos csoportja.

Szerintem egyáltalán nem meredek feltételezés, mert ilyen alapon meredek lenne az F.B.I. létezése is.

[link]

2014. júl. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2014. júl. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem. A Feketeruhások csak sztorikban, filmekben jelennek meg, nincs róluk fotó, videó, semmi. Tipikus városi legenda, amit azért kapott fel a nép, mert titokzatos és érdekes.

Valahol olvastam egy cikket, ahol leírták, hogy ki volt az a néhány ember, aki az egést MIB-es sztorit kitalálta és elindította. Ha érdekel, megkeresem.

2014. júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sem létezik. Viszont a múltkor láttam egy fekete MIB rendszámú autót megállni a háztömbünk előtt, és kiszállt belőle egy öltönyös, napszemüveges pasi. Bement a szomszéd lépcsőházba. Jót nevettünk rajta :) (Nem lehetett valódi MIB, hiszen azok párosával járnak.)
2014. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát persze!

IQ-juk olyan magas, hogy képesek elvegyülni a nép között.

Legjobb bizonyíték kiváló álcázásukra, hogy most, nyáron, amikor mindenki lenge szines ruhában jár, ők talpig fewketében! Haj, szemüveg, öltöny, zokni, cipő mind-mind fekete, így nem rínak ki a pórnép közül az utcán!

2014. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Alapból nagy baromság ez az egész. Ha az állítólagos végrehajtók, idegen kémek, démonvadászok, kormányügynökök, akárkik valamit el akarnak intézni, akkor mi a fenéért keltenek feltűnést? Miért nem próbálnak beolvadni a környezetbe? Mi a fene abban a logika, hogy egy olyan szervezet vélt ügynökei, aminek a létezéséről se tud senki, felhívják a tevékenykedésükre a figyelmet?
2014. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát mert egy embertöl senki sem szar be.De egy talpig feketében lévö embertöl már igen.
2014. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

"Létezik az úgynevezett "MIB jelenség"?"


Persze! MIB : Men in black

Magyarul: Férfiak a sötétben. A jelenség minden nap bekövetkezik, amikor lemegy a nap, és az illetők nem kapnak megvilágítást sehonnan. Ilyenkor létrejön a jelenség, miszerint FÉRFIAK A SÖTÉTBEN! Ez az egyik legkülönösebb jelenség, mely ismétlődően, szinte globálisan bekövetkezik, általában egyszerre csak az egyik félgömbön, ilyenkor különös módon elálmosodnak az emberek, és bizony ezidőben tágul ki a legtöbb ánusz is. Ez tény. Hiába is próbálják titkolni, a Man in black jelenség igenis létezik, és hihetetlen dolgok szoktak olyankor történni.

És hogy mitől van? Azt mondják, hogy a Föld magától forog, de valójában hibrid földönkívüli kormányügynökök forgatják pedállal.

2014. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!