Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Rémálom volt vagy valóság?

Rémálom volt vagy valóság?

Figyelt kérdés
Éjszaka brutális rémálmom volt, hogy ledőlnek a falak a szobám mellől, nagy fény, vékony valamik jönnek be, majd a következő kép, hogy fogdosnak valami homályos helyen, meg hogy fáj, aztán mikor reggel felkeltem, még annyira intenzíven emlékeztem rá, annyira tisztának tűnt, hogy nem vagyok benne biztos, hogy csak álom volt. Annyira leizzadtam, hogy tiszta víz volt az ágy, a testemen meg piros és bevérzett foltok voltak. Eddig nem hittem ilyen hülyeségekben, de most félek, egész nap ki sem mozdultam, nem tudtam mit tegyek. Kihez lehet ilyenkor fordulni aki nem röhög ki azonnal?
2014. szept. 2. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem Freddy Kruegerrel állunk szemben?
2014. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Álmodtad.

Akarattal is képes vagy beteg lenni, vagy akár a 80 kilót kinyomni fekve.

Valószínűleg az álmod fizikai változást is előidézett, mert elég intenzív traumatikus élményt éltél át.

2014. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az álom és az ébrenlét közötti állapotba kerültél. Ezért volt az álmod annyira élethű.
2014. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet, hogy meg is ütötted magad, leestél az ágyról, ha olyan az ágy, és innen is eredhetnek a vörös foltok. Bár mondjuk erre már fel szokott kelni az ember.
2014. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek ledőlve a falak (ami valószínű), akkor csak egy álom volt.
2014. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyszer ovisként azt álmodtam, hogy a redőnyön keresztül egy vakító fehér fény szűrődik át, majd elkezdett a redőny felemelkedni magától, próbáltam kifutni az szobából, de nem tudtam, szólongattam anyukámat, hogy keljen fel, miért nem látja a fényt, kiabáltam neki, de a redőny egyre jobban csak emelkedett, anya pedig nem ébredt és már egyre erősebb volt a fény, majd felébredtem, a mai napig nem tudom eldönteni, hogy tényleg csak álom volt, vagy volt ott valami

ma már 22 éves, de az álom még a mai napig élénken él bennem, ovisként még azt sem tudtam, mi az az ufo és társai

2014. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért is kell este védelmet kérni az álmunka, testünkre, lelkünkre.
2014. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!