Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha a Nazca vonalaknak nincs...

Ha a Nazca vonalaknak nincs közük, az UFÓkhoz, miért csak a levegőből láthatóak?

Figyelt kérdés

Daniken és sok más híres ufókutató szerint a Nazca vonalak ősi UFO leszállóhelyek voltak, hiszen csak felűlről láthatóak, így az építkezést onnan irányatották [link]


Sőt azóta is csak a levegőből fedeztek fel újabb vonalakat a Nazca fennsíkon, mert nem láthatóak a talajról [link]


Felmerül a kérdés valóban nincs közük a földönkívüliekhez ?



2014. okt. 9. 20:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha eddig nem sikerült megfejteni a rejtélyt, akkor ezután sem fog, így kijelethetjük, hogy egyetlen értelmes lehetőség az hogy felülről az UFOkról irányították az épitkeést?
2015. aug. 19. 20:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Vajon hogy tudtak olya helyeken térképeket rajzolni, ahol nem volt egyetlen hegy vagy domb sem? Hiszen nem látták felülről... szerintem a térképek az ufók művei lesznek!
2016. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Inkább gondolom hogy képzelt isteneknek készítették ezeket mint ufóknak. Isteneknek az emberiség minden hülyeséget csinált hitének megfelelően, simán elképzelhető hogy a fentről figyelő isteneknek lerajzolták a szent állatait stb. Az ufó sztori túl erőltetett.


Az értetlenkedést hogy hogyan csinálták sosem értettem, nem rakétatudomány, pár tíz vagy száz méterenként leszúr egy botot vagy lerak egy jól látható követ és visszanézve már is tud egyenest csinálni. Esetleg kötelet használ. Azért a 9 mérföld hosszú egyenes impresszív, nagyon unatkozhattak. :D Egyébként meg lehet nézni a google térképen, azért az egyenesek nem mérnöki egyenesek, látszik hogy primitív mérőeszközökkel csinálták.


Mellesleg - és erről nem szól a fáma - a legnagyobb figura - tehát ami nem csak egyenes - mindössze 270 méter. A többi 50-150 méter körül vannak. Ez se tűnik kivitelezhetetlennek némi tervezéssel.


[link]


A neten utánanézve azt találtam hogy találtak nyomát leszúrt botoknak és kipróbálták, primitív eszközökkel, légi segítség nélkül a legnagyobb alak lerajzolása se tartott egy napnál tovább egy kisebb csoportnak.


Szóval a szokásos misztifikáció...

2016. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem aféle bálvány imádat voltak a régi isteneikhez.
2018. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!