Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Leteznek foldonkivuliek?

Leteznek foldonkivuliek?

Figyelt kérdés
Leteznek foldon kivuliek...?Ez engem nagyon erdekese tesz es nagyon kivancsi vagyok hogy letezneke,es jartak mar a mi bojgonkon ??
2011. nov. 10. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Bizonyára léteznek elvégre a világegyetem óriási...
2011. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
létezhetnek, csak nem tudunk a létezéséről, bár egyesek azt állítják láttak már olyat. hát én kételkedek, de ők tudják. bármi létezhet amiről nem tudnak az emberek.
2011. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Istenem! Ha jártak volna a bolygónkon, már ezzel lenne tele a TV bocsi. Érdekes téma, engem is érdekel, de nem jártak, mert már találtunk volna rá bizonyítékot.
2011. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hányszor teszitek még fel ezt a kérdést ma?
2011. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát persze! Én is az vagyok.
2011. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ezt itt senki nem fogja neked biztosra mgválaszolni, csak azt kapod, amit személyesen gondolnak!Szerintem abszolút lehetetlen, hogy csak mi léteznénk az egész mindenségben,mivel nagy és felfedezetlen az űr.Aki tagadja,és kijelenti, földönkívüliek nincsenek, az szerintem rosszul gondolkodik, egyrészt mert nem gondolja végig a dolgokat, másrészt mert egy tanlánnal megadhatja a lehetőséget a létezésükre, és akkor sem sül bele az elméleteibe, ha leszáll, és kezet fog vele egy E.T.

ez kicsit olyan, mint amikor néhányan mérget vettek volna rá, hogy az élet szén alapu, míg meg nem jelent az a kis baci a világ végén, aki arzén alapú létforma, aztán ezek az emberek vakarták a fejüket, hogy jaaa...

itt jön a képbe az az elméletem, hogy semmi konkrét dolgot nem szabad tagadni, amíg az ellenkezőjére nincs bizonyíték.Márpedig a földönkívüliek nemlétére sosem lesz bizonyíték, amíg az egész űrt át nem kutatják, illetve a különböző dimeziókban sem találnak idegen létformát, ami azért igen meglepő lenne,mert az azt jelentené, hogy ez a mélyen tisztelt emberiség az egyetlen értelmes létforma oda-vissza az univerzumben.Ami elég elkeserítő, látván a viselkedésüket egymással, és a bolygóval.. :/

Én személy szerint biztos vagyok benne, hogy vannak nálunk sokkal jobb lények, s lehet rosszabbak is, de minden esetre a válasz: úgy gondolom a logikám szerint, hogy vannak!!!

2011. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
léteznek, matek tanárunk is az :D
2011. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha látok egyet, nyomban tájékoztatlak
2011. nov. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

100% ha nem is ebben a naprendszerben de van...akár primitív sejtek akár ősélőlények akkár fejletebbek mint mi, de vannak!


[link]

2011. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
érdekessé tesz téged?
2011. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!