Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kinek van UFO története? Leírná?

Kinek van UFO története? Leírná?

Figyelt kérdés

Nemrég indult facebook oldalamhoz gyűjtök UFO észleléseket, lehet az az égbolton látott furcsa jelenség, esetleg közeli találkozás stb. Kriptozoológiai találkozás is jöhet (számodra ismeretlen állattal való találkozás, olvastam olyat, hogy amatőr herpetológus számára ismeretlen kígyót látott, ehhez hasonlókat kérek) valamint szellemekkel kapcsolatos is.

Vegyétek figyelembe, hogy az észleléseket amiket írtok kiírom egy nyilvános facebook oldalra, tehát aki ír ilyet az ezzel elfogadja, hogy története kikerül egy olyan helyre ahol bárki olvashatja! Természetesen névtelenül írom ki az észleléseket. Légyszí csak valóban megtörténteket írjatok.

Köszönöm szépen előre is.



2014. aug. 19. 00:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
25%

Az UFO azonosítatlan repülő tárgy és semmilyen ismeretlen állathoz és kígyóhoz nincs köze kivéve ha nem repül és nem tudják azonosítani.


Ja és nincs semmi ilyen történetem.

2014. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

UFO= Unidentified Flying Object, azaz azonosítatlan repülő tárgy.

Ufonauta=Aki/Ami az UFO-ban "utazik".

Egyébként régebben az esti égbolton láttam egy mozgó piros pöttyöt. Kiderült, hogy egy repülőgép éjszakai fénye volt.

Ui.: Szerintem az oldaladon részletezhetnés a Roswell-i UFO-balesetet....

2014. aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
részletezhetnéd* bocsi....!
2014. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: az UFO és kriptozoológiai részt különírtam, a kígyókra stb. nem mint földönkívüliekre, hanem mint kriptidekre gondoltam.

2. válaszoló: köszi a tippet

2014. aug. 19. 11:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül 1995 nyarán életemben először láttam UFO-t. Még gyerek voltam, 7 éves és odakint a bejárati lépcsőnkön ültem. Mivel faluban lakom a házunk hátsó udvarában található a veteményeskert, majd a dombok. Szép napsütés volt és éppen a felhőket bámultam, amikor észrevettem az égen egy gyorsan haladó tárgyat. A tárgy szürkés volt, tipikus csészealj kinézettel és oldalról láttam. Irtó gyorsan haladt, majd belement egy felhőbe. Kiabáltam édesanyámnak, hogy hozza ki gyorsan a távcsövemet, de nem hallotta meg így szabad szemmel figyeltem tovább az eseményt. Körülbelül 5 percig vártam, de a felhőből az a bizonyos tárgy már nem jött elő soha többé...


Egyébként belinkeled a face oldalt?

2014. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
nekem is belinkeled?
2014. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nekem is légyszi!
2014. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Mostanáman láttam valamit, amit nem igazán tudtam azonosítani, apró szürke kör suhant át az égen, aminek a „karimája” vörös volt. Nem hiszem földönkívüli járművet láttam, de mindenesetre most is azon jár az agyam, mi lehetett az.


Egyszer-kétszer kiskoromban este azt hittem, hogy ufót láttam, mikor aztán kiderült, hogy csak a műholdakat hiszem annak, a tapasztalat örök tanulságként belém ivódott.

2014. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hello, bocsi, hogy csak most írok.

Szóval itt van az oldalam: [link]

Köszi szépen a történeteket. Az 5. és 8. válaszolóét leírom majd.

2014. aug. 23. 00:10
 10/16 anonim válasza:
Jaj én meg azt hittem csoportot csináltál,nem figyeltem a értelmeztem a szöveget,vagy már régen nem olvastam oszt elfelejtettem,amúgy lájkoltam
2014. aug. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!