Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Dr. Steven Greer: több tucat...

Dr. Steven Greer: több tucat pozitív szándékú idegen faj várja a kapcsolatfelvételt. Miért nem jönnek ide ők?

Figyelt kérdés

Egy friss interjúban Dr. Steven Greer kijelentette, tudomása van róla, hogy több tucat jóindulatú földönkívüli faj van, akik készek nyíltan felvenni a kapcsolatot velünk.


“Ezek a lények nagyon szívesen találkoznának olyan emberekkel, akik felvilágosultak, akik békésen közelítenek feléjük, mivel a mi rejtett, titkosított katonai projektjeink csupán azt teszik, hogy megpróbálják követni, és lelőni a járműveiket.” – mondta Dr. Greer.



Dr. Greer véleménye szerint az UFO jelenség a nukleáris fegyverek kifejlesztése után erősödött fel, amikor veszélyt kezdtünk jelenteni a saját létezésünkre, a bolygóra amin élünk, és esetleg más intelligens fajokra is az univerzumban.


“Úgy gondolom, hogy ők (az idegenek) már több ezer éve itt vannak körülöttünk, és kételkedem abban, hogy ez egy új jelenség lenne.”


stevengreer042910


“Azt hiszem, ha megvizsgáljuk, hogy mit mondanak a brit hírszerzés és az amerikai hadsereg emberei, akkor megállapítható, hogy a tényleges növekedés azon események körüli időben történt, amikor nukleáris fegyvereket kezdtünk felrobbantani, és amikor elkezdtünk kijutni a világűrbe.”


“Meg kell érteni, hogy bármely civilizáció, amely elérte a békés egymás mellett élés egy bizonyos pontját, úgy lát bennünket, mint akik a második világháborútól egészen a mostani háború utáni korszakig fejlődtünk, amikor elkezdtünk utazni az űrben, ugyanakkor hidrogén bombákat és nukleáris fegyvereket is kezdtünk fejleszteni.”


“Úgy hiszem, hogy ez egy nagy vörös zászlót jelent a bolygóra nézve, és az én megértésem szerint nagyon aggódnak, hogy mit teszünk ezzel a bolygóval, és hogy ne jussunk ki az univerzumba úgy, hogy veszélyt jelentünk más bolygókra, melyek békében léteznek, és a hadviselés és fegyverrendszerek fogalmára sincsen szükségünk.”


Ugyanakkor Dr. Greer nem hisz az idegenek részéről történt elrablásokban és az állatcsonkításokban, véleménye szerint ezeket a kormány rendezte meg mint egy félelemkeltő taktika, hogy ne ellenezzük az űr felfegyverzésének elképzelését.


“A nagy mítosz a világ ezen új korszakában, hogy vannak a jók és a rosszak, és a valóságban ezek többségét a hírszerző közösségek találták ki, hogy megijesszék az embereket, mivel végül az összes ilyen fegyvert az űrbe akarják telepíteni, és dollár trilliókat akarnak csillagháborús technológiákba ölni. És pontosan ezt csináljuk.”


“Vannak ismerőseim, akik ilyen programokban dolgoztak az 1960-as években, amikor már voltak űrbe telepített fegyverrendszerek, melyek a földönkívüli járműveket vették célba. Ez folyik már 40 éve.”


Dr. Greer azt is kijelentette, hogy tudomása szerint, a több tucat földönkívüli faj közül, mely látogat bennünket, egyik sem ellenséges.


Az ő szavaival élve, “néhányan közülük nagyon aggódnak az ellenségeskedésünk miatt, és megtettek bizonyos dolgokat, hogy egyfajta karanténban tartsanak bennünket.”


Az interjú az alábbi videóban hallgatható meg (angol): http://www.youtube.com/watch?v=JozCsfnatNk



2014. nov. 7. 21:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Mert ezzel tovább lehet hitegetni az embereket.
2014. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%

Megint az üres szavak!

De hol a bizonyíték!

Mert ugye mondani mindent lehet, de bizonyíték sehol!

Így szokott ez lenni, így van már évtizedek óta!

2014. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
<^> [link]
2014. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Kanada korábbi védelmi minisztere, Paul Hellyer:

