Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy azért sziváro...

Lehetséges, hogy azért szivárogtatják ki az idegenekről a hamis információkat, hogy mindenki ezzel foglalkozzon és így szemet hunyjanak a világ gondjai felett?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ezzel próbálják kimosni az agyunkat? Később majd mindenki az idegenekkel fog foglalkozni, míg majd a felsőbb hatalmak uralkodnak felettünk? Mindenki ellenállni akar majd az űrlényeknek és közbe észre se fogják venni, hogy gyári rabszolgává váltak?
2014. júl. 23. 20:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés, és én egyetértek Adamskivel, amit írt a 2-es hsz-ban.
2014. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A 10-esnek üzenem: ha ennyire nem érdekel ez a téma, akkor miért vagy itt? Ha nem tűnt volna fel, akkor leírom, hogy ez az UFO-rovat!
2014. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ha nem tűnt volna fel ez itt egy szabad ország szabad véleménynyílvánításal! Továbbá elárulom, hogy pl a MIB kérdést én tettem fel.... Amúgy meg ez a felsőbhatalmas duma idegesít már fel (de ha már itt tartunk akkor szerintem ez egy ufo szkeptikus kérdés.) Puszillak drágám!
2014. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A véleménynyilvánítás az tényleg szabad, de erről a 10-es hsz-ról nekem a témától való teljes elzárkózás szűrődik ki, nem pedig igazi szkeptikusság. Ha valaki ennyire nem hisz ezekben a dolgokban, akkor szerintem nem is érdekli valószínűleg. Nem látom a logikát benne. Ha például engem nem érdekel egy adott témakör, akkor be sem nézek oda, rá sem kattintok.
2014. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!