Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Jelentettek UFO észlelést a...

Jelentettek UFO észlelést a Győri esettel párhuzamosan? Te is láttad?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy győr közelében látott jelenség egy szerencsétlenűl járt intergallaktikus űrjármű vagy annak leszakadt darabja e [link] Valami felrobbant, lehetett idegen űrhajó is, ezért kérdezem, hogy te tapasztaltál-e a környéken földönkívli tevékenységet vagy egy újság, ufószakértők írtak-e róla.


Amúgy te láttad az esetet?


2014. dec. 23. 21:18
 1/2 anonim válasza:
Izzó fénygömböket szoktunk látni Győrnél már évek óta, ma is, több irányban, általában É-ÉNY. Vízszintes mozgást végeznek, méreküket változtatják, néha nagyobbak, néha kisebbek, néha elindulnak egymásfelé és egyesülnek, aztán eltűnnek.
2014. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A belinkelt esetet láttam. Épp buszon utaztam, a Győrhöz közeli Téten láttam. Meteorra gondoltam, esetleg valami becsapódó űrszemétre. Mivel mozgása pont a meteorokra jellemző volt, tehát nem irányított repülő járműnek nézett ki.

Egy Győrben tartott UFO-król szóló előadáson szólalt fel egy Abdai hölgy, hogy mik azok a fénylő gömbök a lakhelye közelében lévő távvezetékeknél. Győrben pontosan hol figyeltek még meg ilyen jelenségeket?

2014. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!