http://www.youtube.com/watch?v=kOVoZNW4hhY

2014. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szerintetek kik lehetnek ezek a pozitív fajok, mert mia reptoideket ismerjük közelebbrpl azok meg semmi esetre sem pozitívek
2014. nov. 18. 17:21
 6/19 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, hogy léteznek másik is az Univerzumban. Szerintem ez nem is kérdés, az emberek sztem nagy része ezzel már tisztában van és tényként kezeli. (Még az egyház is). Abban is hiszek, hogy korábban már történt kapcsolatfelvétel. Ősi Sumer, Egyiptom, Dél-Amerika, stb, stb, abban viszont nem hiszek, hogy mindegyik jó szándékú. Valami oka van, hogy idejönnek, valami kell nekik. Akár szövetséges, akár ásványkincsek, vagy akármi más. Mindenkiben van jó és rossz, és szerintem ebben ők sem különböznek. (De ne legyen igazam). Persze azt nem gondolom, hogy ki akarnának irtani minket, mert ezt már rég megtehették volna, de akkor is amondó vagyok, hogy valami céljuk van az idejövetellel, nem csak "antropológiai kutatást" végeznek. :D A másik dolog, ha ők annyira jók, vagy legalábbis nem ellenségesek és egy fejlettebb társadalomból jönnek akkor miért nem segítenek rajtunk? Nyilván ők is nagyon jól látják, hogy mi folyik a Földön. Jó, persze, hogy nem avatkozhatnak bele másik bolygó életébe, de azt megtehetik, hogy nem a kormányokkal, hanem a köznéppel veszik fel a kapcsolatot. Felnyitják az emberek szemét, hogy milyen agymosás megy végbe a világban. A mesterséges vírusok, történelemhamisítás, a bankok, a sok kreált háború. Segíthetnének nekünk tisztábban látni és az ő segítségükkel talán létrehozhatnánk egy jobb világot. (Ha valóban jó szándékúak). De ezeket mégsem teszik. Ha valóban kapcsolatba léptek velünk az új évezredben (is), akkor a korrupt, csaló, embereket nyomorba taszító kormányainkkal tették ezt meg, innentől fogva pedig ezek szerint ők sem jobbak a minket elnyomó társadalmi rendszereknél. Így hát senki se mondja nekem, hogy "lávcsi, meg puszcsi" van és ők csak a szépet és jót akarják nekünk. Hogy kik vannak itt és honnan jöttek azokat nem tudom, mivel tudtommal még nem találkoztam velük, de rengeteg elmélet van a neten, youtube-on, ott lehet szemezgetni.
2014. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Amíg az emberiség - illetve a politika olyan szinten áll, ahogy, esélytelen h megtörténjen a kapcsolatfelvétel, egy olyan világban ahol mindennaposak az öldöklések a vallások nevében (de igazándiból a még több pénz miatt), ép eszű űrlény nem fog ilyen lények közé lejönni. Az első dolog az lenne velük kapcsolatban, hogy a lényeket megölnék és felboncolnák, az űrhajót meg 1000 darabba aprítanák, h kitalálják hogyan működik.

Egyébként biztos vagyok benne, h már régóta figyelnek minket, lehet h egész közel pl. a Holdon van egy kis föld alatti bázisuk, ahol páran huzamosabb ideje ott élnek és ételeiket meg a Kék Bolygóról szerzik be, de az is lehet h néhány megbízható földlakóval kapcsolatot is tartanak.

Szerintem nagyon soká lesz az, hogy hivatalosan felvegyék itt a kapcsolatot, egyszerűen sok ember egy ilyesmi lehetőséget ép ésszel el se tudna fogadni. Még fel kell nőni ehhez az emberiségnek, még pár száz és vagy ezer... és talán majd akkor. Egyelőre ez itt még a második sötét középkor.

2014. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kik lehetnek ezek a pozitív fajok ?
2014. dec. 15. 05:55
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hú már maga a nagyságos Dr. Steven Greer is azt mondja hogy itt vannak az ufók! Hova rohanjak?


...pl a wikipédiára megnézi ki a franc ez. Valami orvos tehát a jól kihangsúlyozott doktori címe nem is tudományos, nem professzor semmilyen neves egyetemen, nem volt semmilyen épkézláb releváns szervezet vezetője, csak egy doki aki rájött hogy ufóhívőként is meg lehet élni.


Jó, persze hogy nem fogja azt mondani "szevasztok, senki sincsen odakint, csak én ebből élek 25 éve hogy hülyítsek vele mindenkit aki elhiszi" A NASA párezer tényleges tudományos fokozattal bíró kutatója maximum mikrobák jelenlétét próbálja kimutatni, unalmas is lehet ilyen szinten imitálni a munkát amikor csak le kéne menni az alagsorba a titkos jegyzőkönyveket elolvasni. MEg az államok is szívesen költenek dollármilliárdokat földön kívüli élet kutatására hogy megtévesszék az átlagembereket.


Persze az amerikai hírszerzés olyan jól működik hogy az összes ide tévelygő űrlényt elpakolják előlünk. (Mert ugye mindig amerikát találják meg, eszük ágában se lenne leszállni Burkina Fasoban.)


Tehát emberünk adott egy sablon nyilatkozatot, amiben minden második mondat "úgy hiszem" meg "azt gondolom", és te meg készpénznek veszed kedves kérdező.


Mégis mi a franc tartaná vissza az idegen fajokat attól hogy bemutatkozzanak itt? Kb olyan kihívás lenne nekik mint nekünk helikopterrel röpködni a nyamnyam délamerikai törzsek fölött.


Ha ez nem történt meg akkor nincsenek itt, ha mégis itt lennének akkor nem tudjuk bebizonyítani, magyarul akár a Jetik is köztünk élhetnek, pont annyira fontos kérdéskör.


Reptoidok, fogtündérek meg vasorrú bábák nem léteznek.

2015. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az első kettő hozzászólóval szívesen elbeszélgetnék!! Hogy mik az álláspontjaik!? Mit gondolnak a világról meg ezekről a dolgokról ha már ilyen kijelentéseik vannak!
2015. jún. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!