Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vannak foldonkivuliek?

Vannak foldonkivuliek?

Figyelt kérdés
Vajon eltitkoljak vagy tenyleg leteznek szerintem az is elkepzeles ,ahogy kozlekedeseszkozuk kinez
2014. dec. 27. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Vannak és az USA kormánya tárgyalgat velük, tőlük szereztük a mikrocsippet, GPS-T meg ilyenek és nem akarják hogy mi emberiség tudjunk róla, mert mindent maguknak akarnak !
2014. dec. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Persze hogy van földönkivűli. Úgy mint földalatti is van.
2014. dec. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Főzni akarsz valamit belőlük?
2014. dec. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vannak földönkívüliek a Földön kívül!
2014. dec. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Vannak! barak obama is bevallotta hogy vannak! Szerinted ezt csak az emberek maguktól kitalálták?? Hát nem! Már az őskorban barlangokba vésték az ufokat! A piramisokat szerinted kik építették?! Hát ők! Vannak olyan emberek akiknek az ujjába chip-et találtak!
2014. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dead Angel ***** válasza:
100%
Az univerzum végtelen, a tér folyamatosan tágul, új bolygók,csillagok,naprendszerek jönnek létre akár ebben a pillanatban is. Szerintem vajmi kevés az esélye annak, hogy mi, emberek egyedül létformák legyünk a mindenségben. Az már más kérdés, hogy meglátogattak-e már minket vagy sem...:)
2014. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nincsenek!
2015. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mondjuk hogy talán lehetnek!Szerintem poénkodunk rajta valamilyen szinten!Minthogy a vallási témákban is Jézussal kapcsolatban is!De Szerintem mindenki javarészt ha itt be nem ismeri is!Azért hisz benne magába!Ha valaki hisz Istenben is ebben is ugyanúgy hisz!Ugye azt is egy mese filmnek tartottam a terminátor című filmet!Hát mondtam ez egy baromság!De a legvége már nem!Mikor az atomrakétákat kilövik!És a film vége majdnem hogy igaz !Az emberiséget a saját fegyverei fogják elpusztítani!Én már hiszek ebben is!Mint hogy megy egy autó anno gyerek fejjel néztem a Knight Rider filmet!Ma értettem meg !Hogy hoppá!Oda jutottunk!Saját apám azt mondta ez mese film!Az ufók is létezhetnek enyi erővel!Ott van egy régebbi film Brusz villis filmje !Címét nemtudom !Mikor világvége elött elviszik a gyerekeket 2 töt meg állatokból is!Ugye!Nevetséges ez is de lehet hogy nem!Nem a semmiért jönnek ezek a filmek létre a nyilvánosság elött finoman szolva!Figyelmeztetés!
2015. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ja Még ez lemaradt!Atörténelem ismétli magát!MAgyarán!A Brusz Villis filmre gondolva meg az ufókra!Mert minthogy Ádám és Évára gondolván!Vagy gondolhatunk Noéra!Biblia szerint!
2015. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Geri800 válasza:
Mivel köztudott, hogy Isten teremtett minket is, és még más értelmes élőlényeket is más bolygókon, de csak mi estünk bűnbe. Mindenki lát bennünket, de nem érintkezhetnek a bűnnel- velünk, ameddig Jézus vissza nem jön. Az már a mi generációnk. Szóval mielőtt elpusztítanánk magunkat a környezetszennyezéssel, meg a fegyvereinkkel, az előtt fog visszajönni! Ez biztos!
2017. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!