Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az, hogy az UFÓK...

Miért van az, hogy az UFÓK mind spirituális törvények szerint élnek, csak mi hiszünk a materializmusba?

Figyelt kérdés

Kontakt személyektől tudjuk és ősi elbeszélések alapján & mitológiákból, pl Dogonoktól, hogy az ide érkező civilizációk (Gyűjtő néven UFÓK), mert nem minden idegen jött ide még. Mind spirituális törvényeknek engedelmeskednek és élnek és mind hisz egy felsőbb szellemben Istenben. Miért van az, hogy csak itt a földön hisznek még emberek a materializmusba és ateizmusba ?


Lehetséges, hogy betíltják majd idővel és a tudomány haladottabb fejlettségével az ateizmust & materializmust?


2012. nov. 7. 14:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

"Lehetséges, hogy betíltják majd idővel és a tudomány haladottabb fejlettségével az ateizmust & materializmust?"


Magyarországon lehet, amerre haladunk, itt már semmin nem szabad meglepődni.

2012. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Szerintem itt még azért nem olyan fejlett spirituálisan az emberek zöme, mint usában pl. Én az egész emberiségre értem. Kösz a dícséretet, a magyarok nevébe :-)
2012. nov. 7. 14:14
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem véletlen itt van az egyfőre eső legtöbb nóbel díjas, mi váltjuk meg az ezotérikus világot is :D
2012. nov. 7. 14:14
 4/28 anonim ***** válasza:

"Szerintem itt még azért nem olyan fejlett spirituálisan az emberek zöme"

Épp ezért írtam.

2012. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Szünet van az óvodában, vagy mi? Nem volt elég a nyári fárasztás, Veronika?
2012. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszi & tudom, de azért reménykedni kell, hogy majd átlátják azok is akik más utakon közelítik meg a világot. Végülis a kvantumfizika már odáig legalább eljutott, hogy a tudattal hatást tudunk a materiára gyakorolni, de még maga a spiritualitás megértéséig, egzakt módon azért messze van. Járjunk élen ebbe is mi magyarok:D.
2012. nov. 7. 14:21
 7/28 anonim ***** válasza:
76%

> Miért van az, hogy az UFÓK mind spirituális törvények

> szerint élnek, csak mi hiszünk a materializmusba?

- Az UFO azt jelenti Unidentified Flying Object (azonosítatlan repülő objektum).

- Nincs rá semmilyen valódi bizonyíték, hogy bármiféle földön kívüli intelligenciával kapcsolatba került volna az emberiség, tehát fogalmunk sincs róla, hogy milyenek lehetnek (valószínüleg teljesen mások, mint ahogy az ezo-izé hívők elképzelik őket).

- A materializmus nem hit. A nemlétező "spirituális törvények" ellenben igencsak a primitív, középkori szintű vallás kategóriába esnek.


> Miért van az, hogy csak itt a földön hisznek még

> emberek a materializmusba és ateizmusba ?

A materializmus és az ateizmus nem hit, hanem a hit (pontosabban az irracionális vallási baromságok) hiánya.


> Lehetséges, hogy betíltják majd idővel és a tudomány

> haladottabb fejlettségével az ateizmust & materializmust?

Nem.

Azt viszont lehetségesnek tartom, hogy a tudomány fejlődésével, illetve az oktatás fejlődésével, egy idő után minden embernek sikerül felfognia, hogy nem létezik semmiféle "felsőbb szellem", vagy "isten". De ez egyelőre utópia...

2012. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

> Az is csak utópia marad, hogy te és az ilyesfajta

> gondolkodásúak kihalnak a fórumról :D.

Alapítsatok egy szektát.

Komolyan mondom! :)

Amennyi ezo-izé hívő van, egy idő után akár világvallássá is válhat a dolog (persze ahhoz normálisan ki kellene dolgozni az axiómákat, a dogmákat, az igazi vallások nem változnak meg hetente). Aztán amikor az emberek nagyrészét sikerült megfertőznötök az elmebetegségetekkel (nagy munka lesz, szólok előre!), a spiritualitás nevében betilthatnátok az összes materializmuson alapuló valódi tudományt. Maradnának az ezo-izé áltudományok, a valódi tudományos munkát végző embereket pedig felakaszthatnátok a főtéren. Vissza lehetne térni "őseink életmódjához", vissza lehetne hozni az inkvizíciót, betilthatnátok a technológiát is (elvégre minden technológia a "fejletlen és primitív" materializmuson alapul [igen, az számítógépes hálózat is, amin a baromságaidat terjeszted])!

No! Rajta! Menjünk vissza a középkorba!

2012. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
A mi péniszünk valamivel hosszabb.
2012. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 x) ***** válasza:
92%

Mikor megláttam a kérdés első sorát, már akkor tudtam hogy milyen felhasználónevet fogok látni a kérdés bal sarkában. Nagyon örülök neki hogy ennyire tág térben gondolkodsz, de szerintem a napi paranormal.hu/eu adagodat le kéne csökkenteni 1-2 órányi böngészésre.

Meg azt nem értem hogy miért vetítesz ki teljesen földi, emberek által alkotott és használt viselkedésformákat és kifejezéseket idegen civilizációkra. Lépj ki a sci-fi világából és gondold végig hogy jót tesz-e neked ha a saját gondolataid helyett elhiteted magaddal hogy az ilyen megszállott ezotériás oldalak szedett-vedett cikkeivel értesz egyet.

2012. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!