Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Spirituális ufókutatók!...

Spirituális ufókutatók! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Vette már fel valaki ily módon telepatikusan vagy máshogy a kapcsolatot nem emberi fizikai testben létező lényekkel? a igen nagyon szívesen meghallgatnám(elolvasnám a történetét).
2014. okt. 15. 21:21
1 2
 1/19 Shai-Hulud ***** válasza:

Igen, vettem már fel ilyen kapcsolatot.

Nem telepatikus kapcsolat volt ugyan, de azt hiszem, ő is és én is ugyanazt éreztük, mikor egymás szemébe néztünk.

Legalábbis nekem ez volt a határozott meggyőződésem.

Annak ellenére, hogy fizikailag a mi emberi testünktől eléggé különböző felépítésű lény volt, az érzéseit szinte én is éreztem, mintha százszorosan visszatükrözte volna az én érzéseimet.

Minden belső rezdülésemet tökéletesen megérezte, és én azt hiszem, én is érzékelem az ő rezdüléseit.

Nagyon szeretem a kutyámat!

2014. okt. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Vox ***** válasza:
Te komolyan hiszel ilyen baromságokban? Úristen, és még valaki hitt az emberiség pozitív szellemi fejlődésében a 19. században...
2014. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy a tagadók már megfertőzik ezt a témakört is, ide is betolakodnak sokan közülük. Ez az ufo-téma, ha nem tűnt volna fel, és itt ilyen dolgokról is szó szokott esni! Ide elvileg a nyitott szemléletű emberek kellene, hogy írjanak, és akkor nem kerülne sor ilyen nézetütközésekre, aminek semmi értelme nincsen. Ha valakinek ennyire nem tetszik ez az egész, tehát nem hisz benne egy kicsit sem, akkor egyszerűen csak el kell kerülni ezt a témakört.

Nekem egyébként nem volt ilyen élményem, amiről a kérdés szól. Viszont az a baj ezzel a dologgal, hogy írni mindenki írhat bármit, sajnos nem lehet leellenőrizni, hogy valóban megtörtént-e.

2014. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Értem.
2014. okt. 17. 21:25
 5/19 anonim ***** válasza:
az idegenek démonok.
2014. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
te meg egy barom
2014. okt. 20. 19:41
 7/19 anonim ***** válasza:
ha nem hiszed, attól még azok...
2014. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
szánalmas
2014. okt. 21. 19:51
 9/19 anonim ***** válasza:
bizonyíthatóan azok, mégha neked nem is tetszik az igazság.
2014. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A bizonyítékokat kérném.
2014. okt. 22. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!