Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek az Apollo-20...

Szerintetek az Apollo-20 tényleg létezett?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 19. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
a válaszom, egy határozott talán xD
2014. nov. 20. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy Thierry Speth nevű francia művész átverése.
2014. nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rákerestem. Lehet benne valami.

És mit gondoltok arról, amit a végén lévő dologról? Bemásolom:

Az Apollo-programot eredetileg 20 küldetésre szánták, és az ehhez szükséges valamennyi űrhajót megépítették.

Az Apollo 11-17 valóban járt a Holdon ám az Apollo-15-ös holdkompja helyett a már modernebb Apollo-16-ét használták, és így tovább. Az Apollo-17 tehát az Apollo-18 holdkompját vitte magával. Az Apollo-15 kompja jelenleg a Kennedy Űrközpont látogató termének mennyezetén csüng.

Az Apollo-18 űrhajó a Szojuz-Apollo programban vett részt. 111 méteres hordozórakétája műemlékként a floridai Kennedy Űrközpont udvarán található egy csarnokban. S-IVB harmadik fokozatából alakították ki a Skylab űrállomást, míg a holdkompját felhasználták az Apollo-17 küldetésben. Holdautójának sorsa nem ismeretes.

Az Apollo-19-et átkeresztelték Skylab 1-re, és ez juttatta fel a Skylab űrállomást, holdra szálló egységének alja a washingtoni Air and Space Museum-ban található, tetejéről a texasi Huntswille-i Múzeumba került makett. Az Apollo-19 műszaki-parancsnoki egységét a Kennedy Űrközpont Látogató Termében állították ki. Holdautójának sorsa ismeretlen.

Az Apollo-20 missziójára szánt Saturn V rakéta a rakétagyárban szintén texasi Huntswille Space and Rocket Center múzeumában található. Az Apollo-20 teljes műszaki-parancsnoki egysége, holdkompja és holdautója állítólag nem készült el. De mi van akkor, ha mégis...csak épp titokban tartották ezt? Pavlics Ferenc saját állítása szerint öt holdautó (Apollo 15-20) megépítésére kapott megbízást, és tőle tudjuk, hogy Szojuz-Apollo misszióhoz két Apollo-űrhajót alakítottak át. Amennyiben tehát a Hold-missziókhoz létezett egy Saturn V tartalék rakéta, úgy annak felhasználásával lényegében minden készen állt egy titkos küldetés megvalósítására.


Mi történt az űrhajóval?

2014. nov. 20. 12:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, túlírtam: *Mit gondoltok arról, ami a végén van?
2014. nov. 20. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem tudom mi a helyzet ezzel a dologgal.

Elvileg Thierry Speth készítette, aki művész szobrász.

Hihető is lenne, de van egy nagy problémám ezzel:

utólag miért nem mutatta be soha az illető ezt az alkotást?

Nincs egyetlen fotó vagy videó sem, ahol a faszi ott vigyorogna a Mona Lisa mellett. Így meg simán én is mondhatnám, hogy "de én készítettem az egészet", persze bizonyítékom nincs rá. Ha valaki készít egy ilyen alkotást, nem fogja kidobni a kukába, hanem bemutatja. Nos, ilyenről szó sincs.

2014. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, ez az egyik.

A másik talán az, hogy maga a művész látott vagy hallott egy eredeti felvételt és az alapján készítette a sajátját. Már ha tényleg nem valódi.


Kicsit hasonlít ez a földönkívüli boncolós videókra is. Egyrészt ott is volt aki vállalta, hogy az ő műve a boncolás, de állította, hogy van eredeti felvétel is ill. 2 vagy 3 másik hasonló videó került napvilágra.

2014. nov. 20. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!