Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegenekkel való találkozások,...

Idegenekkel való találkozások, elrablások. Volt már ilyen élménye valakinek? Írnátok róla?

Figyelt kérdés
Világszerte rengetegen állítják, hogy már találkoztak földönkívüliekkel. Én azt hiszem, hogy ha csak egy minimális töredéke is igaz ennek, érdemes lenne komolyan venni ezt a témát és elgondolkodni, hogy mi is lehet ez valójában. Ti mit gondoltok erről?

2014. szept. 26. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Igen, az UFO-kérdést nem ártana hivatalosan is tisztázni. Vagyis tájékoztatni az emberiséget a valóságról. Amely valóság lehet az is, hogy az UFO-kat eredetileg a nácik fejlesztették ki, majd amerikai titkos társaságok is megkaparintották ezt a technológiát. És hogy ne kutakodjon senki a kilétük után, félrevezető információkat terjesztettek a világban, például hogy ezek földönkívüli űrhajók. Szeretném hinni hogy földönkívüliek, de sok eset nem erről árulkodik. Például ha lezuhan valahol egy UFO, akkor a katonaság pilanatok alatt ott terem és elzavar minden civil kíváncsiskodót. Ha idegen bolygóról érkeznek ezek, akkor mi szükség erre a katonaság részéről? Hisz egy lezuhant repülő szerkezethez a tűzoltóság, a katasztrófavédelem, a mentőegység szokott kimenni. A szeptember 11-i merényletkor híre-hamva nem volt a katonaságnak, pedig ott aztán történt repülőszerencsétlenség.
2014. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Napfonat ***** válasza:
84%

Én rendszeresen látok különleges fényeket az égen. Vidéken, faluban, ahol minimális az éjszakai fényszennyezés.

És nem meteorok, nem üstökösök, nem a Vénusz, nem égitestek, nem az ISS, nem műholdak, nem repülőgépek, nem meteorológiai ballonok, nem helikopterek, nem gömbvillámok, nem elektromos kisülés, és nem diszkóreflektorok! Semmi olyan, amit bárki is ismerne, velem együtt!

Vannak különböző színű, nagyon élénk színű fények az égen, amelyek fényessége a hegesztőpáka fényéhez hasonló, csak erősebb! Minden színben!

Vannak fények, amelyek vertikális mozgással, hihetetlen sebességgel FELÜLRŐL, tehát az űrből, a magsaból leszállnak, és egy bizonyos magasságban megállnak! Lebegnek egy ideig, miközben többször körbefordulnak a tengelyük körül, majd iszonyatos sebességgel egy horizontális mozgással elrepülnek valamelyik irányba! A sebességük elképesztő, és már induláskor is ilyen sebesek!

Erkélyemről egy hatalmas szövetkezeti, mezőgazdasági táblára látok rá (kb. 1000 hektáros)! Ősszel a traktorok még éjjel is szántanak. A traktorok fényei egymás mellett látszanak, csak mindegyik egy kicsit hátrébb van az előzőnél. Egyszer láttam, amint az egyik "traktor" vertikális irányban felszállt az égbe, hihetetlen sebességgel! Hátborzongató volt!

És még sok-sok hasonlót látok szinte minden este, amikor derült az ég!

2014. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Velem kiskoromban történt valami amit most nem rég értettem meg!


Nyaralni jártunk a bátyámékhoz majdnem minden nyáron!

Nagyon szerettünk a hátsó kerteben játszani mert

alig voltak szomszédok! Szóval városi gyerekeknek

kész paradicsom.

Ezen a részen sokáig figyelem nélkül maradtunk az esetek nagy részében!

Eg pénteki napon történt meg az az eset, amit mai napig nem felejtettem el!

Játszottunk valamilyen labda játékot s egyszer csak arra eszméltem fel, h a földön fekszem s bódultan néztem körbe mire megláttam, h az unokatesóim is

ugyan ezt teszik.

