Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek miért világítanak...

Szerintetek miért világítanak az ufók?

Figyelt kérdés

#UFO #azonosítatlan repülő objektum
2014. dec. 23. 09:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
61%
Mert felizzik a plazmaburok körülötte vagy a erőtér ami körűlveszi energetikailag gerjeszti a levegőt és az a fölös energiát kisugározza
2014. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
42%

Oké most először és utoljára leírom, miért világítanak az ufók.


Egyesek nagyon tévképzetben vannak, hogy "rejtőzködni akarnak, de világítanak mint állat", holott ilyenről szó sincs. Senki sem mondta, hogy rejtőzködni akarnak, de ettől még nem kell leszállniuk és kezet rázogatniuk Obamával.


Vicces, hogy az ufóhívőket röhögik ki a trollok és a szkeptikusok, állítólag "logikai bukfencekre" , tájékozatlanságukra rámutatva, holott a válasz megtalálható a fizikában, a sugárzásokban, a mágnesességben stb. csak éppen ezt ők nem tudják.


Szóval a következő okok lehetségesek:

1. Szinkrotronsugárzás

A szinkrotronsugárzás elektromágneses sugárzás, amelyet a fénysebességhez közeli sebességgel mozgó elektronok vagy pozitronok hoznak létre sebességvektoruk megváltozása során. A sebesség gyakran a mágneses tér hatására változik. A földön tipikusan szinkrotronokkal hozzák létre, de a világűrben természetes módon is létrejön, amikor gyors elektron mágneses térben mozog. A sugárzás összetevői: infravörös, látható fény, ultraibolya, röntgen.


Például itt egy fotó, a M87 nagyenergiájú kilövellése. A fénylést szinkrotronsugárzás okozza, nagyenergiájú elektronok mozognak a mágneses térben. Hogy fénylik igaz? De nem azért, hogy feltűnősködjön...

[link]


2. Cserenkov-effektus

Ha egy szigetelőben a közegbeli fénysebességnél nagyobb sebességgel halad egy töltött részecske, akkor elektromágneses sugárzást bocsát ki kúp alakban.

Itt pl. kékelő fényként jelenik meg egy reaktorban.


[link]


Bírom mikor valaki egy vagy két lehetséges válaszra vezeti vissza az egészet, holott szó sincs róla...



George Adamski

2014. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
48%

Mielőtt rátérnék a magára a kérdésre, egy dolgot le kell szögezni: akik itt hülyéskednek és idétlenkednek, azokat a dolgokat, amiket ők írnak, ne tévessze össze senki az ezotériával, és az ufo-témakörrel! A kettőnek az égvilágon semmi köze sincsen egymáshoz. Nem az idegenek és az ezotéria témakör tehet arról, hogy sajnos elhülyéskedik sokan ezt az egészet! Az ilyen emberek ezzel csak magukról állítanak ki bizonyítványt. Pedig véleményem szerint ezekben rejlenek a létezés legnagyobb titkai, ha az ember valóban elmélyed bennük. Ez persze nem azt jelenti, hogy néha nem fér bele egy kis humor, de erre ha jól tudom, van külön kategória, és ott lehet hülyéskedni bármilyen témával kapcsolatban.


Ami a kérdést illeti, talán a 15-ösnek igaza van.

Maga a kérdés jogos, de nem szabad a mi emberi logikánkat rájuk, az idegenekre alkalmazni. Tipikus emberi gondolkodásra vall az, hogy ha valaki nem ért és nem tud valamit, akkor már inkább kizárja azt a lehetőséget is, hogy ide jöhetnek. A dolgokat nem szabad csak feketén vagy csak fehéren, végletekben látni.

Véleményem szerint általában nem verik nagydobra azt, ha itt járnak, de nem is foglalkoznak azzal különösebben, hogy mi miket gondolunk róluk. Olyan fölényben vannak technikailag, hogy szinte mindig elérik itt a Földön azt, amit akarnak, máshogyan fogalmazva: magabiztosak. Ebbe belefér az is, hogy ki vannak világítva a repülő eszközeik. De ez lehet egy technikai velejárója is a hajóik működésének, ahogyan a 15-ös utalt is rá.

Biztos vagyok abban, hogy ha valóban azt akarják, hogy mi emberek ne lássuk őket, akkor nem is fogjuk őket látni.

Nem szabad tehát csak végletekben gondolkozni, mert akkor az ember beleesik a saját korlátolt gondolkodásának a csapdájába, és emiatt téves következtetéseket von le.

2014. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
40%
Most látom, hogy közben "Adamski" is írt, természetesen neki is igaza van, lényegében ugyanazt írta le, mint én.
2014. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, igen valószínűleg tűnik számomra, amit a #12-es ide másolt ilyen válaszokra vagyok kíváncsi nem ostoba emberektől várok válaszokat, akik a tudatlanságukat gyenge poénokkal leplezik. Nem vagyok meglepve, hogy törölve lettek az ostoba válaszok, ha ily mondom járnának el a moderátorok a többi debil kérdésnél is talán még színvonalas is lehetne ez a kategória. Én is értem ám a poént, viszont szerintem ebben a kategóriában nincs olyan ember, akinek valóban lenne humorérzéke, legalábbis eddig nem találkoztam ilyennel.
2014. dec. 24. 11:04
 16/26 anonim ***** válasza:

az űrben sötét van és ha akarnak látni és kifelé is nézni, akkor valszeg használnak a járműben fényforrást. Ezt lehet kívülről látni. Ha nem föld alatt élnek, akkor biztos szeretik a fényt.

A másik fényforrás a hajtóműé. Valszeg bármilyen meghajtást használnak annak működése fényjelenséggel jár.

És a harmadik ok valóban az lehet, hogyha nagy odakinn a forgalom, akkor fontos, hogy észrevegyék őket.

2014. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 csillli válasza:
34%
Először azt kellene tisztázni, vannak e UFÓ-k. Ismeretlen repülőtárgy bármi lehet és a mai földi technika mellett sem kell hogy világítsanak. Vannak fejlettebb tájékozódási lehetőségek. Akkor ha vannak általános értelemben vett UFÓ-k és feltételezzük, hogy magasabb szinten állnak...tényleg, minek nekik világítás?
2014. dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Előző, olvasd el, amiket fentebb írtunk! Itt nem feltétlenül arról van szó, hogy kell-e nekik, vagy nem a látás miatt.
2014. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nevetséges, hogy a troll vagy helytelen kommentek az egekbe vannak pontozva, az értelmes válaszok meg le.
2014. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
77%
Bevallom, 40 éve, amikor kis hazánkban először erősödött fel az UFO hívők szava, magam is hittem ezekben a dolgokban. Aztán telt-múlt az idő, és egyetlen kibszott épkézláb bizonyíték sem került elő, csak az összeesküvés elméletek, melyek szerint a vezető hatalmak eltitkolják őket. Aztán ahogy fejlődött a technika, úgy halványultak az UFO-hívők lehetőségei. Mindazonáltal gagyi fotókkal még sokáig operáltak. Ma, amikor már ez etióp éhezők is profi kamerájú telefonokkal mászkálnak, tehát gyakorlatilag boldog boldogtalan fotózhatna UFO-kat, szinte egyetlen új kép sincs.
2014. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!