Akkor már hallottam apumat, h kiabál nekünk, s akkor meg is láttam őket, h szaladnak felénk, h mi a baj?!

Anyumék azt mondták, h lehet ettünk valamit a kertvégében , s be vittek minket egy kórházba!

Ott viszont azt mondta a doki, h semmi jele nincs mérgezésnek! Ott csak annyit mondott, h nagyon kimerültek vagyunk!

A félelmetesebb az, h az unoka húgomból kivettek

ki vettek valami fém darabot egy hosszú dróttal együtt!

Mindenki értetlenkedett, h mi az??

A bevizsgálás után, megállapították, h egy ingerfelvevő

apparátus volt! Persze akkor még nem tudtam, h mi is az..

Tulajdonképp egy kis processzort távolítottak el!

A kivett tárgyat nem adták át mint egy darab szög esetében tették volna!

Én nem akarom azt gondolni, h ufok raboltak el,

de ez több annál, mint sem szokványos eset!

2014. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell egy minimális töredéknek igaznak lennie. Elég ha egy igazi találkozás is megtörténik és felfigyel rá az emberiség. Csak hogy az összes eddigi "találkozás" hazugság.
2014. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az emberiség soha nem fog rá felfigyelni,mert bármi vagy bárki is áll emögött, az a cél, hogy teljesen elszigetelten történjenek ezek a dolgok. Hiába mesélné el bárki is,hogy vele esetleg történt egy ilyen, az emberek 90%-a nem hinne neki és hülyének nézné, ez az igazság. Azt pedig, hogy az állítólagos találkozások közül hány valós és hány nem, azt senki se tudhatja.
2014. szept. 28. 21:33
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Hát persze! Mindenki hazudik, mindenki képmutató?

Hogy lehet így élni egy egész életen át?


Utolsó! Ugyan olyan emberek mint te, vagy én!

Mért kell hazugnak nevezni őket csak mert veled nem történt hasonló dolog?

De nem is lehet elvárni egy olyan személyiségtől mint te, h ne a rosszat lássa bele a másikba!

2014. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Elhiszem, hogy más a véleményed de azért nem kéne személyeskedni.


Szerintem nem hihető, ha egyetlen ember az éjszaka közepén részegen hazasétálva látott valami furcsa lényt és hogy figyelmet kapjon harmadik típusú találkozásnak állítja be. Nem tudom miért kell ezen meglepődni, nem hallottatok a 15 perces hírnévről? Sokan sok mindent megtennének érte.

Bonyolultabb, közelibb találkozásokról meg ne beszéljünk mert úgy sem ismerek részleteket.

A lényeg, hogy számomra irreális és logikátlan az összes elrablásos és találkozós történet. Nem tudtok meggyőzni és én se foglak tudni meggyőzni. Pont.

Meg hát minek is? Mindenki azt hisz amit akar.

2014. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
8%
persze volt azóta is járnak pokerezni péntek esténként
2014. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem kéne személyeskedni?


Akkor az mi amit te csinálsz?

Csak úgy vaktában mindenkit hazugnak nevezni....

Egy ilyen oldalon bármit állíthatsz mert itt úgy sem kell vállalnod a felelősséget, a szavak súlya után!

Már ne is haragudj, de azért igen is köztük is lehetnek, vannak, megbecsülésre méltó emberek!


Am meg az állításod, egy logikátlan maszlag!

Akkor mi van a számos pilótával, vagy katonával?

Akik szintén idegen találkozásokról számoltak be?

Azok is ittak?

És nagyon sokakat kirúgtak az állásukból mert beszélni mertek róla! Hát mondhatom, szép kis reklám hírnevet csinálni...! Az az, egyszerűen indokolatlan volt számunkra, az általad említett hazudozás!

2014. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

A Pont szó a párbeszédünk végét jelentette, az előtte felsorolt indokokból. Ezért nem pazaroltam több időt a véleményem kifejtésével.

Azt ajánlom te se tedd.

2014. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!